Renova Clinic aan de Waldeck Pyrmontkade in Den Haag, is gespecialiseerd in de meest voorkomende cosmetische, plastische en dermatologische ingrepen. Door continue trainingen en seminars te volgen, blijven wij up-to-date met de allernieuwste technologieën en behandelapparatuur binnen de cosmetische wereld. Naast huidverbeterende behandelingen kun je bij ons ook terecht voor laserontharing, permanent make-up en medische/cosmetische pigmentatie.
Wij zijn daarnaast ANBOS-geregistreerd, waardoor declareren bij verschillende zorgverzekeringen mogelijk is (voor onder andere voor laserontharing en acnebehandelingen). Kom langs voor bijvoorbeeld een luxe gezichtsbehandeling, microneedling (Vampire Facelift), of een PRP-plasma gezichtsbehandeling en geniet van het resultaat!
Bij ontharingssalon Sorelle Laser Clinic aan de Beeklaan in Den Haag ben je aan het juiste adres voor laserontharen. Vrouwen en mannen zijn welkom in deze salon.
Het professionele team staat hier voor je klaar voor het laserontharen van je gezicht, bovenlichaam en onderlichaam. Laserontharen is een methode voor definitieve ontharing waarbij er gebruik wordt gemaakt van één golflengte licht. Hierdoor kan er nauwkeurig en effectief gewerkt worden. De salon maakt gebruik van de Diode ICE Laser Platina.
Handig om te weten: je kunt gratis voor de deur parkeren. De salon is van dinsdag tot en met zondag geopend tot 20.00 uur.
Vink About Your Smile gevestigd in het gezellige Zeeheldenkwartier in Den haag is beautysalon waar je terecht kan voor verschillende gezichts- en huidverbeteringsbehandelingen. De salon is gevestigd op dezelfde locatie als Hair By Tasha. Eigenaresse Elise heeft passie in haar vak en al meer dan 3 jaar ervaring. Een behandeling bij deze salon is echt even een verwen momentje voor jezelf, daarnaast zorgt Elise ervoor dat jij weer stalend met het gewenste resultaat de salon weer verlaat.
Law and Beauty is het eerste zelfzorgcentrum ter wereld dat schoonheidsbehandelingen combineert met holistisch welzijn en juridische en sociale bescherming. Bij Law and Beauty draait alles om er goed uitzien, je goed voelen en jezelf empoweren. Onze behandelaars fungeren als vertrouwenspersonen en hebben naast hun beauty behandelingen ook specialisaties zoals stressmanagement en begeleiding bij terugkeer naar de werkvloer na een burnout. Bij Law and Beauty kun je terecht voor diverse schoonheidsbehandelingen zoals headspa, hoofdhuidbehandelingen voor type 4 haar, pedicures, manicures, gezichtsbehandelingen, ontspanningsmassages, wenkbrauwbehandelingen en meer. Kom langs en ervaar zelf de unieke combinatie van zorg voor je uiterlijk en welzijn. Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon ligt op korte loopafstand van de tramhaltes 3, 11 en 12. Het team: Een team van gediplomeerde schoonheidsspecialisten met 15 jaar ervaring in de branche die een persoonlijke service bieden aan elk van hun klanten. Wat we leuk vinden aan de salon:
Elixir Beauty Spa by Mily Letsch is een salon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel de klanten een unieke wellnesservaring te bieden.
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer De salon is gelegen bij de halte Den Haag, Weimarstraat.
Het team De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.
Wat we leuk vinden aan de salon :
Elora’s Beauty Atelier in Den haag is een salon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel de klanten een unieke wellnesservaring te bieden.
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer De salon is gelegen bij de halte Den Haag, Van Speijkstraat
BENEFIT DRIP is een salon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel de klanten een unieke wellnesservaring te bieden.
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Den Haag, Elandstraat (West).
Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.
Wat we leuk vinden aan de salon:
Merken