Vrouwen harsen - gezicht
in de buurt van Jan Tooropstraat, Amsterdam
Elke datum
Vrouwen harsen - gezicht

Kies uit 27 salons met vrouwen harsen - gezicht in de buurt van Jan Tooropstraat, Amsterdam

LadyWax Amsterdam

4,7
2780 reviews
Overtoom, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Last-minute
Kin 5 min
vanaf €8,40
bespaar tot 20%
Wenkbrauwen 15 min
vanaf €17,20
bespaar tot 20%
Kaaklijn 5 min
vanaf €9,60
bespaar tot 20%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0021:10
DiDinsdag
10:0021:10
WoWoensdag
10:0021:10
DoDonderdag
10:0021:10
VrVrijdag
10:0021:10
ZaZaterdag
10:0021:10
ZoZondag
10:0021:10

Op de Overtoom kunnen vrouwen terecht bij LadyWax. Of je nu komt voor je bikinilijn, oksels, benen of een Brazilian, alles is mogelijk. Met wax worden de haren snel en in zijn geheel verwijderd en blijven drie tot vier weken weg. Door regelmatig te waxen blijven de haartjes dun en worden ze steeds minder. Meisjes tot twaalf jaar met vervelende gezichtsbeharing kunnen hier ook terecht voor een gratis behandeling. Er wordt gewerkt met de wax van Lycon. Hiervan verkopen zij ook een heerlijke Sugar Scrub, Bodylotion en Ingrown X-it tegen ingroeiende haartjes.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
 De salon is gelegen bij de halte Rhijnvis Feithstraat.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: ontharingsbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: Sugar Scrub, Bodylotion en Ingrown X-it
  • De extra’s: -

Let op: in de salon kun je alleen pinnen. Het is dus niet mogelijk om met contant geld te betalen.

Hair Beautique By Eda

4,6
48 reviews
Surinameplein, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Last-minute
Waxen kin 15 min
vanaf €9
bespaar tot 10%
Waxen bakkebaard 15 min
vanaf €15,75
bespaar tot 10%
Waxen gezicht 20 min
vanaf €22,50
bespaar tot 10%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
12:0017:30
DiDinsdag
09:0017:30
WoWoensdag
09:0017:30
DoDonderdag
09:0017:30
VrVrijdag
09:0017:30
ZaZaterdag
09:0017:30
ZoZondag
Gesloten

Hair Beautique By Eda in Amsterdam is een exclusieve dameskapsalon waar luxe, zorg en comfort centraal staan, met als doel elke klant te laten stralen met een kapsel dat perfect aansluit bij haar persoonlijkheid en stijl.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Surinameplein, op loopafstand bereikbaar met tram 1 en bus 15.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: modern, warm en stijlvol — de Japandi-interieurstijl met houten accenten zorgt voor rust en een gevoel van thuiskomen.

Gespecialiseerd in: Knippen, wassen & föhnen, kleuren, highlights, balayage, blonderen, haarverzorgende treatments, hair extensions (ook herplaatsen), wenkbrauwbehandelingen en persoonlijk consult. De salon staat bekend als kleurspecialist en werkt volgens de nieuwste technieken.

Gebruikte merken en producten:

- Evancare - Olaplex

De extra’s:

- Goed bereikbaar met tram en bus - Exclusief gericht op damesbehandelingen - Persoonlijke aandacht en professioneel advies - Behandelingen volgens de laatste haartrends - Luxe en rustgevende salonomgeving met oog voor detail

Supersmoothbymeena

5,0
332 reviews
Geuzenveld-Slotermeer, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Bakkenbaarden 10 min
€12
Nekmanen 10 min
€12
Purple face wax 20 min
€20
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
18:0022:00
DoDonderdag
10:0019:00
VrVrijdag
09:0019:00
ZaZaterdag
09:0019:00
ZoZondag
Gesloten

Supersmoothbymeena in Amsterdam is een moderne waxsalon waar comfort, hygiëne en precisie centraal staan, met als doel iedereen een zijdezachte huid en zelfverzekerd gevoel te geven. Gelegen aan de Fritz Conijnstraat in Amsterdam, biedt de salon professionele waxbehandelingen voor zowel mannen als vrouwen in een ontspannen, verzorgde sfeer.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: schoon, professioneel en discreet – een plek waar je je op je gemak voelt en in goede handen bent.

Gespecialiseerd in: Waxbehandelingen voor het hele lichaam, voor zowel mannen als vrouwen.

Gebruikte merken en producten: Er wordt gewerkt met hoogwaardige waxproducten voor een optimaal resultaat en minimale irritatie.

De extra’s: De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer, werkt op afspraak en hanteert ruime openingstijden – ideaal voor wie een gladde huid wil combineren met een druk schema.