Gellak pedicure
in de buurt van Voorschoten, Zuid-Holland
Elke datum
Gellak pedicure
12 salons met:

gellak - voeten in de buurt van Voorschoten, Zuid-Holland

Handsofsoul

5,0
5 reviews
Voorschoten, Zuid-Holland
Laat zien op de kaart
Gellak voeten 60 minuten1 u
€31
gellak voeten + verwijderen oude set 60 minuten1 u
€33
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0020:00
DiDinsdag
10:0020:00
WoWoensdag
19:0022:00
DoDonderdag
Gesloten
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Massagesalon Handsofsoul – Voorschoten is een rustige en professionele massagesalon waar zorg, persoonlijke aandacht en comfort centraal staan, met als doel klanten te helpen ontspannen, spierspanning te verlichten en het lichaam en de geest weer in balans te brengen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen tegenover het treinstation van Voorschoten, op slechts 1 minuut loopafstand.

Het team Handsofsoul wordt geleid door een ervaren massage- en huidtherapeut met 9 jaar ervaring en diverse opleidingen en trainingen, waaronder in Frankrijk. Met passie en persoonlijke aandacht helpt het team mensen om spierspanning te verminderen, rust in de mind te brengen en het lichaam in balans te krijgen.

Wat we leuk vinden aan de salon De combinatie van een warme, persoonlijke benadering, professionele behandelingen en een rustige sfeer maakt Handsofsoul tot een plek waar klanten volledig tot zichzelf kunnen komen.

Sfeer Rustig, warm, ontspannen en comfortabel. Zachte geuren, kalme muziek en een serene omgeving zorgen dat klanten de dagelijkse drukte kunnen loslaten en kunnen genieten van pure ontspanning.

Gespecialiseerd in Massages, gezichtsbehandelingen, Reiki en Gellak nagels. Daarnaast biedt de salon bindweefselmassages van gelaat en lichaam, klachtgerichte massages en burn-out massages, allemaal gericht op ontspanning en herstel.

Gebruikte merken en producten

Koreaanse KRX, een veganistisch huidverbeterend merk

Biologische kokosolie als massageolie voor een optimale vochtboost

De extra’s Handsofsoul biedt flexibele openingstijden, een rustige en verzorgde omgeving en is makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. Klanten kunnen rekenen op persoonlijke aandacht, professionele zorg en een moment van echte ontspanning.

Sugarcoats by M

4,9
135 reviews
Leiden
Laat zien op de kaart
French Tip add on 15 min
€10
1 Toe Nail Extention 15 min
€5
2 Toe Nail Extentions 25 min
€10
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
09:0018:30
WoWoensdag
09:0019:00
DoDonderdag
10:0018:00
VrVrijdag
10:0018:30
ZaZaterdag
10:0015:30
ZoZondag
Gesloten

Sugarcoats by M is een hooggekwalificeerde nagelsalon gevestigd in het charmante stadje Leiden. Bekend om zijn uitstekende service en toewijding aan klanttevredenheid, is deze salon de perfecte plek om jezelf te verwennen en je nagels een frisse, nieuwe look te geven.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gemakkelijk bereikbaar via het openbaar vervoer. De Vink Station ligt op slechts 20 minuten lopen, waardoor het een handige optie is voor klanten die met de trein reizen.

Het team: Het team van Sugarcoats by M bestaat uit ervaren en professionele nagelstylisten die zich inzetten voor het leveren van uitstekende resultaten. Ze hebben een scherp oog voor detail en gebruiken hun vaardigheden en ervaring om klanten de best mogelijke behandeling te bieden. Ze zijn altijd vriendelijk, gastvrij en streven ernaar om elke klant zich speciaal te laten voelen.

Wat we leuk vinden aan de salon: - De professionals van de salon zijn gespecialiseerd in nagelbehandelingen en streven naar perfectie in elk detail. - Gelegen in het mooie stadje Leiden, biedt de salon een ontspannen en comfortabele omgeving voor klanten om te genieten van hun behandelingen. - Met zijn nabijheid tot De Vink Station, is de salon gemakkelijk bereikbaar voor klanten die met de trein reizen. - De salon staat bekend om zijn uitstekende klantenservice en toewijding aan klanttevredenheid.

The Best Image

4,9
493 reviews
Voorschoten, Zuid-Holland
Laat zien op de kaart
Gellak - Pedicure 20 min
€25
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0015:00
WoWoensdag
10:0014:00
DoDonderdag
Gesloten
VrVrijdag
10:0013:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Aan de Bertus van Akenlaan 36 in Voorschoten vind je de Hannah schoonheidssalon The Best Image. Je bent hier aan het juiste adres bij huidcoach en Specialiste Huidverbetering Rebecca Kruijff voor professionele huid verbeterende behandelingen met oa bindweefsel massage, Ultrageluid, Microdermabrasie, en ook voor Pedicure, waxbehandelingen wimper- en wenkbrauw behandelingen. Een goede huidverzorging is belangrijk. Je huid is tenslotte je visitekaartje. Rebecca als ervaren Huidcoach en Specialist huidverbetering helpt je hier graag bij. De huid wordt bij je 1e bezoek gemeten op vocht, vet, en pH waarde. Vervolgens wordt er huidanalyse gemaakt en een behandelplan opgesteld.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gemakkelijk te bereiken met het openbaar vervoer. De dichtstbijzijnde halte is Voorschoten, Zuiderzichtlaan.

Het team:
Rebecca Kruijff is de trotse eigenaar van al The Best Image die. Ze zet zich volledig in om haar klanten te verzorgen en hen een ontspannende en verjongende ervaring te bieden in haar salon. Eigenaresse Rebecca is gediplomeerd pedicure en schoonheidsspecialist en werkt al 28 jaar met veel passie en plezier als schoonheidsspecialiste, huidcoach en specialiste in huidverbetering.

Wat we leuk vinden aan de salon

  • Sfeer: Comfortabel, ontspannend, professioneel
  • Gespecialiseerd in: Huidbehandelingen, PMU, waxen & pedicure.
  • Merken en producten: Lycon, hannah,
  • De extra's: Er wordt hier Nederlands & Engels gesproken en je kan hier gratis voor de deur parkeren.