Wenkbrauwen - threaden
in Amersfoort
・
Elke datum
Wenkbrauwen - threaden
27 salons met:

wenkbrauwen - threaden in Amersfoort

Barbershop Vathorst

4,7
1567 reviews
Amersfoort
Laat zien op de kaart
Epileren - Wenkbrauwen 15 min
€15
Vandaag:
13:55
14:45
15:25
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:00–18:00
DiDinsdag
09:00–18:00
WoWoensdag
09:00–18:00
DoDonderdag
09:00–18:00
VrVrijdag
09:00–20:00
ZaZaterdag
09:00–18:00
ZoZondag
10:00–18:00

Barbershop Vahorst

Stap binnen bij Barbershop Vathorst en ervaar de perfecte mix van stijl en gezelligheid. De stijlvolle inrichting en warme ambiance zorgen ervoor dat je je meteen op je gemak voelt. Terwijl je geniet van een heerlijke kop koffie in onze comfortabele stoelen, kun je achterover leunen en ontspannen.

Onze ervaren barbers zorgen voor een frisse, strakke look waarmee je niet alleen tevreden, maar ook zelfverzekerd de deur uitloopt—altijd met een glimlach. Bij Barbershop Vathorst draait alles om kwaliteit, ontspanning, en een ervaring die je niet snel vergeet. Kom langs en ontdek het zelf!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

Bushalte Vrouwenpolder op loopafstand (bus 3, 7, 203 en N3)

Het Team:

Het team bestaat uit 5 personen die allemaal de benodigde kappers en barbershop certificaten hebben behaald.

Wat maakt deze salon zo bijzonder?

  • Sfeer: Stijlvol en gezellig – een plek waar je je meteen thuis voelt.
  • Gespecialiseerd in: Het perfect knippen en verven van baard en haar, afgestemd op jouw wensen.
  • Merken en producten: Thurp, Kiss, Bandido, Olaplex – we werken uitsluitend met premium producten van topkwaliteit om de beste resultaten te bereiken.
  • De extra’s: Naast hoogwaardige behandelingen krijg je bij ons een persoonlijke benadering die ervoor zorgt dat je je echt gezien en gewaardeerd voelt. Hier draait het om vakmanschap én jouw ultieme comfort.

Stap binnen bij Barbershop Vathorst en geniet van eersteklas vakmanschap, strakke cuts en een luxe barberervaring! 💈✨

Zeliha Beauty

4,9
44 reviews
Dassenberg en omgeving, Amersfoort
Laat zien op de kaart
Epileren - Wenkbrauwen 20 min - 45 min
vanaf €12,50
2 nov:
10:00
10:30
10:45
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:00–17:00
DiDinsdag
10:00–17:00
WoWoensdag
10:00–17:00
DoDonderdag
10:00–17:00
VrVrijdag
10:00–17:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Zeliha Beauty is een salon waar zorg, comfort en persoonlijke aandacht op nummer één staan. Met een goed luisterend oor wordt er altijd gekeken naar de wensen van iedere klant, zodat iedereen zich gehoord, begrepen en op zijn gemak voelt.

Ik ben gespecialiseerd in:

  • Huidverjonging
  • Microneedling Zalm DNA PDRN
  • Plazmapen
  • CO2 Fractionele Laser
  • PMU ( Permanente make’up)

Daarnaast bied ik ook de volgende behandelingen aan:

  • Lash & Browlift
  • Dermapen behandelingen
  • Ontspannende gezichtsbehandelingen
  • Laseren van oude PMU en Tattoos

Binnen Zeliha Beauty bieden wij ook nagelbehandelingen aan. Deze worden uitgevoerd door een hele lieve en getalenteerde nagelstyliste Naz die haar werk met veel liefde en passie verricht. Zij maakt van elke behandeling een waar kunstwerk, zoals Russian Manicure, GELLAK, BIAB en prachtige designs met diverse keuzes uit vormen en steentjes.

Bij Zeliha Beauty staat kwaliteit, professionaliteit en een fijne sfeer centraal. Wij kijken ernaar uit om jou te verwelkomen in onze salon!

Voor meer informatie over : Huidverjonging, PMU behandelingen, de Plazmapen behandelingen, Carbon peeling behandeling en de CO2 Fractionele laser behandelingen kunt u mijn website of Instagram bekijken en als u vragen heeft kunt u mij bellen of een berichtje sturen.