Gellak manicure
in de buurt van Station Ypenburg, Den Haag
Elke datum
Gellak manicure

Kies uit 12 salons met gellak - handen in de buurt van Station Ypenburg, Den Haag

Parfumerie Mooi van Marian Voorburg

4,9
612 reviews
Voorburg, Zuid-Holland
Laat zien op de kaart
Manicure + lakken €45.00 45 min
€45
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
12:0020:00
DiDinsdag
09:0017:30
WoWoensdag
09:0017:30
DoDonderdag
09:0019:00
VrVrijdag
09:0017:30
ZaZaterdag
09:0017:00
ZoZondag
Gesloten

Parfumerie Mooi van Marian Voorburg is een schoonheidssalon gelegen in het rustige stadje Voorburg. De salon biedt een scala aan schoonheidsbehandelingen om haar klanten te helpen er op hun best uit te zien en zich op hun best te voelen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. Het is slechts 7 minuten lopen vanaf het station van Voorburg en 22 minuten lopen vanaf de tramhalte Monseigneur van Steelaan.

Het team: Het team van Parfumerie Mooi van Marian Voorburg is professioneel en toegewijd aan het leveren van hoogwaardige schoonheidsbehandelingen aan hun klanten. Ze streven ernaar om elke klant een persoonlijke en ontspannende ervaring te bieden.

Wat we leuk vinden aan de salon: - De salon is gevestigd in het pittoreske stadje Voorburg, waardoor het de perfecte plek is om te ontspannen en te genieten van een schoonheidsbehandeling. - De salon is gespecialiseerd in een breed scala aan schoonheidsbehandelingen, waardoor klanten kunnen kiezen uit een verscheidenheid aan diensten. - De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer, waardoor het een gemakkelijke keuze is voor klanten die met de trein of de tram reizen.

CLOUD9 Beauty Spa

4,9
184 reviews
Leidschendam, Zuid-Holland
Laat zien op de kaart
Last-minute
ADD ONS GEL POLISH - HYDRATING SCRUB 10 min
vanaf €6,75
bespaar tot 10%
ADD ONS GEL POLISH - EXTRA STRENGTH LAYER FOR GEL 10 min
vanaf €6,75
bespaar tot 10%
ADD ONS GEL POLISH - AFTER 3 WEEKS 15 min
vanaf €4,50
bespaar tot 10%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0018:00
DiDinsdag
09:0017:00
WoWoensdag
09:0020:00
DoDonderdag
09:0017:00
VrVrijdag
09:0018:00
ZaZaterdag
10:0017:00
ZoZondag
Gesloten

CLOUD9 Beauty Spa in Leidschendam is een exclusieve beauty spa voor vrouwen, waar zorg en comfort centraal staan, met als doel elke klant een luxe, ontspannen en persoonlijke ervaring te bieden. De spa is volledig gericht op het welzijn van vrouwen en biedt een stijlvolle en rustgevende omgeving waarin verwennerij en professionele zorg hand in hand gaan.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Leidschendam-Voorburg, waardoor ze uitstekend bereikbaar is met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: warm, luxe en modern – een prettige, vrouwelijke omgeving die meteen rust en comfort uitstraalt.

Gespecialiseerd in: Laserontharing, BIAB nagelbehandelingen, spa manicures en pedicures, wimperextensions, brow styling, waxbehandelingen én de unieke Kids Spa voor jonge gasten.

Gebruikte merken en producten: De salon werkt met hoogwaardige en gecertificeerde producten, zorgvuldig geselecteerd voor optimale resultaten en huidvriendelijkheid.

De extra’s: All-in beauty concept: alles onder één dak Gecertificeerde specialisten met actuele kennis Eenvoudig online boeken en transparante reviews

DAY Skin & Lifestyle

5,0
575 reviews
Leidschenveen, Den Haag
Laat zien op de kaart
Last-minute
Verwijderen Gelcolor 30 min
vanaf €18
bespaar tot 10%
O.P.I Manicure & Gelcolor 1 u
vanaf €49,50
bespaar tot 10%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0018:00
DiDinsdag
09:0018:00
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
09:0020:00
VrVrijdag
09:0018:00
ZaZaterdag
09:0018:00
ZoZondag
Gesloten

“Specialist in huidverbetering – met persoonlijke aandacht en zichtbaar resultaat.”

Bij DAY Skin & Lifestyle staat uw huid en welzijn centraal. Onze behandelingen worden zorgvuldig afgestemd op uw huidtype en persoonlijke wensen, met deskundig advies en hoogwaardige producten. Elke behandeling combineert professionele huidverbetering met een moment van ontspanning. Zodat u niet alleen een gezonde, stralende huid ervaart, maar ook echt kunt opladen. Wij zijn gediplomeerde schoonheidsspecialisten en volgen regelmatig cursussen om onze kennis te verbreden, op de hoogte te blijven van de ontwikkelingen binnen de branche en de kwaliteit te waarborgen.

