Manicure
in de buurt van Bronovolaan, Den Haag
Elke datum
Manicure

Kies uit 21 salons met manicures in de buurt van Bronovolaan, Den Haag

Spaaz Beauty & Spa

4,7
3524 reviews
Den Haag Centrum, Den Haag
Laat zien op de kaart
Gel Polish Hands- Gel lakken 30 min - 35 min
vanaf €25
SPA Manicure - High end (Inc. Gel polish) 20 min - 1 u 10 min
vanaf €15
SPA Manicure Essential 40 min - 1 u
vanaf €45
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0018:00
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
10:0021:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
10:0018:00

Spaaz Beauty & Spa – Waar Luxe en Ontspanning Samenkomen

Bij Spaaz Beauty & Spa aan de Denneweg stap je binnen in een oase van rust en elegantie, waar schoonheid en welzijn centraal staan. Ontdek ons 6 hand service, een exclusief concept in Nederland, waarbij je manicure,pedicure, wimpers en wenkbrauwen in één sessie tegelijk gedaan kan krijgen.

De sfeervolle salon combineert modern design met een warme, uitnodigende ambiance, perfect voor een moment van self-care.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

De salon is ideaal gelegen in het hart van Den Haag, op loopafstand van tramhalte Dokter Kuyperstraat van HTM lijn 9 of tram stop Korte Voorhout lijn 15 & 17.

Het team:

Ons team van gepassioneerde professionals staat voor kwaliteit en persoonlijke aandacht. Met jarenlange ervaring, diverse certificaten in schoonheids- en wellnessbehandelingen, en een klantgerichte aanpak zorgen wij ervoor dat elke behandeling perfect aansluit bij jouw wensen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

Sfeer: Een perfecte balans tussen luxe en ontspanning, met een warme en persoonlijke benadering.

Gespecialiseerd in: Hoogwaardige manicures, pedicures, gezichtsbehandelingen, laser en wax ontharingenen, wimper en wenkbrauw styling & ontspannende massages.

Gebruikte merken en producten: We werken met premium merken zoals comfort zone, Davines, The Gel Bottle, Anole & CND.

De extra’s:

• Meertalig team (Nederlands, Engels, en meer) voor internationale klanten.

• Exclusieve behandelingen voor vrouwen in een veilige en comfortabele omgeving.

• Speciale pakketten voor bruiloften, evenementen of gewoon een dagje verwennerij.

Bij Spaaz Beauty & Spa draait alles om jou – jouw tijd, jouw rust en jouw schoonheid. Kom langs en ervaar het zelf!

Fay Beauty

4,7
1050 reviews
Den Haag
Laat zien op de kaart
Manicure with Gel Polish 40 min
vanaf €38
Spa manicure 25 min
€28
Deluxe Manicure (manicure incl. mask and scrub - without Gel polish) 40 min
€40
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
12:0018:00
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
10:0019:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
12:0018:00

Ben je opzoek naar een nagelstudio in Den Haag, waar je terecht kunt voor acryl nagels, gellak, manicures en pedicures dan ben je Fay Beauty op het juiste adres. De salon is gespecialiseerd in nailart, manicures, acrylnagels en permanente make-up. Als schoonheidssalon in Den Haag zijn ze ook goed bereikbaar vanuit de omgeving. Maak direct een afspraak of neem contact met de salon op voor meer informatie over de behandelingen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

De verkeersverbinding is zeer handig. Het stadscentrum ligt op 300 meter afstand en het Centraal Station Den Haag ligt op 550 meter.

Het team:

Het team is professioneel en heeft ruim 6 jaar ervaring. Ze streven ernaar dat elke klant zich comfortabel voelt terwijl ze van de nagelservices genieten.

Wat we leuk vinden aan de Salon:

  • Sfeer: De sfeer in onze nagelstudio is ontspannend en professioneel.
  • Gespecialiseerd in: Nagelbehandelingen, nail art en wimperlift.
  • Gebruikte merken en producten: Onze salon biedt producten van verschillende merken van over de hele wereld aan.
  • De extra's: De salon is rolstoelvriendelijk en dieren zijn toegestaan.

Blue Diamonds Health & Beauty Club

4,8
789 reviews
Noordeinde, Den Haag
Laat zien op de kaart
Last-minute
Verwijderen product van een andere salon 25 min
€24,95
Manicure - Basis manicure 30 min
€44,95
Verwijderen product salon Blue Diamonds 20 min
vanaf €18,96
bespaar tot 4%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
11:0019:00
DiDinsdag
11:0019:00
WoWoensdag
11:0019:00
DoDonderdag
09:0021:00
VrVrijdag
09:0019:00
ZaZaterdag
09:0019:00
ZoZondag
09:0019:00

Blue Diamonds Health & Beauty Club in Den Haag is een exclusieve health & beauty club waar zorg, luxe en comfort centraal staan, met als doel elke klant een complete beleving te bieden van schoonheid, ontspanning en welzijn.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen op slechts 300 meter afstand van de dichtstbijzijnde halte, waardoor het eenvoudig bereikbaar is met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een toegewijd team van ervaren medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: warm, romantisch, rijk en rustgevend – een plek waar ontspanning en verwennerij samenkomen.

