Thaise massage
in de buurt van Oostelijke Eilanden en Kadijken, Amsterdam
Elke datum
Thaise massage
10 salons met:

thaise massages in de buurt van Oostelijke Eilanden en Kadijken, Amsterdam

The Sun Chinese Massage Amsterdam

4,7
357 reviews
Reguliersdwarsstraat, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Thai massage 60 minuten1 u
€60
€70
Thai massage 15 minuten 15 min
€20
Thai massage 20 minuten 20 min
€30
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:3023:00
DiDinsdag
10:3023:00
WoWoensdag
10:3023:00
DoDonderdag
10:3023:00
VrVrijdag
10:3023:00
ZaZaterdag
10:3023:00
ZoZondag
10:3023:00

Bij The Sun Chinese Massage Amsterdam ben je aan het juiste adres voor verschillende massages en schoonheidsbehandelingen. Door de rustgevende muziek en oosterse decoratie kom je hier volledig tot rust. In deze salon werken ze volgens de hoogste eisen wat betreft kwaliteit, hygiëne en klantvriendelijkheid waardoor je de salon met een glimlach verlaat.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

Trams 4, 14 Rembrandtplein en metrostations Waterlooplein en Rokin.

Het team:

Eigenaresse Suli werkt samen met ervaren en vriendelijke massagetherapeuten in de salon.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Sfeervolle en rustgevende salon.
  • Gespecialiseerd in: Massages en pedicure
  • De extra’s: In de salon spreken ze Nederlands en Engels. Deze salon is LGBTQIA+ vriendelijk, kindvriendelijk en betaald parkeren in de buurt is mogelijk.

Vanaf 1 april 2026 is op zeer korte loopafstand van deze salon een tweede vestiging geopend in de Bakkersstraat 15-17 (tussen Rembrandtplein en Amstel). U vindt daar dezelfde behandelingen, kwaliteit van dienstverlening en klantvriendelijkheid. U kunt in Treatwell rechtstreeks boeken bij de nieuwe salon. Deze is te vinden onder de naam The Sun Chinese Massage Amsterdam 2.

Marloes Hermens Training en Coaching

4,9
14 reviews
Dappermarkt, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Thai Massage 40 min - 1 u 30 min
vanaf €53
Yoga massage1 u - 1 u 30 min
vanaf €69
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
17:0021:00
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
16:0019:00
DoDonderdag
16:0021:00
VrVrijdag
16:0021:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
16:0021:00

Bij masseer.nl sta ik, Marloes Hermens voor je klaar om je een heerlijke massage te geven. Ik ben gespecialiseerd in massages op de mat, waardoor ik wat steviger kan masseren als je dat zou willen. We stemmen altijd samen af wat nodig is of gewenst. Maar ook een antistress massage met olie geef ik met veel aandacht en plezier. Al heel lang werk ik op het snijvlak van gezondheid en bewustzijn en ontspanning. Hoofd, hart en handen werken altijd samen, zowel bij het ontvangen als bij het geven van een massage.
In mijn perceptie werkt het het beste als lichaam, geest en spirit goed samen werken. Daarom werk ik op al deze gebieden.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De ruimte is gelegen bij station Amsterdam Muiderpoort, en vlakbij tramhalte Dappermarkt.

Het team:
Ik heet Marloes Hermens en heb er veel plezier in om te masseren. Het is begonnen in combinatie met coachingsgesprekken, maar nu geef ik ook 'losse massages'. Je kunt me altijd bellen als je op een andere tijd dan aangegeven zou willen komen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: open & hartelijk
  • Gespecialiseerd in: massages, maar ook healings en bijvoorbeeld IFS coachingsgesprekken
  • Gebruikte merken en producten: Weleda & Jacob Hooy
  • De extra’s: open tot laat, en divers inzetbaar, eventueel ook qua tijden