Wenkbrauwen lamineren
in de buurt van Overtoomse Veld, Amsterdam
Elke datum
Wenkbrauwen lamineren
9 salons met:

wenkbrauwen lamineren in de buurt van Overtoomse Veld, Amsterdam

Armonia Estetica Simona

5,0
444 reviews
Amsterdam
Laat zien op de kaart
Daluren
Combo Corean Lash/Brow ( full treatment: lamination/lift tint and eyebrow style)2 uren
vanaf €93,50
bespaar tot 30%
Brow Lamination 50 min - 1 u 5 min
vanaf €34
bespaar tot 15%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0018:00
DiDinsdag
10:0019:00
WoWoensdag
10:0019:00
DoDonderdag
10:0016:00
VrVrijdag
10:0019:00
ZaZaterdag
10:0016:00
ZoZondag
10:0016:00

Armonia Estetica Simona, located in central Amsterdam is a modern salon runned by Simonetta, the passionate and lovely owner. Armonia Estetica Simona works with natural products, is easily accessible with public transport and feels homy and cosy. You will feel at ease as soon as you step into the salon. Armonia Estetica Simonetta is specialised in Facial and body treatments, Nail- and Waxtreatments.

Nearest public transport:

The salon is easily accessible with public transport, the Tram- and busstop Marco Polostraat are within walking distance of the salon.

The team:

The owner Simonetta is graduate as beautician. She has many years of experience and works with a lot of passion.

What we like about the venue:

  • Atmosphere: It's a modern salon, where you will feel like you are home.
  • Specialises in: Armonia Estetica Simonetta is specialised in Facial and body treatments, manicure/pedicure and waxing..
  • Brands and products: The salon works with Italian brand, LVY.
  • The extra touches: There is free wifi and there are parking spaces in front of the salon.

Studio 7 days

4,8
1697 reviews
Johan Huizingalaan, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Last-minute
Browlifting & threading 30 min
vanaf €40,50
bespaar tot 10%
Browlifting & threading (incl. verven) 40 min
vanaf €45
bespaar tot 10%
Browlifting & threading + henna verf 45 min
vanaf €54
bespaar tot 10%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0020:00
WoWoensdag
10:0019:00
DoDonderdag
10:0018:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
10:0017:00
ZoZondag
Gesloten

Bij schoonheidssalon Studio 7 Days op de Johan Huizingalaan in Amsterdam kun je terecht voor gezichtsbehandelingen, manicures en pedicures, gelnagels, wimperextensions en sugaring.

Combineer een gezichtsbehandeling met het verven van je wimpers en wenkbrauwen of kies voor een wimperlift of lash masker om je wimpers te krullen of sterker te maken. Ze zijn hier ook gespecialiseerd in body sugaring. Sugaring is een ontharingsmethode waarbij gebruik wordt gemaakt van een natuurlijke pasta. Sugaring is een huidvriendelijke en minder pijnlijke manier van ontharen .De specialisten staan hier klaar om je te adviseren en te zorgen dat je tevreden de salon verlaat.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
 De salon is gelegen bij de halte Amsterdam, Johan Huizingalaan.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: schoonheidsbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: In deze salon werken ze met producten van OPI, Décaar en Kalahari lifestyle.