BeautyBar by Dyanne is een salon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel de klanten een unieke wellnesservaring te bieden.
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Zandvoort, v. Lennepweg en bij het trein station van Zandvoort.
Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.
Wat we leuk vinden aan de salon:
De Salon Zandvoort is in 2004 opgericht door Laura Bluijs. De belangrijkste uitgangspunten van de salon zijn persoonlijke aandacht en kwaliteit die je terug kunt vinden in de producten die ze gebruiken en de kennis en kunde van het team.
Je wordt behandeld in een professionele omgeving en in een persoonlijke sfeer waarbij ze gebruik maken van de meest geavanceerde apparatuur en de nieuwste technieken. Om je goed van dienst te kunnen zijn volgen het team zeer regelmatig cursussen en zijn ze altijd op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen. De Salon Zandvoort heeft de benodigde specialisaties waardoor de meeste zorgverzekeraars acne gezichtsbehandelingen en elektrische epilatie in het gezicht bij een aanvullende verzekering vergoeden.
Je kunt hier terecht voor:
At beauty and massage salon Angel Touch by Nursen Clark, located in Zandvoort, you are in good hands for a relaxing ritual. Besides different kinds of massages, you can get manicures and pedicures. But there is more, the salon also offers hydrating facials, skin improvement facials such as micro-needling, microdermabrasion, deep drainage radiance facials with cupping apparat and eyebrows, facial hair. removal with threading, waxing treatments and more. In other words: you can pamper your face and body at Angel Touch by Nursen Clark!
Good to know: the salon is easily accessible by public transportation.
Merken