Kies uit 26 salons met rug-, nek- en schoudermassages in Flevoland

QueensWorld

4,9
1078 reviews
Almere Buiten, Almere
Laat zien op de kaart
Rugmassage bij pijn 30 min - 50 min
vanaf €48
craniosacral therapy( wervelkolom } 50 min
€85
reabilitatie behandeling na operatie( heup/kruisbanden) 50 min - 1 u 20 min
vanaf €93
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0021:00
DiDinsdag
10:0020:00
WoWoensdag
09:0021:00
DoDonderdag
10:0020:00
VrVrijdag
09:0021:00
ZaZaterdag
10:0020:00
ZoZondag
Gesloten

QueensWorld in Almere is een begrip op het gebied van beauty, massagetherapie, allround hair styliste en permanente make-up. QueensWorld beschikt over meerdere behandelruimtes.QueensWorld voldoet aan alle eisen vanuit de GGD betreffende hygiëne en techniek en is gecertificeerd.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

De bushalte Almere Buiten, Bolderweg is op korte loopafstand van de salon.

Het team:
Luba, eigenaresse van QueensWorld, heeft ruime ervaring binnen de schoonheidsbranche en is al 20 jaar gecertificeerd massage therapeute. Zij is gespecialiseerd in unieke massages om klachten aan spieren, pezen en gewrichten te verminderen of weg te nemen en heeft unieke gezicht- en lichaamsbehandelingen, waarbij de huid er zonder medische ingrepen jonger uitziet.

Karyna is een Allround hairstylist die precies uw wensen kan laten uitkomen betreffende de haarcoupe die u voor ogen heeft. Karyna heeft een heel eigen kijk op haar en u zult dan ook versteld staan van het resultaat.

Olga verzorgt binnen QueensWorld de permanente make-up en is ook gespecialiseerd in het verwijderen van tatoeages via laser. Olga komt oorspronkelijk uit Oekraïne en heeft haar opleidingen gevolgd in Denemarken en Duitsland. Zij is gecertificeerd om trainingen te geven in het zetten van Permanente make-up.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Professioneel en prettig.
  • Gespecialiseerd in: Beauty, massagetherapie, allround hair styliste en permanente make-up.
  • De extra's: Je kunt in de salon zowel cash als met pin betalen.

PMUPALMYRA

4,9
131 reviews
Almere
Laat zien op de kaart
Rug-, schouder- & nekmassage 30 min
€32,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0017:00
DiDinsdag
10:0017:00
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
12:0020:00
VrVrijdag
12:0020:00
ZaZaterdag
12:0017:00
ZoZondag
Gesloten

Bij PMUPALMYRA in Almere wordt u verwelkomt in een verfijnde salon. De eigenaresse is gespecialiseerd in Permanent Make-up (PMU), huid verbeterende behandelingen, schoonheidsverzorging en cosmetische en medische pigmentatie. In de salon worden hoogwaardige producten gebruikt die vrij zijn van microplastics, sulfaten, ftalaten en de belangrijkste allergenen die in parfums voorkomen. Er wordt een mooi aanbod van verschillende gezichts- en lichaamsbehandelingen afgestemd op uw huidbehoefte geboden.

De eigenaresse is een gediplomeerde en erkende schoonheidsspecialiste en PMU-artiest met uitgebreide expertise. Professionaliteit staat hoog in het vaandel, met als doel ervoor te zorgen dat u zich zowel tijdens als na uw behandeling volledig ontspannen en verfrist voelt.

PMUPALMYRA verwelkomt met trots dames in de salon en nodigt u uit om te genieten van de rustige ambiance en de persoonlijke aandacht die u verdient.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
Het station Almere Centrum is op 8 minuten loopafstand van de salon.

Het team:
Palmyra (eigenaresse)

Met meer dan 30 jaar ervaring in het vak, bied Palmyra haar expertise en passie aan om u te assisteren.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Stijlvol, rustgevend, deskundig en klantgericht
  • Gespecialiseerd in: Gezicht en lichaamsbehandelingen (huidverbetering), permanente make-up en medische pigmentatie.
  • Merken en producten: Ontdek in onze salon, SPA Salonnepro Amsterdam, producten die volledig natuurlijk, biologisch, veganistisch, diervriendelijk en lokaal vervaardigd zijn.
  • De extra’s: Er wordt Nederlands en Engels gesproken, makkelijk bereikbaar met het OV en gratis parkeren op het terrein van de salon.

Mariz

5,0
68 reviews
Lemmer, Friesland
Laat zien op de kaart
Massage Achterkant 25 min
€45
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
09:0017:30
WoWoensdag
12:0021:00
DoDonderdag
09:0017:30
VrVrijdag
09:0017:30
ZaZaterdag
10:0016:00
ZoZondag
Gesloten

Salon Mariz is gevestigd in het mooie watersportdorp Lemmer. De huisstijl is geïnspireerd op de omgeving, waardoor de salon een rustgevende beach vibe uitstraalt. Aan de voorzijde bevindt zich een prachtige winkel en loungegedeelte, waar klanten met een heerlijk kopje koffie kunnen wachten op hun behandeling.

Merken en producten De salon maakt gebruik van producten van Dr. Irena & Prescription en verkoopt deze ook in de winkel, naast Le Beach, treatments en sieraden.

Het team Het team bestaat uit drie jonge medewerkers: Marissa (28), eigenaresse sinds 2021, Hester (22), en Annelin (20). Alle drie zijn perfectionistisch en gepassioneerd over hun vak.

Specialisaties Salon Mariz biedt als enige in Lemmer spray tan behandelingen aan. De focus ligt op vrouwen, met zorgvuldig geselecteerde productlijnen die inspelen op verschillende levensfases, zoals de puberteit en de overgang, en op allergieën. Natuurlijke producten hebben de voorkeur. Marissa is gespecialiseerd in bindweefselbehandelingen voor gezicht en lichaam, waaronder cupping voor cellulite. Annelin is de expert in nagels en nail art, terwijl Hester gespecialiseerd is in visagie en lash lift behandelingen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer Bij de McDonald's is een bushalte, waarna het nog vijf minuten lopen is naar de salon.

Extra's De salon biedt diverse duo-behandelingen aan, zodat klanten gezellig samen kunnen genieten van hun behandeling.