Bij haar- en beautysalon Beauty Styling aan de Krabbendijkestraat in Rotterdam kun je terecht voor verschillende haarbehandelingen zoals knippen, stylen, kleuren, of een permanent. Hiernaast biedt de salon ook diverse beauty behandelingen aan zoals gezichtsbehandelingen, ontharen en wimper- en wenkbrauwbehandelingen.
Eigenaresse Arezoe heeft meer dan 29 jaar ervaring en meer dan 16 jaar haar eigen salon. Het team neemt graag de tijd voor je, zodat er voldoende persoonlijke aandacht wordt besteed. Je zal de salon tevreden weer verlaten. Er wordt gewerkt met producten van het merk Keune.
Dames- en herenkapsalon AJ is dé klantgerichte kapsalon van Rotterdam Charlois. De medewerkers hebben een ruime ervaring met haarbehandelingen. Elk teamlid is creatief, professioneel en geïnspireerd om een op maat gemaakte stijl te leveren. Hierbij benadrukt de salon jouw natuurlijke schoonheid.
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De bushalte Rotterdam, Frans Bekkerstraat is op korte loopafstand van de salon.
Het team: Katteryna en Ellena staan klaar voor jou en helpen jou op professionele wijze.
Wat we leuk vinden aan de salon:
Merken