Ontharen en IPL salons
in Nieuw-West, Amsterdam
Elke datum
Ontharen en ipl salons
Populaire behandelingen
36 salons met:

ontharen en ipl salons in Nieuw-West, Amsterdam

Studio 7 days

4,8
1688 reviews
Johan Huizingalaan, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Sugaring Bovenlip 10 min
€11
Oksels 10 min
€19
Full Brazilian 25 min
€39,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0020:00
WoWoensdag
10:0019:00
DoDonderdag
10:0018:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
10:0017:00
ZoZondag
Gesloten

Bij schoonheidssalon Studio 7 Days op de Johan Huizingalaan in Amsterdam kun je terecht voor gezichtsbehandelingen, manicures en pedicures, gelnagels, wimperextensions en sugaring.

Combineer een gezichtsbehandeling met het verven van je wimpers en wenkbrauwen of kies voor een wimperlift of lash masker om je wimpers te krullen of sterker te maken. Ze zijn hier ook gespecialiseerd in body sugaring. Sugaring is een ontharingsmethode waarbij gebruik wordt gemaakt van een natuurlijke pasta. Sugaring is een huidvriendelijke en minder pijnlijke manier van ontharen .De specialisten staan hier klaar om je te adviseren en te zorgen dat je tevreden de salon verlaat.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
 De salon is gelegen bij de halte Amsterdam, Johan Huizingalaan.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: schoonheidsbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: In deze salon werken ze met producten van OPI, Décaar en Kalahari lifestyle.

The Body Mommy Beauty & Laser

4,7
47 reviews
Osdorpplein, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Tussenstuk wenkbrauwen 5 min
€15
Oksels 10 min
€25
Bovenlip 5 min
€30
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0018:00
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
10:0018:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
10:0019:00
ZoZondag
12:0019:00

The Body Mommy Beauty & Laser – Amsterdam (Osdorpplein) is een exclusieve schoonheidssalon waar professionele zorg, comfort en zichtbare resultaten centraal staan, met als doel iedere klant een verfijnd moment van luxe én expertise te bieden. De salon richt zich op hoogwaardige beauty- en haarbehandelingen, uitgevoerd met precisie en aandacht voor detail.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gunstig gelegen bij halte Osdorpplein, uitstekend bereikbaar met bus, tram en trein.

Het team: De salon heeft een klein team van ervaren specialisten die met toewijding zorg dragen voor hun klanten. Professionaliteit, vriendelijkheid en kwaliteit staan voorop. Met een kapper met 15 jaar ervaring en een huidspecialist met 13 jaar ervaring is iedere behandeling in deskundige handen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

Sfeer: schoon, professioneel, comfortabel en gezellig

Aanpak: persoonlijk, resultaatgericht en zorgvuldig

Beleving: rust, luxe en aandacht voor jou

Gespecialiseerd in:

Laserontharing & laser gezichtsbehandelingen

Mesopeel® peelings

Gezichtsbehandelingen

Microneedling met de Mesoestetic Pen

Huidverzorging met Mesoestetic (o.a. Age Element Brightening Crème)

Kappersdiensten & highlights

Make-up & styling

Permanent Make-up

Epileren & waxen

Gebruikte merken en producten:

Mesoestetic (huidverbetering)

Keune (haarverzorging)

De extra’s:

Gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer

Persoonlijke aandacht en duidelijke behandelingen

Een rustige, luxe setting in hartje Amsterdam Osdorpplein

The Body Mommy Beauty & Laser staat voor kwaliteit zonder compromis — jouw moment van luxe en expertise, bij Amsterdam Osdorpplein’s beauty-expert.

