Rug-, schouder- en nekmassage
in de buurt van Laak, Den Haag
Elke datum
Rug-, schouder- en nekmassage
9 salons met:

rug-, nek- en schoudermassages in de buurt van Laak, Den Haag

BellezArtista

4,9
972 reviews
Den Haag
Laat zien op de kaart
Rug nek en schouders massage 30 min
€39
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:3016:30
DiDinsdag
09:3021:00
WoWoensdag
09:3016:30
DoDonderdag
09:3021:00
VrVrijdag
09:3021:00
ZaZaterdag
09:3018:15
ZoZondag
Gesloten

BellezArtista is gevestigd aan de Boomsluiterskade 337 (Rivierenbuurt) een uitstekend bereikbare locatie in het centrum van Den Haag.

Je komt terecht in een fijne rustige omgeving met veel persoonlijke aandacht, waar er naar jouw wensen wordt geluisterd. Laat je verwennen!

Bereikbaarheid:
Den Haag CS is op circa 2 min lopen. Er is mogelijkheid om betaald te parkeren op straat of in garage Q-Park Rijnstraat.

Het team:
Erika, gediplomeerd schoonheidsspecialiste, heeft ruim 22 jaar ervaring in wellness en geavanceerde schoonheidsbehandelingen en is een ware "Artista de Belleza”, zij zorgt ervoor dat iedereen stralend de deur uit loopt.

De behandelingen worden afgestemd op je huidtype en -conditie: je bent in vertrouwde handen. Nagenoeg alle behandelingen zijn geschikt voor alle huidtypen, leeftijden, mannen en vrouwen.

De massages zijn echter alleen voor vrouwen / ladies only.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: De salon is relaxt. De massage ruimte geeft de klanten rust.
  • Gespecialiseerd in: Massages, gezichtsbehandelingen (facials) en ontharen (waxing)
  • Merken en producten: Gebruiken uitsluitend natuurlijk producten.
  • De extra’s: Hier spreken ze Engels, Spaans en (beperkt) Nederlands.

Na de behandeling kun je nog in alle rust nagenieten of opfrissen.

  • Persoonlijke aandacht: geen grote salon, maar aandacht voor jou.

ElysianBlissBeautyClinic

5,0
3 reviews
Vaillantlaan, Den Haag
Laat zien op de kaart
Massage, nek, gezicht, hals, rug1 u
€50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0019:00
DiDinsdag
09:0019:00
WoWoensdag
09:0019:00
DoDonderdag
09:0019:00
VrVrijdag
09:0019:00
ZaZaterdag
09:0019:00
ZoZondag
Gesloten

ElysianBlissBeautyClinic – Den Haag is een professionele schoonheidssalon waar persoonlijke aandacht, comfort en resultaatgerichte behandelingen centraal staan, met als doel iedere klant te laten stralen en volledig tot rust te laten komen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en is gelegen nabij een OV-halte in Den Haag.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

Sfeer: schoon, professioneel, comfortabel en warm; een plek waar je je direct op je gemak voelt

Gespecialiseerd in: gezichtsbehandelingen, waxing, face wax, wenkbrauwbehandelingen, wenkbrauwen & wimpers, massage, manicure en pedicure, luxe collagen face lift & LED therapy, microneedling en gezichtsbehandelingen

Gebruikte merken en producten: De salon werkt uitsluitend met Phi-producten, die bekendstaan om hun hoogwaardige kwaliteit. De prijsstelling is hierop afgestemd en sluit aan bij de professionele werkwijze als schoonheidsspecialist en Phi Academy Artist. Door te werken met materialen op internationaal niveau biedt de salon haar klanten een hoge standaard op het gebied van kwaliteit en veiligheid.

De extra’s: persoonlijke aandacht, duidelijke uitleg bij elke behandeling, rustige omgeving en eenvoudig bereikbaar met het openbaar vervoer

ElysianBlissBeautyClinic staat voor kwaliteit, ontspanning en zichtbare resultaten — een moment van pure self-care in het hart van Den Haag.

