Nagelverlengingen
in de buurt van Quartair, Den Haag
Elke datum
Nagelverlengingen

Kies uit 16 salons met nagelverlengingen in de buurt van Quartair, Den Haag

Sabrinails Den Haag

4,8
196 reviews
Zuidwal, Den Haag
Laat zien op de kaart
Last-minute
1 nail extension - 1 nail extension 15 min
vanaf €6,30
bespaar tot 10%
1 nail extension - 32 nail extension 15 min
vanaf €18,90
bespaar tot 10%
1 nail extension - 2 nail extension 15 min
vanaf €12,60
bespaar tot 10%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
08:0022:00
DiDinsdag
08:0022:00
WoWoensdag
08:0022:00
DoDonderdag
08:0022:00
VrVrijdag
08:0022:00
ZaZaterdag
08:0022:00
ZoZondag
08:0022:30

Sabrinails – Manicure & Pedicure salon in ’s-Gravenhage

Sabrinails, gevestigd in ’s-Gravenhage, is een moderne en stijlvolle manicure- en pedicuresalon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel klanten een luxueuze en ontspannende beauty-ervaring te bieden.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gunstig gelegen nabij de halte Grote Markt, waardoor het eenvoudig bereikbaar is met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: De sfeer is elegant en ontspannen.

Gespecialiseerd in: Sabrinails is gespecialiseerd in manicure, pedicure, BIAB, nagelverlengingen, nail art en body wax. Met meer dan 10 jaar ervaring levert het team hoogwaardige behandelingen met oog voor detail.

Gebruikte merken en producten: De salon werkt met premium merken zoals The Gel Bottle, Indigo en Sabrinails, om duurzame en sterke nagelverzorging te garanderen.

De extra’s: Sabrinails is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer en biedt een hygiënische, professionele en persoonlijke aanpak, zodat elke klant zich welkom en verzorgd voelt.

Law and Beauty

4,8
346 reviews
Laan van Meerdervoort, Den Haag
Laat zien op de kaart
Removal Hands/Feet 30 min
vanaf €15
Acrylic/Gel Polish/ Hard Gel Removal with New Set 30 min
€15
Acrylgel/Hard Gel2 uren
vanaf €70
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0018:00
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
09:0018:00
DoDonderdag
09:0020:00
VrVrijdag
09:0018:00
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
Gesloten

Law and Beauty is het eerste zelfzorgcentrum ter wereld dat schoonheidsbehandelingen combineert met holistisch welzijn en juridische en sociale bescherming. Bij Law and Beauty draait alles om er goed uitzien, je goed voelen en jezelf empoweren. Onze behandelaars fungeren als vertrouwenspersonen en hebben naast hun beauty behandelingen ook specialisaties zoals stressmanagement en begeleiding bij terugkeer naar de werkvloer na een burnout. Bij Law and Beauty kun je terecht voor diverse schoonheidsbehandelingen zoals headspa, hoofdhuidbehandelingen voor type 4 haar, pedicures, manicures, gezichtsbehandelingen, ontspanningsmassages, wenkbrauwbehandelingen en meer. Kom langs en ervaar zelf de unieke combinatie van zorg voor je uiterlijk en welzijn.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

De salon ligt op korte loopafstand van de tramhaltes 3, 11 en 12.

Het team:

Een team van gediplomeerde schoonheidsspecialisten met 15 jaar ervaring in de branche die een persoonlijke service bieden aan elk van hun klanten.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: rust, ontspanning en luxe. Ze streven ernaar om elke klant een veilige en gastvrije omgeving te bieden waarin ze volledig kunnen ontspannen.
  • Gespecialiseerd in: een breed scala aan behandelingen, waaronder facials, haarspa, massages, pedicures, manicures, semi-permanente make-up, wimperextensions en wenkbrauwbehandelingen.
  • Gebruikte merken en producten: Mesoestetic, Perma Blend, OLAPLEX en The Gel Bottle.
  • De extra's: spreekt Nederlands en Engels. Gratis parkeren tot 18h.

Marty Beauty Bar

5,0
81 reviews
Zorgvliet, Den Haag
Laat zien op de kaart
Gellak alleen in combi met biab / gel 20 min
€10
Gellak inclusief rubber base1 u 10 min
€70
Gellak inclusief rubber base1 u 10 min
€70
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0016:00
WoWoensdag
09:0018:00
DoDonderdag
09:0018:00
VrVrijdag
09:0016:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Bedankt voor je interesse in Marty Beauty Bar. Wij bieden diverse behandelingen: nagels, wenkbrauwen, wimpers en facials. Kies voor een biab behandeling voor het groeien van de natuurlijke nagel of laat je nagels verlengen. Op het gebied van nail art is er heel veel mogelijk. Simpele nail arts tot aan handgetekende cartoons, niks is te gek ;)

Geef je wimpers sprekende look en kies voor lash lift filler. Hiermee geef je de wimpers een mooie lift, krul en volume. Kies de henna wenkbrauwen inclusief het shapen van de wenkbrauwen. Handig als je lichtere haarkleur hebt of weinig haar en liever niet permanente make-up wil.

Bij de behandelingen gebruiken wij hoogwaardig gecertificeerde producten en daarbij staat hygiëne hoog voorop. Hopelijk zien we je snel in de salon!!!

Merken en producten: The gel bottle, dadi oil, Anole, Prescription by soap, Inlei, Lami, Klear.

Wij zijn een team van 3 gespecialiseerde beauty experts.

Gespecialiseerd in biab, nagelverlenging, henna brows, lash lift, gellak tenen, facial.

Dichstbijzijnde openbaar vervoer: lijn 3, lijn 11, lijn 1, bus 24.

Extra's: biab behandeling, natuurlijke nagels, gellak.

Holyfeet

5,0
105 reviews
Laan van NOI, Den Haag
Laat zien op de kaart
Last-minute
Gellak op tenen 20 min
vanaf €14,25
bespaar tot 5%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0017:00
DiDinsdag
09:0017:00
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
09:0017:00
VrVrijdag
09:0017:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Holyfeet richt zich op het geven van persoonlijke aandacht en straalt een warme, moderne en gezellige sfeer uit.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Holyfeet bevindt zich recht tegenover het station Den Haag Laan van NOI in het SoZa gebouw. Zeer goed bereikbaar met auto, fiets en OV en de A12 ligt op een steenworp afstand. Tram 3, 4, 34 en metro E rijden zeer geregeld en stoppen allen voor de deur.

Het team: Het team bestaat op het moment alleen uit één persoon, Chenna. Zij is inmiddels 2 jaar bezig met pedicure. In het afgelopen half jaar heeft ze veel ervaring mogen opbouwen in een gedeeltelijke pedicurepraktijk waar ze al vele Treatwell klanten heeft mogen ontvangen met mooie reviews!

Gespecialiseerd in: Holyfeet is een cosmetische pedicure. Daarnaast zijn ze gespecialiseerd in de spa ontspanningspedicure, massage en voeten scrub. Ook brengen ze gellak op de teennagels aan om de klanten mooi verzorgende voeten te bezorgen.

Merken en producten: Onder andere Orly, Pinkgellak en Gehwol

Extra’s: Bij binnenkomst ontvang je een glaasje bubbels (zonder alcohol) voor een warm welkom. Uiteraard mag een glaasje water of een kopje thee ook. Holyfeet is kind en rolstoelvriendelijk.