Nagelstudio's en Nagelstylisten
in de buurt van Lusthofstraat, Rotterdam
Elke datum
Nagelstudio's en nagelstylisten
Populaire behandelingen

Kies uit 11 salons met nagelstudio's en nagelstylisten in de buurt van Lusthofstraat, Rotterdam

Nieuw

The Aesthetic Suite

5,0
12 reviews
Laan op Zuid, Rotterdam
Laat zien op de kaart
BIAB Verwijderen 15 min
€15
Russian Manicure 30 min
€25
Pedicure 30 min
€25
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0020:00
DiDinsdag
10:0020:00
WoWoensdag
10:0020:00
DoDonderdag
10:0020:00
VrVrijdag
10:0020:00
ZaZaterdag
12:0020:00
ZoZondag
12:0020:00

Clinic Casablanca in Rotterdam is een schoonheidssalon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel iedere klant te laten stralen met een gezonde huid, prachtige wimpers en een ontspannen uitstraling van top tot teen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij tramhalte Varkenoordseviaduct en metrostation Rijnhaven, waardoor zij gemakkelijk bereikbaar is met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van drie ervaren dames die hun vak tot in de puntjes beheersen. Ze zijn professioneel, vriendelijk en nemen de tijd om aan alle wensen van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: De sfeer is traditioneel, warm en gastvrij, met een interieur in Marokkaanse stijl dat direct uitnodigend aanvoelt. Klanten ervaren er deskundigheid in een ontspannen, gezellige setting.

Gespecialiseerd in: - Laserontharen - Gezichtsbehandelingen - HIFU - Wimperextensions & wimperlift - Wimpers & wenkbrauwen - Tanden bleken - Haar föhnen & styling - Nagelbehandelingen - Liposonix

Gebruikte merken en producten: Clinic Casablanca werkt uitsluitend met hoogwaardige, professionele merken die garant staan voor veiligheid en kwaliteit.

De extra’s: De salon is sfeervol ingericht in traditionele Marokkaanse stijl, wat zorgt voor een unieke beleving. Dankzij de centrale ligging en goede bereikbaarheid met het openbaar vervoer is een bezoek altijd gemakkelijk te plannen.

BY FAY®

5,0
253 reviews
Beneden Oostzeedijk, Rotterdam
Laat zien op de kaart
Last-minute
Removal BIAB/GELPOLISH exclusief behandeling 15 min
vanaf €16
bespaar tot 20%
Biab treatment Nude (incl manicure)1 u
vanaf €56
bespaar tot 20%
Thin French 15 min
vanaf €8
bespaar tot 20%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0018:00
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
10:0018:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
Gesloten

Bij salon By Fay zijn we gespecialiseerd in BIAB-behandelingen (Builder in a Bottle) en manicure/pedicure behandelingen. Onze focus ligt op het versterken en verzorgen van natuurlijke nagels met hoogwaardige producten, waardoor je kunt genieten van sterke en mooie nagels zonder zorgen over breken of beschadigen.

Naast onze behandelingen zijn we ook een groothandel voor verschillende nagelproducten, waaronder het populaire merk The GelBottle. Dit stelt ons in staat om enkel de beste producten aan te bieden aan zowel onze klanten als andere professionals in de beauty-industrie.

Daarnaast fungeert By Fay als een trainingsacademie waar we cursussen aanbieden voor BIAB-technieken. Onze ervaren trainers delen hun kennis en vaardigheden om nagelstylisten en geïnteresseerden te helpen hun expertise te vergroten en hun carrière naar een hoger niveau te tillen.

In onze salon hechten we veel waarde aan een ontspannen en gezellige sfeer, zodat je je onmiddellijk op je gemak voelt. Ons team van gepassioneerde nagelstylisten staat altijd klaar om je persoonlijke wensen te vervullen en je een geweldige ervaring te bieden.

Of je nu op zoek bent naar een prachtige nagelbehandeling, hoogwaardige nagelproducten wilt aanschaffen, of je wilt verdiepen in de BIAB-techniek via onze cursussen, bij By Fay ben je aan het juiste adres!

barbieematerial

5,0
51 reviews
Hillesluis, Rotterdam
Laat zien op de kaart
Last-minute
Removal 30 min
vanaf €18
bespaar tot 10%
Removal other salon 45 min
vanaf €27
bespaar tot 10%
Square/coffin short1 u
vanaf €58,50
bespaar tot 10%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0020:00
DiDinsdag
09:0020:00
WoWoensdag
09:0020:00
DoDonderdag
10:0020:00
VrVrijdag
09:0020:15
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

barbieematerial in Rotterdam is een trendy manicure- en pedicuresalon waar creativiteit, zorg en comfort centraal staan, met als doel: iedere klant laten vertrekken met nagels die net zo uniek en opvallend zijn als zijzelf.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Zuidplein, waardoor deze gemakkelijk bereikbaar is met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: schoon, stijlvol en gezellig – een plek waar je jezelf kunt zijn en je handen en voeten de aandacht krijgen die ze verdienen.

Gespecialiseerd in: Acrylic Nails, BIAB behandelingen, pedicures en professionele acrylcursussen voor wie zelf het vak in wil.

Gebruikte merken en producten: hoogwaardige nagelproducten die zorgen voor sterke, glanzende en langdurige resultaten.

De extra’s: de salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer, biedt flexibele openingstijden en is meertalig – klanten worden zowel in het Nederlands als Engels geholpen.

Lashes & Looks

4,8
230 reviews
Kop van Zuid, Rotterdam
Laat zien op de kaart
BIAB of GelPolish incl Russian Manicure 15 min - 2 uren 30 min
vanaf €7,50
Biab of GelPolish verwijderen 30 min - 2 uren 30 min
vanaf €25
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
08:3018:00
DiDinsdag
08:3019:00
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
08:3018:00
VrVrijdag
08:3021:00
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
Gesloten

Bij Lashes & Looks in Rotterdam Kop van Zuid ben je aan het juiste adres als je op zoek bent naar verschillende beauty behandelingen. Eigenaresse Vanessa is met haar 7 jaar ervaring inmiddels gespecialiseerd in het zetten van wimperextensions, wenkbrauwbehandelingen, PMU, laserontharen, tattoo verwijdering & Carbon peeling.

Vanessa hecht grote waarde aan jouw tevredenheid en zal er dan ook alles aan doen om je het gevoel te geven dat er naar je wensen geluisterd wordt. Tijdens de behandelingen ervaar je een relaxte sfeer zodat je volledig ontspannen de salon verlaat.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
Lashes & Looks is makkelijk te bereiken met het OV, tramhalte Lodewijk Pincoffsweg of metrohalte Wilhelminaplein.

Het team:
Eigenaresse Vanessa heeft 7 jaar ervaring.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Gespecialiseerd in; wimperextensions, wimperlift, wenkbrauwbehandelingen, PMU, BIAB, GelPolish, cuppingmassage, laserontharing, tattooverwijdering & Carbon peeling.
  • Gebruikte merken en producten: Lashes & Looks. Biotek, My Lamination, PE cosmetics & Refectocil.
  • De extra’s: In de salon spreken ze Nederlands, Engels en een beetje Portugees. Er is parkeergelegenheid voor de deur, wel betaald.