Kom volledig tot rust bij schoonheidssalon Beautyfabrique in Utrecht. Je kunt in deze landelijke en warme salon terecht voor gezichtsbehandelingen, huidverbetering, gel- en acrylnagels, gellak en manicures en pedicures.
Het team van eigenaresse Laura bestaat uit specialisten die professioneel werken. Er wordt hier geluisterd naar jouw wensen en dit wordt omgezet naar behandeling die aansluit bij jouw huidconditie. Je kunt hier tevens terecht voor een wimperlift, dit is dé manier om gekrulde wimpers te krijgen en waardoor je geen wimperkruller meer nodig hebt.
Welkom bij Beauté in Utrecht. In deze salon kun je terecht voor verschillende behandelingen waaronder nagelbehandelingen, wimper- en wenkbrauwbehandelingen cupping en PMU. Het team van Beauté zorgt ervoor dat elke klant zich speciaal voelt. Ze nemen de tijd voor alle klanten en ze zorgen ervoor dat iedereen de persoonlijke aandacht krijgt die ze verdienen. De prachtige, rustige en ontspannen omgeving zorgen ervoor dat je je op je gemak voelt tijdens je bezoek aan de salon.
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
Vaartse Rijn station is 2 minuten lopen. Bushalte sterrenwijk is ook 2 minuten lopen.
Het team:
Het team staat voor je klaar.
Wat we leuk vinden aan de salon:
Niala’s Beauty Center is een toonaangevende salon gespecialiseerd in gezichtsbehandelingen, laserontharing, wimperlift en wenkbrauwlift. Met een combinatie van geavanceerde technieken en hoogwaardige producten zorgt de salon voor stralende huid, gladde resultaten en perfect gevormde wimpers en wenkbrauwen. Bij Niala’s Beauty Center staat persoonlijke aandacht centraal, en elke behandeling wordt afgestemd op de wensen en behoeften van de klant. Dankzij een professionele en ontspannen sfeer kunnen klanten genieten van een ultieme beauty-ervaring met duurzame resultaten.
Hiep Nagel Studio is een gerenommeerde nagelstudio gevestigd in Utrecht. De studio biedt een breed scala aan nagelverzorgingsdiensten en is bekend om haar hoogwaardige dienstverlening.
Bus halte Socrateslaan voor de deur.
Thi Hiep heeff 7 jaar ervaring met certificaten.
Merken