Nagelstudio's en Nagelstylisten
in de buurt van Flevopark, Amsterdam
Elke datum
Nagelstudio's en nagelstylisten
Populaire behandelingen

Kies uit 17 salons met nagelstudio's en nagelstylisten in de buurt van Flevopark, Amsterdam

La Lique Browbar

4,8
69 reviews
Amsterdam
Laat zien op de kaart
Shellac (only CND) Verwijderen 20 min
€17,50
Shellac (other brands) removal 30 min
€20
Shellac nieuwe set incl manicure (CND) 55 min
€40
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0020:00
DiDinsdag
09:0020:00
WoWoensdag
09:0020:00
DoDonderdag
09:0020:00
VrVrijdag
09:0020:00
ZaZaterdag
09:0020:00
ZoZondag
09:0020:00

Bij La Lique Browbar in Amsterdam ben je aan het juiste adres voor een wenkbrauwlift of wimperlift. Weet je nog niet helemaal wat je met je wimpers wilt doen? Of welke wenkbrauwbehandeling bij je past. Geen zorgen! Ashley heeft genoeg ervaring en kan samen met jou kijken naar wat je wensen zijn. Tijdens de behandeling ervaar je een relaxte sfeer, zodat je volledig ontspannen de salon verlaat.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

De dichtstbijzijnde bushalte is Oostenburgergracht (5 min lopen), tramhalte is Rietlandpark (8 min lopen). Met de auto? Parkeer het beste bij ParkBee Cruquiusstraat.

Het team:

De hoofd styliste is Ashley, zei geeft ook lessen en heeft nog een eigensalon in Almere. Op locatie voor het afrekenen is Noud. Met een trotse geschiedenis van 30 jaar is La Lique een gevestigde naam. Onze hoofdstyliste, Ashley, voegt daar haar expertise aan toe met 8 jaar ervaring in het vak. Samen vormen ze een team dat staat voor jarenlange toewijding en vakmanschap. Ashley is volledig gecertificeerd, en bij La Lique zijn we een erkend opleidingsinstituut met jarenlange ervaring en up-to-date kennis.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Betreed onze luxueuze salon in een nieuw, modern pand. De strakke architectuur en stijlvolle inrichting creëren een elegante ambiance. Comfortabele meubels, zachte verlichting en doordachte details zorgen voor een uitnodigende sfeer.
  • Gespecialiseerd in: Wenkbrauwbehandelingen, wimpers en waxen.
  • Merken en producten: MRS. Higbrow, Perfect Eyelash, Golden Rose, CND, Naturys
  • De extra’s: Ontdek de unieke charme van onze browbar, waar we niet alleen professionele wenkbrauwbehandelingen aanbieden, maar ook een winkel hebben met meer dan 4000 cosmetische producten, van make-up tot alles voor de perfecte wenkbrauwen.

The Set salon

4,9
403 reviews
Zeeburg, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Nail art - Nail art - Nail art (1 colour design) 10 min
€15
Overlay with Biab (Only in combination with Gel) 15 min
€15
Nail art - Nail art - Nail art 2 (2 colors) 20 min
€20
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
08:0021:00
DiDinsdag
08:0021:00
WoWoensdag
08:0021:00
DoDonderdag
08:0021:00
VrVrijdag
08:0021:00
ZaZaterdag
08:0021:00
ZoZondag
08:0021:00

Bij JD beauty draait alles om het benadrukken van jouw natuurlijke schoonheid en het creëren van verfijnde looks die lang meegaan. Wat de salon onderscheidt, is hun persoonlijke aanpak. De klanten staan centraal in alles wat ze doen. Ze nemen de tijd om naar jouw wensen en behoeften te luisteren, zodat ze jou de best mogelijke service kunnen bieden. Ze gebruiken alleen hoogwaardige producten en volgen strikte hygiëneprotocollen op, om ervoor te zorgen dat elke behandeling zorgvuldig en professioneel wordt uitgevoerd. Jouw tevredenheid en comfort staan bij Joyce voorop.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij Wetteren station Kapellendries Cooppallaan

Het team: Met jarenlange ervaring en een diepgaande kennis van de nieuwste trends en technieken, is JD toegewijd aan het leveren van uitmuntendheid in elk aspect van hun dienstverlening.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: In een ontspannen en sfeervolle omgeving zorgt Joyce ervoor dat je op je gemak bent terwijl ze de mooiste versie van jezelf naar voren brengt.
  • Gespecialiseerd in: Semipermanente make-up
  • Gebruikte merken en producten: Etalon Labina Hc
Nieuw

MOKUM MANI.

No reviews
Oostenburgergracht, Amsterdam
Laat zien op de kaart
+ GEL POLISH REMOVE 15 min
€7,50
+ BIAB REMOVE 20 min
€9,50
+ GEL POLISH REMOVE 15 min
€10
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0017:00
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
10:0017:00
DoDonderdag
10:0017:00
VrVrijdag
10:0017:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

MOKUM MANI. in Amsterdam is een nail studio waar zorg, stijl en hygiëne centraal staan, met als doel iedere klant te voorzien van flawless nagels met een clean én conscious touch – helemaal vegan, cruelty-free en Mokums eigen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Leidseplein, uitstekend bereikbaar met tram en bus.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: schoon, professioneel en met een vleugje Amsterdamse flair. MOKUM MANI. biedt een moderne, stijlvolle setting in de kapsalon van Cosmo Hairstyling waar je je direct welkom voelt.

Gespecialiseerd in: Manicure met Gel Polish en BIAB (Builder in a Bottle) behandelingen, met oog voor detail, duurzaamheid en gezondheid van de natuurlijke nagel.

Gebruikte merken en producten: – The Gel Bottle (vegan & cruelty-free) – Navy Professional tools – Hygiëne staat voorop: bij elke behandeling nieuwe vijlen en grondige desinfectie.

De extra’s: – Gevestigd in de stijlvolle omgeving van Cosmo Hairstyling – Behandelingen beschikbaar in Nederlands en Engels – Centraal gelegen, goed bereikbaar met het OV – Gecertificeerde private nailtech voor persoonlijke, high-end service.