Kies uit 64 salons met highlights - half hoofd in Zuid-Holland

Maud Salon

4,8
2286 reviews
C.S. Kwartier, Rotterdam
Laat zien op de kaart
Highlights - Half hoofd - Vanaf - Schouderlengte haar2 uren
€130
Highlights - Half hoofd - Vanaf - Kort haar1 u 50 min
€120
Highlights - Half hoofd - Vanaf - Lang haar2 uren 15 min
€150
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:3019:00
DiDinsdag
10:0020:00
WoWoensdag
09:0019:00
DoDonderdag
09:0020:00
VrVrijdag
09:0020:00
ZaZaterdag
08:0017:00
ZoZondag
Gesloten

Maud Salon – Jouw Haar, Jouw Trots Gelegen in het hart van Rotterdam, aan de Weena 113, biedt Maud Salon een stijlvolle en moderne ambiance waar klanten zich direct welkom voelen. De warme, luxe uitstraling van de salon zorgt voor een ontspannen ervaring, zodat iedereen met een trots gevoel de deur uitgaat.

Bij Maud Salon draait alles om vakmanschap en persoonlijke aandacht. Het ervaren en gepassioneerde team is gespecialiseerd in balayage, highlights, extensions en gepersonaliseerd kleuradvies. Door jarenlange expertise en continue training weten de haarstylisten precies welk kapsel en welke kleur het beste passen bij jouw uitstraling, karakter en haartype.

De salon werkt met hoogwaardige producten van L'Oréal Professionnel, zodat je haar niet alleen straalt, maar ook gezond en verzorgd blijft. Van exclusieve verzorgingsproducten tot op maat gemaakte haarplannen: alles is gericht op het beste resultaat.

Dankzij de centrale ligging is Maud Salon uitstekend bereikbaar. Rotterdam Centraal Station ligt op loopafstand, evenals diverse tram- en busverbindingen.

Bij Maud Salon draait het om méér dan alleen een behandeling; het is een luxe en persoonlijke ervaring waarin jij centraal staat. Plan een afspraak en ontdek wat écht bij jou past!

Aveda The Hague - Hair

4,8
2946 reviews
Denneweg, Den Haag
Laat zien op de kaart
Vrouwen - Highlights - Half hoofd, knippen & stylen2 uren 15 min - 2 uren 45 min
vanaf €189
Vrouwen - Highlights - Half hoofd & stylen - Met master stylist2 uren 15 min - 2 uren 30 min
vanaf €195
Vrouwen - Highlights - Half hoofd & stylen2 uren 15 min - 2 uren 45 min
vanaf €165
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
11:0018:00
DiDinsdag
09:0018:00
WoWoensdag
09:0018:00
DoDonderdag
09:0020:00
VrVrijdag
09:0018:00
ZaZaterdag
09:0018:00
ZoZondag
Gesloten

Bij Aveda The Hague - Hair aan de Denneweg in Den Haag ben je aan het juiste adres om een nieuwe look aan te meten. Met keuze uit verschillende stylisten en een tal aan knip, style en kleurbehandelingen kom je hier niks te kort! Er wordt veel aandacht besteed aan het opleiden en trainen van het team om alle klanten voorzien van het beste resultaat!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer :
Tram stop Dokter Kuyperstraat van HTM lijn 9 of tram stop Korte Voorhout lijn 15.

Het team:
Groot team, interne training en opleiding, professioneel en van hoog niveau.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Kwaliteit, klantgerichtheid en aandacht staan centraal in de filosofie.
  • Gespecialiseerd in: Haarbehandelingen.
  • Merken: Aveda & IMAGE skincare.
  • De extra’s: De locatie is bij veel Haagse inwoners bekend als het oude filmhuis. Bij deze nieuwe locatie is extra aandacht besteed aan duurzaamheid en maatschappelijk verantwoord ondernemen. Aveda The Hague biedt ook haarbehandelingen aan via Aveda The Hague - Beauty.

Studio Stevin

4,7
838 reviews
Gentsestraat, Den Haag
Laat zien op de kaart
Coupe soleil met folie - deel - föhnen vanaf zonder knippen1 u 30 min - 2 uren
vanaf €115
Coupe soleil met folie deel, knippen fohne2 uren 30 min
vanaf €177,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
09:3017:00
WoWoensdag
09:3017:00
DoDonderdag
09:3017:00
VrVrijdag
09:3017:00
ZaZaterdag
09:0016:00
ZoZondag
Gesloten

Al meer dan 13 jaar is Studio Stevin een begrip in de buurt – en ver daarbuiten! Klanten reizen speciaal naar onze salon voor de unieke combinatie van vakmanschap, persoonlijke aandacht en een gezellige sfeer. Of je nu op zoek bent naar een frisse coupe, prachtige hairextensions of een complete make-over, wij luisteren goed naar jouw wensen en zorgen dat je stralend de deur uitgaat.

Onze salon is een plek waar iedereen zich welkom voelt. Van trendy jongeren tot klanten die houden van een luxe behandeling – bij ons krijgt iedereen de aandacht die ze verdienen. Terwijl wij je haar verzorgen, geniet je van een heerlijke cappuccino, thee of een frisdrankje. En als je geluk hebt, komen onze lieve hondjes Alice en Molly even gezellig bij je zitten.

Ons team is niet alleen vakkundig, maar ook vrolijk en betrokken. We nemen de tijd voor je en zorgen dat je je op je gemak voelt. Dat is waarom onze klanten blijven terugkomen en waarom we door de jaren heen zoveel mooie connecties hebben opgebouwd.

Ben jij klaar voor een haarervaring met een glimlach? Kom langs bij studio stevin, waar schoonheid en gezelligheid hand in hand gaan!

Style By Itacy

5,0
570 reviews
Rotterdam
Laat zien op de kaart
Vrouwen - Highlight Free Hand Painting - ( no foils ) & toner ( VANAF )3 uren
€76
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
11:0018:00
DiDinsdag
10:0019:00
WoWoensdag
10:0020:00
DoDonderdag
10:0020:00
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
10:0017:00
ZoZondag
Gesloten

Welkom!
Style By Itacy is een kapsalon gevestigd in hartje Rotterdam. In het centrum van de stad en dé ideale plek om tot rust te komen en helemaal te ontspannen. En dat terwijl je kapsel naar wens wordt gestyled. Itacy is eigenaar en heeft jarenlang ervaring in het geven van passend haaradvies en het knippen van diverse haartypes (variërend van stijl tot krullend haar). Om er voor te zorgen dat je tevreden de salon verlaat, starten wij altijd met een diagnosegesprek. Hierbij kun je terecht met al je vragen, bespreken we de mogelijkheden en kunnen eventueel wensen voorgelegd worden. Op basis van het advies en de wensen, komen we samen tot de passende stijl voor jou

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

De metrohalte Beurs is op loopafstand.

Het team:

Eigenaresse Itacy heeft 18 jaar ervaring.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Rustig, Ontspannen en Gezellig.
  • Gespecialiseerd in: Knippen.
  • Gebruikte merken en producten: ELEVEN.
  • De extra's: In de salon spreken ze Engels, Nederlands en Portugees.

No cash, card only

Let OP !!!
annuleren of verzetten kan 24 uur van ten voren , gebeurt dat niet dan wordt het in rekening gebracht ook het te laat komen .

Please note!!! Cancellation or rescheduling is possible 24 hours in advance, if this does not happen you will be charged, including late arrival.