Kies uit 80 salons met vrouwen knippen in de buurt van Binnen Bantammerstraat, Amsterdam

Nieuw

Topkappers

5,0
5 reviews
Jordaan, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Dames wassen knippen drogen kort haar 45 min
€55
Dames wassen, knippen drogen lang of dik haar1 u
€70
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
11:0018:00
WoWoensdag
09:3018:00
DoDonderdag
10:0020:00
VrVrijdag
09:3018:00
ZaZaterdag
09:0016:00
ZoZondag
Gesloten

Topkappers in Amsterdam is een stijlvolle kapsalon waar persoonlijke aandacht, kwaliteit en comfort centraal staan, met als doel elke klant te laten stralen met een look die perfect past bij zijn of haar persoonlijkheid.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de tramhalte Marnixplein, op slechts vijf minuten loopafstand.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: De sfeer is ontspannen, professioneel en warm, waardoor iedere klant zich direct op zijn gemak voelt.

Gespecialiseerd in: Dames- en herenkapsels, kleuren & drogen, blow-outs, kleuren & knippen, extensions en complete haarmake-overs.

Gebruikte merken en producten: Er wordt uitsluitend gewerkt met topmerken zoals Sebastian, Kevin Murphy, System Professional en Wella, voor gezond en glanzend haar.

De extra’s: Topkappers werkt uitsluitend op afspraak om elke klant de tijd en aandacht te geven die nodig is. Klanten krijgen bovendien handige stylingtips om hun haar thuis eenvoudig in model te houden. De salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en biedt service in meerdere talen.

Hair by Lis

4,9
169 reviews
Sarphatistraat, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Dames - Knippen 45 min - 1 u
vanaf €60
Studenten - Knippen 30 min - 45 min
vanaf €41
Dames - Highlights - 3/4 hoofd & knippen- vanaf2 uren 15 min - 2 uren 30 min
vanaf €169
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
10:0013:00
DoDonderdag
12:0020:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
10:0016:00
ZoZondag
Gesloten

Hair by Lis, gevestigd in Amsterdam oost, biedt een knusse en sfeervolle salonervaring waar persoonlijke aandacht en maatwerk centraal staan. Hier draait alles om het creëren van een kapsel dat perfect past bij de unieke stijl en wensen van de klant. Van trendy shag cuts tot tijdloze bobs, en van highlights en balayage tot gewaagde color blocking en pixie cuts - alles is mogelijk>

De salon is onderdeel van Gallery salon studios en ligt op de hoek Roetersstraat/Sarphatiestraat wat in de buurt is van bijvoorbeeld Artis en het Oosterpark.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen bij de halte Roetersstraat en bereikbaar met tram 7 en 19 en ook het metrostation Weesperplein ligt om de hoek

Het team:
Hair by Lis word gerund door Lisette

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: ontspannen & vriendelijk
  • Gespecialiseerd in: haarbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: Eleven & Nine Yards
  • De extra’s: - Lis heeft al 35 jaar ervaring in het vak en heeft in de loop der jaren regelmatig trainigen gevolgd om op de hoogte te blijven van de laatste trends, de laatste was vorig jaar in Londen bij Sassoon.

MJ Hairstyling

5,0
279 reviews
Amsterdam
Laat zien op de kaart
Vrouwen - Knippen & drogen - vanaf 35 min
€49,95
Vrouwen - Wassen, knippen & föhnen 50 min - 1 u 10 min
vanaf €69,95
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
12:0019:30
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
12:3019:30
DoDonderdag
12:0020:00
VrVrijdag
12:0019:30
ZaZaterdag
12:0019:30
ZoZondag
14:0019:00

MJ Hairstyling — это прекрасная парикмахерская в Амстердаме. Здесь царит тёплая и уютная атмосфера, и клиенты сразу чувствуют себя комфортно. В MJ Hairstyling предлагается широкий спектр парикмахерских услуг для мужчин и женщин. Здесь также делают наращивание волос. Ознакомьтесь с меню! Парковка перед входом открыта до 16:00, а по воскресеньям парковка бесплатна.

Ближайший общественный транспорт:

Остановки Zeilstraat и Amstelveenseweg находятся в нескольких минутах ходьбы от салона.

Команда:
Моханнад имеет 29-летний опыт работы и имеет различные сертификаты.

Что нам нравится в салоне:

  • Атмосфера: уютная, опрятная и непринужденная.
  • Специализация: Лечение волос.
  • Используемые бренды и продукты: Icolor natural.
  • Дополнительные преимущества: в салоне говорят на голландском, английском и арабском языках, а также салон оборудован для гостей на инвалидных колясках.