- Sfeer in de salon: Warm, ontspannen en professioneel - Merken en producten: De salon werkt met de producten van The Organic Pharmacy, Delilah, OPI en AIMX - Specialisaties: Gespecialiseerd huidverbetering, ontspanning en gepersonaliseerde behandelingen en adviezen - Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. Het is slechts 10 minuten lopen van station Leidschenveen. Daar kan je eventueel nog op tram 19 stappen en dan de halte na het station uitstappen. Dan is het ongeveer nog 3 minuten lopen. - Extra's: Kom je met de auto? Er zijn voldoende parkeermogelijkheden en het is gratis parkeren. Pinnen in de salon is mogelijk!

PS-Selfcare

4,9
33 reviews
Ypenburg, Den Haag
Laat zien op de kaart
Gellac 45 min
€27,50
Gellac (manicure+pedicure)1 u 30 min
€45
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0021:00
DiDinsdag
09:0021:00
WoWoensdag
09:0021:00
DoDonderdag
09:0021:00
VrVrijdag
09:0021:00
ZaZaterdag
08:3013:00
ZoZondag
08:3012:30

PS-Selfcare – Den Haag is een massagesalon en beauty-instituut waar ontspanning en zelfzorg centraal staan, met als doel klanten te laten stralen en zich fysiek en mentaal beter te laten voelen. De salon biedt een breed scala aan gespecialiseerde behandelingen die bijdragen aan een gezonde huid, een ontspannen lichaam en een verzorgde uitstraling.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: ontspannen, professioneel en warm. Een fijne plek waar klanten volledig tot rust kunnen komen en zichzelf kunnen verwennen.

Gespecialiseerd in: Bindweefselmassage, maderotherapie en cupping – Stimuleert de doorbloeding, verstevigt de huid en helpt bij het verminderen van cellulite

Gezichtsbehandelingen – Voor een stralende en verzorgde huid

Striae Behandeling – Helpt bij het verminderen van striae en huidoneffenheden

Zwangerschapsmassages – Ontspannende massages speciaal voor aanstaande moeders

Pakketten – Op maat samengestelde behandelingen voor ultieme ontspanning en verzorging

Wax Bar – Voor een gladde en zachte huid

Wimpers & Wenkbrauwen – Voor een sprekende en verzorgde blik

Manicure & Pedicure – Complete hand- en voetverzorging voor een perfect verzorgde uitstraling

Combi Manicure + Pedicure – Een totale verwennerij voor handen en voeten

Gebruikte merken en producten: Hoogwaardige huidverzorgingsproducten en professionele apparatuur voor optimale resultaten

De extra’s: Persoonlijke aandacht en advies op maat

Hygiënische en veilige werkwijze volgens de hoogste standaarden

Goed bereikbaar met het openbaar vervoer

Bij PS-Selfcare in Den Haag draait alles om ontspanning en zelfliefde. De salon biedt hoogwaardige behandelingen om klanten te helpen zich goed te voelen in hun eigen lichaam.

ART 22

5,0
77 reviews
Nieuw Binckhorst, Den Haag
Laat zien op de kaart
Gel Polish Removal | Done by Art 22 (Must be Added with Any Gel Polish Manicure Treatment) 15 min
€4,99
Gel Polish Removal | Done by Art 22 20 min
€9,99
Gel Polish Removal for Feet | Done by Another Salon 20 min
€14,99
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
11:0018:00
DoDonderdag
11:0018:00
VrVrijdag
11:0016:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Art 22 in Den Haag is een luxe nagelsalon waar rust, zorg en verfijning centraal staan, met als doel iedere klant een intieme en elegante ervaring te bieden waarin pure luxe in elk detail voelbaar is.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is eenvoudig bereikbaar met het openbaar vervoer en ligt in de buurt van halte Bus 28 en de treinstations Den Haag Centraal en Hollands Spoor.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: De sfeer is elegant, verzorgd en comfortabel – een plek waar iedere klant zich speciaal en op zijn gemak voelt.

Gespecialiseerd in: BIAB, Nail Art, Gel Polish Manicure, Gel Extensions, Naturel Nail Treatments, Removal en klassieke Manicures.

Gebruikte merken en producten: - Dior - Chanel - Anole - The Gel Bottle

De extra’s: Art 22 werkt uitsluitend op afspraak, zodat er maximale aandacht is voor de wensen en tevredenheid van elke klant. Dankzij de centrale ligging in Den Haag is de salon goed bereikbaar met het openbaar vervoer.

Instagram: @art22thehague