Kies uit 85 salons met vrouwen kleuren in de buurt van Beethovenstraat, Amsterdam

Bossa

5,0
7 reviews
Bilderdijkstraat, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Regrowth color1 u 45 min
€80
Full color - Full color short hair2 uren
€95
Full color - Full color medium hair2 uren
€105
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
09:3018:30
WoWoensdag
09:3018:30
DoDonderdag
11:0020:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
10:0017:00
ZoZondag
10:0018:00

Bossa in Amsterdam is een eigentijdse kapsalon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel elke klant te laten vertrekken met een look die perfect past bij hun persoonlijkheid en levensstijl.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Kinkerstraat, waardoor het gemakkelijk bereikbaar is met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: modern, relaxed en verzorgd – een plek waar je je meteen op je gemak voelt en in goede handen bent.

Gespecialiseerd in: Haircuts, kleurbehandelingen, highlights, balayage, toners, styling en intensieve haarverzorgende treatments.

Gebruikte merken en producten: Werkt met zorgvuldig geselecteerde professionele merken die het haar voeden én een langdurig resultaat geven.

De extra’s: De salon biedt een internationale en gastvrije sfeer, is eenvoudig te bereiken met het OV en hanteert ruime openingstijden die passen bij een drukke stadse levensstijl.

The Hair Compass

4,9
1287 reviews
Scheldebuurt, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Consult -Perfect Color 10 min
€10
Regrowth Color1 u 30 min - 2 uren 15 min
vanaf €70,25
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
12:0018:00
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
09:0018:00
DoDonderdag
09:0020:00
VrVrijdag
09:0018:00
ZaZaterdag
09:0018:00
ZoZondag
Gesloten

Welkom bij The Hair Compass
Navigeer naar de mooiste versie van jezelf.

Bij The Hair Compass staat jouw ontspanning centraal. Onze topstylisten zorgen ervoor dat elk bezoek aan de salon een rustgevende en persoonlijke ervaring is. Alle stylisten zijn gespecialiseerd in verschillende aspecten van het kappersvak, waardoor jij kunt kiezen wat voor jou het belangrijkste is: ervaring, expertise, beschikbaarheid of prijs.

Elke stylist bij The Hair Compass is een topstylist met uitgebreide ervaring in het werken met Davines-producten. Ze brengen allemaal hun eigen unieke benadering mee, gebaseerd op hun persoonlijke expertise en ervaring.

Of je nu komt voor een knipbeurt, kleurbehandeling, verzorging of styling, je kunt rekenen op de persoonlijke aandacht die je verdient. Kies voor een eenvoudige was- en knipbehandeling of geniet van een uitgebreide sessie met hoofdmassage.

The Hair Compass begeleidt je graag tijdens deze persoonlijke reis. In ons overzicht vind je de tarieven van onze stylisten. Wij wensen je een fijne reis!

Onze getalenteerde kappers luisteren naar jouw wensen en denken graag met je mee. Vertel ons welk kapsel je mooi vindt en laat je adviseren en inspireren door onze topstylisten. Bij The Hair Compass krijg je eerlijk en deskundig advies.

Classic Care Amsterdam

4,9
1322 reviews
Oud-West, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Last-minute
Coloring - Roots (Styling not included)1 u 20 min
vanaf €117
bespaar tot 10%
Ladies - Hair coloring (Styling not included)2 uren
vanaf €144
bespaar tot 10%
Hair Consultation - Free of charge 15 min
€0,01
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
12:0020:00
DiDinsdag
10:0020:00
WoWoensdag
10:0020:00
DoDonderdag
10:0021:00
VrVrijdag
10:0021:00
ZaZaterdag
10:0019:00
ZoZondag
10:0017:00

Classic Care Amsterdam is een beautysalon met een groot verscheidenheid aan behandelingen onder één dak. Wanneer je er binnenkomt, het eigenlijk niet voelt alsof je in een salon bent, er wordt voor ieder een plek geboden die voelt als thuiskomen. Wanneer je een afspraak hebt of slechts een kopje koffie komt drinken. Laat je verwennen en verlaat de salon weer als herboren!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is perfect te bereiken met het openbaar vervoer. Tram 1 stopt recht voor de deur bij de halte J.P. Heijestraat en staat in directe verbinding met het Leidseplein en station Lelylaan.


Het team:
De specialiste en tevens eigenaresse is Ionica Mihailov.


Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Zoals de naam al doet vermoeden is de salon enigszins klassiek ingericht, hetgeen een huiselijke en fijne sfeer creëert. Een samenhang van luxe, kunst en warme tinten zorgen voor de perfecte ambience voor jouw Classic (self-)Care moment!
  • Gespecialiseerd in: Er wordt op een persoonlijke manier behandeld. Doordat geen klant hetzelfde is, vraagt elke behandeling om een unieke formule. Een formule van de beste producten, de juiste behandeling met daarbij open en eerlijk advies!
  • Merken en producten: Babor voor beauty, The Gelbottle voor nails & L’Anza voor hair.
  • De extra’s: Classic Care, Beauty, Nails & Hair! Op één adres van top tot teen verzorgd en gestyled. Voor een alledaagse verpletterende indruk of speciale gelegenheden, geen wens is te gek!