Manicure
in de buurt van Fluiterlaan, Zuid-Holland
Elke datum
Manicure

Kies uit 5 salons met manicures in de buurt van Fluiterlaan, Zuid-Holland

ANROSA Nagelsalon & Opleidingen

4,8
118 reviews
Bugel, Zuid-Holland
Laat zien op de kaart
Daluren
Wisselen van vorm 30 min
vanaf €7,50
bespaar tot 25%
Paraffinebad los 15 min
vanaf €24,50
bespaar tot 24%
IBX vervolg / losse behandeling 45 min
vanaf €49,50
bespaar tot 25%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
08:3020:30
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
08:3020:30
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
08:3017:00
ZoZondag
Gesloten

Ik zal me even voorstellen! Mijn naam is Saida Kouwenhoven – van Gelder, 49 jaar, getrouwd en eigenaar, nagelspecialist, freelance docent en jurylid bij ANROSA. Ik voer mijn sfeervolle professionele salon met veel plezier, passie en enthousiasme aan huis.

Zijn je nagels je lief? Wil je ze niet alleen verzorgen maar ook gezond en sterk maken en /of houden? Heb je last van nagelproblemen, nagelafwijkingen en/of nagelziekten?

Dan zit je bij ANROSA goed. Het gezond maken, houden en tevens verzorgen van je nagels is hier prioriteit nr.1! Alle behandelingen worden op jouw nagel conditie, levensstijl, werk en hobby’s afgestemd zodat jij verzekerd bent van een behandeling op maat.

Bij ANROSA kom jij tot rust in een mooie, nette, sfeervolle en schone salon terwijl je handen en nagels met zorg, perfectie, de juiste producten en kennis die altijd up-to-date is, worden verzorgd. Zo heb jij vier weken geen omkijken naar je nagels en handen.

Door mijn specialisatie in anatomie, nagelafwijkingen en nagelziekten, ben je bij ANROSA aan het juiste adres voor vragen, behandelplannen en begeleiding bij nagelproblemen, -ziekten en -afwijkingen.

Ook bied ik de standaard behandelingen aan zoals de manicure voor heren en dames, IBX, nagelversteviging (in de volksmond de BIAB behandeling) en korte nagelverlengingen.

Het bruidsarrangement, het nagelbijtarrangement, de nagelcorrecties en de begeleiding bij nagelproblematiek vallen onder de exclusieve behandelingen.

Naast de nagels worden bij elke behandeling ook de handen meegenomen in de verzorging door middel van scrub, olie, lotion en parrafinnebad.

Je kunt rekenen op eerlijke en duidelijke feedback en advies op maat. Ik vertel je wat ik voor je kan betekenen en wat voor behandeling(en) er nodig zijn om je nagels in goede conditie te krijgen en te houden. Ook krijg je inzichten, tips en trics zodat je weet wat jij zelf thuis moet doen om je nagels ook na je behandeling in de salon te verzorgen, gezond en in goede conditie te houden.

Dat zul je misschien niet vaak gehoord hebben, maar de verzorging van je nagels thuis is net zo belangrijk als de verzorging door mij in de salon.

NB: een adviesgesprek is gratis. Omdat via Treatwell geen gratis behandelingen geboekt kunnen worden, dien je telefonisch of via WhatsApp contact met me op te nemen om een adviesgesprek in te plannen. 06-18077994.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen in Capelle Schollevaar nabij de bushalte Sara Burgerhart Erf. Het Treinstation Capelle Schollevaar is lopend of met de bus te bereiken. Ook gaat er een bus naar trein- en metrostation Rotterdam Alexander.

Het team:
Met 24 jaar ervaring in de nagelindustrie, zeer brede kennis van de nagel unit, anatomie en pathologie (gecertificeerd), zeer brede productkennis, ervaring als columnist over nagel gerelateerde onderwerpen en jurylid van Nederlands grootste nagelevenement, Het Brabants Nail Event, kun je met een gerust hart je handen en nagels aan mij, Saida toevertrouwen.

Met mijn ruim 24 jaar ervaring mag je ervan uitgaan dat je geholpen wordt door een ervaren nagelspecialist. Mijn missie en visie is jouw nagelgezondheid en nagelverzorging naar het hoogste niveau te tillen door middel van behandelingen op maat die op elke klant specifiek zijn afgesteld.

Omdat mijn focus ligt op een hoge kwaliteit met een zo perfect mogelijke afwerking, vraagt mijn werk meer tijd dan bij de doorsnee nagelsalon.

Kwaliteit en perfectie staat bij ANROSA ver boven kwantiteit en snelheid. En om de kwaliteit hoog te houden neem ik jaarlijks deel aan trainingen in perfectie en nieuwe technieken om mezelf bij te scholen.

Ik werk op dinsdag en woensdag van 08:30 - 17:00 en van 18:30 - 20:30 uur. En op zaterdag van 08:30 - 17:00 uur.

NB: Bij afspraken in de avond uren geldt een Onregelmatigheidstoeslag (ORT) van 25% per behandeling. Deze toeslag compenseert het werken buiten de reguliere salonuren en draagt bij aan een gezonde werkbalans.

Kinderen, huisdieren en extra bezoekers zijn om veiligheid redenen en om de relaxte ontspannen sfeer tijdens de behandeling te waarborgen niet toegestaan in de salon.