Barbershop Alles in bedrijf

4,9
5079 reviews
Nieuw-West, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Mannen harsen - gezicht 10 min
€5
Intake Full Body Dames1 u 20 min
€50
Intake 2 zones Dames 35 min
€50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0021:00
DiDinsdag
10:0021:00
WoWoensdag
10:0021:00
DoDonderdag
10:0021:00
VrVrijdag
10:0021:00
ZaZaterdag
10:0021:00
ZoZondag
12:0021:00

Bij Barbershop Alles in bedrijf in Amsterdam kun je voor van alles terecht. Laat je verwennen door deze salon en loop de deur uit met een nieuwe frisse look!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
Bus 21, 369 en tram 7 stoppen voor de deur.

Het Team:
Bestaat alleen maar uit gespecialiseerde en vakkundig personeel met veel ervaring. Zo kunnen zij de klanten altijd de juiste behandelingen adviseren.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: De salon staat bekend om de luxe en de professionals. Klantvriendelijkheid en gezelligheid is wat je hier kan vinden.
  • Gespecialiseerd in: Beauty en haar behandelingen.
  • Merken/Producten: Haar: Olaplex, Kerastase, Moroccanoil, Schwarzkopf, L’Oréal, Cocochoco, Brazilicious, Fudge en Soft liss.
  • Nagels: The GelBottle BIAB en CND.
  • Wimpers: Perfect eyelash en Lash Extend.
  • Visagie: Huda Beauty en MAC Cosmetics.
  • De extra's: De salon is zowel bestemd voor vrouwen als mannen. De vrouwen ingang is aan de achterzijde van de salon, deze is uitsluitend alleen voor vrouwen bestemd zowel als de gehele vrouwen verdieping. De salon biedt ook een exclusieve parfum collectie aan uit Dubai.

The Girl House

5,0
69 reviews
Osdorpplein, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Pick A Zone - Tussen de wenkbrauwen 15 min
€5
Pick A Zone - Bakkebaard 15 min
€10
Gehele Buik 30 min
€15
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0022:00
DiDinsdag
10:0019:00
WoWoensdag
10:0022:00
DoDonderdag
10:0022:00
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
10:0022:00
ZoZondag
10:0019:00

Kom binnen bij The Girl House! Ze zijn begonnen met hun beautyroom omdat ze voelden dat vrouwen tegenwoordig worden gedwongen om aan een bepaald schoonheidsideaal te voldoen. Hun doel is om een gemeenschap van zelfverzekerde vrouwen te inspireren die hun eigen schoonheid willen omarmen en versterken, in plaats van te veranderen. Ontdek hun behandelingen die je helpen jouw unieke schoonheid te accentueren. Ze kijken ernaar uit om je te verwelkomen in hun ruimte van schoonheid en zelfvertrouwen! Zij staan bekend om hun professionele aanpak en hun inzet voor kwaliteit. Met de juiste certificeringen op zak gebruiken zij uitsluitend hoogwaardige merken. Bovendien streven zij ernaar om de halal methode toe te passen, zodat al hun behandelingen voldoen aan de halal normen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is dichtbij bus- en tramhalte Amsterdam, metrostation Henk Sneevlietweg.

Het team: Eigenaresse Btissame is professioneel, vriendelijk en streeft ernaar om aan alle behoeften van haar klanten te voldoen. Het team van The Girl House is ervaren en gekwalificeerde schoonheidsspecialisten. Zij zijn toegewijd aan het bieden van de best mogelijke service aan al hun klanten.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: empowering, professioneel, verzorgd en veilig – een plek waar authenticiteit wordt gevierd en schoonheid van binnenuit begint.
  • Gespecialiseerd in: Schoonheidsbehandelingen met focus op het verbeteren van natuurlijke kenmerken, met bijzondere aandacht voor de ogen en wenkbrauwen.
  • Gebruikte merken en producten: Uitsluitend hoogwaardige merken met de juiste certificeringen. The Girl House werkt volgens halal standaarden om toegankelijkheid en respect voor diverse behoeften te waarborgen.
  • De extra’s: Naast de prettige locatie is er gratis parkeergelegenheid beschikbaar. De salon staat bekend om haar persoonlijke benadering, kwaliteit, en toegankelijkheid voor iedereen.