Kies uit 13 salons met föhnen in de buurt van Wg-plein, Amsterdam

Cloud nine hairstudio

4,9
527 reviews
Overtoom, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Last-minute
Dry styling 30 min
vanaf €38,61
bespaar tot 10%
Wash & Signature blow dry long/thick hair1 u
vanaf €63
bespaar tot 10%
Wash & Signature blow dry till shoulder length 45 min
vanaf €47,70
bespaar tot 10%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0018:30
WoWoensdag
09:3018:30
DoDonderdag
10:0018:30
VrVrijdag
09:0018:30
ZaZaterdag
09:0016:00
ZoZondag
Gesloten

De liefde voor haar is waar deze Cloud nine hairstudio voor staat. Ze denken graag met je mee en doen niets liever dan jou meenemen tijdens de behandeling. Ze zien het als een uitdaging om je te leren over je eigen haar, zodat je niet alleen in de salon van je haar geniet maar ook daarbuiten!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Vanaf Amsterdam Centraal kan je met tram 2 of 12 naar Leidseplein. Vanaf daar is het 2 minuten lopen. Je kan ook vanaf Centraal tram 1 of 17 naar halte Overtoom nemen. Vanaf daar is het 500 meter lopen.

Het team: Het team bestaat uit Kimberley, Savanna, Ester en Stephanie. Allemaal hebben jarenlange ervaring in de kappersindustrie en bij iedereen kan je terecht voor een stralend kapsel.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: persoonlijk & verwelkomend
  • Gespecialiseerd in: Wat hen krachtig maakt is hun ruime ervaring in het vak, inzicht in creativiteit in zowel knippen als kleuren. De gezondheid van jouw haar staat bij deze salon voorop.
  • Merken en producten: Kleuringen van Wella Professionals, Color Shine behandeling van Sebastian Cellophanes en styling producten van Kevin Murphy
  • Extra’s: Ze hebben diverse haarversterkende behandelingen zoals Cellophanes, Olaplex treatment of een Detox Scalp spa treatment.

Hairstyler Patrick Anches

5,0
2 reviews
Kinkerstraat, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Vrouwen - Wassen & föhnen 35 min - 1 u
vanaf €25
Vrouwen - Haar steilen v.a1 u
€35
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0019:00
DiDinsdag
10:0019:00
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
Gesloten
VrVrijdag
10:0019:00
ZaZaterdag
10:0019:00
ZoZondag
Gesloten

Welkom bij Hairstyler Patrick Anches

Barbier en kapper in het hart van Amsterdam

Stap binnen bij Hairstyler Patrick Anches en ervaar een plek waar vakmanschap, persoonlijke aandacht en een ontspannen sfeer samenkomen. Gevestigd in de salon Angels Beauty Style aan de Kinkerstraat 162H, biedt Patrick een breed scala aan knip- en scheerbehandelingen. Of je nu kiest voor een klassieke coupe, een strakke fade of verzorgde baardlijn: je verlaat de stoel met een frisse, zelfverzekerde look.

Goed bereikbaar – met de tram of de auto

De salon ligt centraal aan de Kinkerstraat, op slechts twee minuten lopen van tramhalte Ten Katestraat. Kom je met de auto? Er is altijd voldoende parkeergelegenheid in de parkeergarage van De Hallen Amsterdam, met de ingang aan het Bellamyplein 41. De salon bevindt zich tegenover oDiDo, direct naast de FEBO.

Over Patrick

Patrick Anches is een ervaren hairstylist en barbier die zich als zelfstandig ondernemer heeft gevestigd in Amsterdam-West. Met oog voor detail en passie voor het vak zorgt hij ervoor dat iedere klant zich gezien en goed verzorgd voelt. Geen haastwerk, maar aandacht, kwaliteit en service tegen een eerlijke prijs.

Wat je kunt verwachten

Sfeer
Een warme, ontspannen en verzorgde omgeving waar je je direct op je gemak voelt.

Specialisaties
Herenkapsels, fades, baardverzorging en haarbehandelingen op maat.

Producten
Er wordt uitsluitend gewerkt met professionele merken zoals L’Oréal, Redken, Keune, KeraCare en andere hoogwaardige haarverzorgingsproducten die écht verschil maken voor jouw haar en hoofdhuid.

Afspraak maken

Een nieuwe look, een opfrisbeurt of gewoon even tijd voor jezelf? Je bent van harte welkom. Loop gerust binnen of bel en voorkom dat er veel wachtende voor je zijn! OF plan je afspraak eenvoudig online via de mijn BOOK NU link