Kies uit 7 salons met therapeutische massages in de buurt van Kop van Zuid, Rotterdam

Mystic Touch Massage & Therapy

5,0
78 reviews
Leuvehaven, Rotterdam
Laat zien op de kaart
Bars Therapie - Bars Therapie 45 min (kind t/m 15 jaar) 45 min
€45
Bars Therapie - Bars Therapie 60 min1 u
€75
Bars Therapie - Bars Therapie 75 min1 u 15 min
€85
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
11:0020:00
DiDinsdag
11:0020:00
WoWoensdag
11:0020:00
DoDonderdag
11:0020:00
VrVrijdag
12:0021:00
ZaZaterdag
12:0019:00
ZoZondag
Gesloten

Sfeer in de salon: De salon heeft een mooie warme uitstraling met een ruime massagetafel, waar je heerlijk op kan liggen. De verlichting en de muziek op de achtergrond is zacht wat meer ontspanning en rust bevordert.

Producten: De producten die worden gebruikt zijn etherische oliën met een zachte Eucalyptus of Amandel geur.

Ervaring: Mystic Touch bestaat 3 jaar. Na een aantal jaar ervaring bij verschillende massagesalons kreeg Lily toch het gevoel dat er iets miste. Namelijk meer aandacht voor balans, geestelijke en mentale healing. Ze besloot ondanks de onzekere tijden haar hart te volgen en dit heeft Lily geleid tot de beslissing om voor haarzelf te beginnen. Mystic Touch Massage & Therapy was born! Een salon waar ze met haar energetische handen holistische massages geeft aan haar dierbare cliënten. Naast het geven van de massages vind Lily het erg belangrijk om haar cliënten te informeren over de inhoud van een massage. Graag leg zij uit waar elke behandeling goed voor is zodat haar cliënten met een voldaan gevoel de deur uit gaan.

Specialiteiten: De salon is gespecialiseerd in holistische massages en therapieën

Openbaar vervoer: De salon is gevestigd in de buurt van metrostation en tramhalte Leuvehaven.

Extras: U kunt aan de Schiedamsedijk parkeren.

Er is ook parkeergelegenheid aan de Ketelaarsstraat en 1e Blekershof. De straatnamen bevindt zich achter het salon.

B&D Beauty Collection

4,9
200 reviews
Hillesluis, Rotterdam
Laat zien op de kaart
Pistool massage 30 min
€30
VACUUM BILLEN MASSAGE 30 min
€35
Scrub massage 30 min
€70
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0018:00
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
10:0022:00
DoDonderdag
10:0018:00
VrVrijdag
10:0022:00
ZaZaterdag
10:0022:00
ZoZondag
13:0018:00

B&D staat voor Bentley en Dennusca maar ook voor Beauty & Direct. Een familie bedrijf dat is ontstaan uit een passie van moeder en dochter. Wij houden van mensen en willen dat ze uitstekend eruitzien en altijd tevreden zijn. Wij behartigen zowel onze nieuwe en bestaande klanten hun belangen.

Het team: Via onze site kunt u het team bekijken. Er missen nog een paar collega's maar we zijn er hard mee bezig.

Gespecialiseerd in: Inmiddels zijn we gespecialiseerd in verschillende behandelingen gericht zowel op uiterlijk als haar. U kunt het allemaal via onze site www.bentbeauty.nl bekijken.

Merken en producten: Wij zijn op dit moment hard bezig om naar groen te gaan qua onze producten, we willen eigenlijk alles op natuurlijke basis. We gebruiken op dit moment 2 van de beste merken uit Duitsland: CNC en Mary Kay producten.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Beyerlandselaan is een heel bekende drukke straat in Rotterdam-Zuid. En wij zitten in een zijstraat daarvan. De salon is makkelijk te bereiken met tram 25 vanuit CS of andersom.

Extra's: Sinds ons bestaan moeten we eerlijk zeggen van al die duizenden klanten die we hebben en gehad hebben zijn er 2 klachten binnen gekomen. Is toch Top. U bent van harte welkom om de sfeer in onze salon te komen proeven. Ook hebben we een webshop. Bezoek onze site.