Gespecialiseerd in: knippen en verven, make-up & haarstyling, permanente make-up, massages (relaxation, recovery, sport, shaping & contouring, facial, hand & voet, speciale en duo massage), manicures, pedicures, lichaam- en gezichtsbehandelingen (basis, anti-aging, huidverbeterend, luxe, microneedling/1Need, peeling, magnesium, LED-lichttherapie), wenkbrauwen & wimpers, threading, urban wellness, waxing, tandenbleken, arrangementen en bijzondere beautyservices.

Gebruikte merken en producten: Thalion, Dermalogica, Dr. Tadlea, Be Mineral, Huda Beauty, Beautyworks, Permsal, Beaming White, Glitterbells, Marie-José en Refectocil – zorgvuldig geselecteerd voor de hoogste kwaliteit.

De extra’s: naast een breed aanbod aan behandelingen biedt de salon ook arrangementen, samenwerkingen met hotels en acties via Social Deal. Dankzij de gunstige locatie is de salon goed bereikbaar en een ideale plek voor een complete wellness- en beautyervaring.

Insense

5,0
44 reviews
Uilebomen, Den Haag
Laat zien op de kaart
Only removal without getting new set , including length adjustment 1 u
€30
Manicure ( with length adjustment , buffing , NO gel / NO regular polish applying )1 u
€40
Foot / Magnetic cats eye ( without removal ) 1 u 30 min
€60
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0021:00
WoWoensdag
10:0021:00
DoDonderdag
10:0021:00
VrVrijdag
10:0021:00
ZaZaterdag
10:0021:00
ZoZondag
10:0018:00

Insense – Voor Verzorgde en Stijlvolle Nagels en haar in Den Haag

Bij Insense draait alles om perfect verzorgde nagels in een stijlvolle en ontspannen sfeer. Of je nu komt voor een klassieke manicure, een verfrissende behandeling of een luxe add-on, onze nagelspecialisten zorgen ervoor dat jouw handen en nagels er altijd op hun best uitzien.

Onze aanpak Het team van ervaren nagelstylisten werkt met precisie en aandacht voor detail. Elke behandeling wordt afgestemd op jouw wensen, zodat je verzekerd bent van een resultaat dat niet alleen mooi is, maar ook helemaal bij jou past.

Wat kun je verwachten?

Persoonlijke aandacht en advies

Op maat gemaakte nagelbehandelingen

Luxe add-ons zoals extra verzorging of verwijdering

Relaxing treatments voor een verwenmoment

Waarom kiezen voor Insense?

Moderne, verzorgde en ontspannen sfeer

Service in zowel Nederlands als Engels

Flexibele openingstijden

Goed bereikbaar met het openbaar vervoer

Bij Insense stap je niet alleen buiten met prachtige nagels, maar ook met een ontspannen gevoel en een boost aan zelfvertrouwen.

Tovkun Beauty Studio

5,0
10 reviews
Koninginnegracht, Den Haag
Laat zien op de kaart
Groom's makeup 20 min
€30
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:3019:00
DiDinsdag
09:3019:00
WoWoensdag
09:3019:00
DoDonderdag
09:3019:00
VrVrijdag
09:3019:00
ZaZaterdag
09:3019:00
ZoZondag
09:3019:00

(Omschrijving van de salon in een mooie bewoording.)

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen naast tram 9 (halte Riouwstraat), bus 22 (halte Bankaplein).

De salon is op loopafstand van het Den Haag Сentraal of 9 minuten met fiets.

Ga naar het gebouw en druk op de bel op de 3e verdieping met het opschrift "GLAMOUR INTERNATIONAL ACADEMY", wacht tot de deur opengaat en ga naar binnen.
Wij verzoeken u niet eerder dan de afgesproken tijd aanwezig te zijn, aangezien wij niet over een ingerichte wachtruimte beschikken.
Kinderen, huisdieren en andere bezoekers zijn niet toegestaan ​​tijdens de behandelingen.

Het team:
Mijn naam is Sofiіa. Ik ben visagiste, haarstylist en brow artist in Tovkun Beauty Studio. Al ruim twee jaar doe ik make-up en maak ik de vrouwen van Nederland mooier. In mijn korte ervaring heb ik al meer dan één training en vervolgopleiding op alle bovengenoemde gebieden gevolgd. Klanten omschrijven mij vaak als een verantwoordelijke, attente en hardwerkende specialist. In mijn werk gebruik ik uitsluitend bewezen materialen van de hoogste kwaliteit. Ik zie je graag bij mijn behandelingen!

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Beauty
  • Gespecialiseerd in: make-up en haarstyling
  • Gebruikte merken en producten: MAC, Charlotte Tilbury, Estee Lauder, Lancome, Shiseido, Dior, KIKO Milano, Anastasia Beverly Hills, Zola, Zoeva, Elan, Moroccanoil, TIGI, Balmain
  • De extra’s: We spreken Engels, Nederlands en Oekraïens