BYANU

4,9
330 reviews
Goeverneurlaan, Den Haag
Laat zien op de kaart
Last-minute
Rug/Nek/Schoudermassage 30 min
vanaf €40,50
bespaar tot 10%
Rug/Nek/Schoudermassage1 u
vanaf €63
bespaar tot 10%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
11:0021:00
DiDinsdag
11:0021:00
WoWoensdag
11:0021:00
DoDonderdag
11:0021:00
VrVrijdag
11:0021:00
ZaZaterdag
11:0021:00
ZoZondag
11:0021:00

BYANU Den Haag is een massagesalon waar zorg, ontspanning en comfort centraal staan, met als doel het herstellen van balans, energie en welzijn van zowel lichaam als geest.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij tramhalte Den Haag, Denneweg (tram 9) en is daardoor eenvoudig te bereiken.

Het team: De salon heeft een klein team van ervaren therapeuten die professioneel, vriendelijk en zorgvuldig te werk gaan, met oog voor de individuele behoeften van elke klant.

Wat we leuk vinden aan de salon:

Sfeer: schoon, rustgevend en professioneel

Gespecialiseerd in: Balinese massage, Japanse headspa, pedicure, relaxmassage, sportmassage, voetreflexmassage, mama/papa & kind massage (tot 12 jaar), rug/nek/schoudermassage, hot stone massage, anti-cellulitis massage, lymfedrainage massage, zwangerschapsmassage, deep tissue massage, kruidenstempelmassage (Bali herbal hot compress), facelift massage en cupping massage

Gebruikte merken en producten: hoogwaardige oliën en traditionele technieken

De extra’s: centrale ligging in Den Haag, goed bereikbaar met het openbaar vervoer; de salon is geopend op flexibele tijden zodat klanten ook na werk of in het weekend terechtkunnen; bovendien is de sfeer warm en uitnodigend, waardoor iedereen zich meteen op zijn gemak voelt.

QoQo Massage Clinics - Rijswijk

4,8
327 reviews
Rijswijk, Zuid-Holland
Laat zien op de kaart
Nek-Schouder-Rugmassage - Nek-Schouder-Rugmassage 30-min 30 min
€48,50
Nek-Schouder-Rugmassage - Nek-Schouder-Rugmassage 60-min1 u
€76
Nek-Schouder-Rugmassage - Nek-Schouder-Rugmassage 90-min1 u 30 min
€112,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:3023:00
DiDinsdag
09:3023:00
WoWoensdag
09:3023:00
DoDonderdag
09:3023:00
VrVrijdag
09:3023:00
ZaZaterdag
09:3023:00
ZoZondag
09:3023:00

Wil je een massage in Rijswijk? Onze QoQo Massage Clinics vestiging in Rijswijk is gevestigd aan de Herenstraat in Oud-Rijswijk. In de buurt van de salon kun je de eerste 2 uur gratis parkeren in de blauwe zones met een parkeerschijf tot en met 18:00 uur. Buiten die tijden is het betaald parkeren. Kom je liever met het openbaar vervoer? Dan kun je tram 1 of 15 nemen. Je stapt uit bij halte Herenstraat die op korte loopafstand van onze salon ligt.

QoQo massage Rijswijk beschikt over 5 massagetafels verdeeld over 2 duokamers en 1 single kamer. Beide duokamers kunnen opgesplitst worden. Om je zen moment compleet te maken, kun je na je massage nog even heerlijk in onze wachtkamer nagenieten onder het genot van een kopje Chinese thee.

Onze salon bevindt zich in het gezellige winkelcentrum Oud Rijswijk waar je terechtkunt voor kledingwinkels, maar ook interieurwinkels en horecagelegenheid kunt vinden. Als je voor of na het shoppen even ontspanning nodig hebt, breng dan een bezoekje aan onze QoQo Massage Clinics salon en maak je dag compleet!