Gellak manicure
in Noord-Brabant
Elke datum
Gellak manicure
101 salons met:

gellak - handen in Noord-Brabant

Nieuw

Nailbar Jillz

5,0
5 reviews
Hintham noord, Den Bosch
Laat zien op de kaart
Remove - before new 10 min
€7,50
Single Color - Single Color 50 min
€40
Gel Polish Level 1 - Gel Polish Level 11 u
€50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
08:0017:00
WoWoensdag
08:0017:00
DoDonderdag
08:0017:00
VrVrijdag
08:0017:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Nailbar Jillz (Rosmalen) is een manicure- en nagelstudio waar zorg en comfort centraal staan, met als doel dat elke klant de deur uitloopt met sterke, gezonde én prachtig afgewerkte nagels. In een rustige, cozy ruimte met een kleurrijke uitstraling draait alles om kwaliteit, vakmanschap en oog voor detail.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: de bushalte ligt bijna recht tegenover de salon. De salon is gelegen bij de halte: de dichtstbijzijnde bushalte in de directe omgeving van de salon.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

Sfeer: rustig, gezellig en verzorgd — een fijne plek om even echt tijd voor jezelf te nemen.

Gespecialiseerd in:

BIAB

Gel Polish

Manicure

Nail art (met natuurlijk handgeschilderde designs)

Gebruikte merken en producten:

The GelBottle

Bodyspeak Cosmetics

Nagelfabriek (waaronder BIAB, gel polish en hard gel)

De extra’s:

Jill runt de salon zelfstandig en heeft 3 jaar ervaring als nailtech

Extra aandacht voor kwaliteit én de gezondheid van de natuurlijke nagel

Handgeschilderde nail art voor een unieke, persoonlijke finish

Makkelijk bereikbaar met het OV dankzij de bushalte tegenover de salon

Skin and Glow

4,9
19 reviews
Noord-Brabant
Laat zien op de kaart
Gellak op BIAB 15 min
€5
Verwijderen nagels 15 min
€10
Nagelreparatie (per nagel) 5 min
€2,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
14:0021:00
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
08:3021:00
DoDonderdag
Gesloten
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
08:3018:00
ZoZondag
Gesloten

Skin and Glow straalt een gezellige en ontspannen sfeer uit waar iedere klant zich direct op zijn gemak voelt. Persoonlijke aandacht en een fijne beleving staan altijd centraal, zodat elke behandeling voelt als een moment van rust en verwenning.

In de salon wordt uitsluitend gewerkt met hoogwaardige producten van Spa Salonnepro Amsterdam, Dutch Nail Store, Mrs. Highbrow en Perfect Eyelash. Deze merken staan bekend om hun professionele kwaliteit, huidvriendelijke formules en duurzame resultaten.

Bij Skin and Glow word je behandeld door Pleun, een ervaren schoonheidsspecialiste met expertise in huidverbetering, nagelverzorging en wenkbrauw- en wimperbehandelingen. Haar passie voor het vak en oog voor detail zorgen voor prachtige resultaten en een ontspannen ervaring.

De salon is gespecialiseerd in gezichtsbehandelingen die de huid laten stralen en bijdragen aan een moment van echte ontspanning.

De salon is goed bereikbaar met de auto en biedt gratis parkeergelegenheid direct voor de deur.

Bij Skin and Glow draait alles om persoonlijke aandacht, rust en kwaliteit. Elke behandeling wordt volledig afgestemd op de huid en wensen van de klant, met fijne extra’s zoals een warme sfeer, zachte muziek en zorg tot in de kleinste details.

Eefs.beautybar

4,8
36 reviews
Hondsberg, Den Bosch
Laat zien op de kaart
Last-minute
Nieuwe set Gellak 30 min
vanaf €27
bespaar tot 22%
Opvullen Gellak 30 min
vanaf €22,50
bespaar tot 25%
Nieuwe set Gellak + Design 30 min
€30
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
12:0020:00
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
13:3018:00
VrVrijdag
12:3019:30
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Eefs.beautybar in Rosmalen is een knusse en gezellige nagelsalon waar vakmanschap en kwaliteit samenkomen. Met oog voor detail en een passie voor perfectie, zorgt de salon ervoor dat elke klant vertrekt met prachtig verzorgde nagels.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is uitstekend bereikbaar en ligt op loopafstand van station Rosmalen.

Het team: Eefs.beautybar wordt gerund door een gedreven professional met 1,5 jaar ervaring in de nagelindustrie. Persoonlijke aandacht en precisie staan centraal, zodat klanten altijd tevreden de deur uit gaan.

Wat we leuk vinden aan de salon: De sfeer is knus en gezellig, wat zorgt voor een ontspannen en fijne ervaring tijdens de behandeling.

Gespecialiseerd in: De salon is expert in BIAB, Buildergel, Acrylgel, Gellak, E-Manicure en het professioneel verwijderen van kunstnagels.

Gebruikte merken en producten: Om de beste resultaten te garanderen, werkt Eefs.beautybar met verschillende hoogwaardige merken. Dit zorgt ervoor dat de kwaliteit van iedere behandeling gewaarborgd blijft.

De extra’s: Dankzij de centrale ligging bij station Rosmalen is de salon eenvoudig te bereiken met het openbaar vervoer.

Shevone's Nails, Eindhoven

4,8
113 reviews
Eckart, Eindhoven
Laat zien op de kaart
Gellak removal - Gellak removal - Gellak Removal 15 min
€15
Gellak removal - Gellak removal - Gellak Removal ( incl. New gellak) 45 min
€35
Gellak - Gellak - Gellak feet 45 min
€35
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0019:00
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
09:0019:00
DoDonderdag
09:0019:00
VrVrijdag
09:0019:00
ZaZaterdag
09:0017:00
ZoZondag
09:0015:00

Shevone's Nails in Eindhoven is een professionele manicure- en pedicuresalon waar zorg, comfort en kwaliteit centraal staan, met als doel elke klant te voorzien van prachtige, verzorgde nagels in een rustige en hygiënische omgeving. Deze sfeervolle thuissalon biedt een privé setting waarin klanten kunnen genieten van persoonlijke aandacht tijdens een-op-een afspraken, ver weg van de drukte van traditionele salons.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen aan de Schorpioenstraat.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: professioneel, schoon, comfortabel en gezellig – een plek waar je echt tot rust komt. Gespecialiseerd in: pedicure, manicure, gellak, acrylnagels, BIAB, nail art en baby bump nail art – elk met een oog voor detail en perfectie. Gebruikte merken en producten: BO-NAILS, Pink Gellak en Dutch Nail Cosmetics. De extra’s: De salon wordt gerund door Shevone, een ervaren en gecertificeerde nagelstyliste opgeleid in Zuid-Afrika. Met meer dan 5 jaar ervaring en een achtergrond in top salons zoals Sorbet en Lagrace, biedt zij flexibiliteit in boekingen, hoogwaardige hygiëne en spreekt vloeiend Engels – ideaal voor zowel lokale als internationale klanten.

Wil je jezelf trakteren op luxe nagelverzorging in een rustige setting? Dan is Shevone’s Nails dé plek voor jou.

1
234
6
2