Wenkbrauwen - threaden
in de buurt van Oostenburgergracht, Amsterdam
Elke datum
Wenkbrauwen - threaden
26 salons met:

wenkbrauwen - threaden in de buurt van Oostenburgergracht, Amsterdam

PinkDiamond Beauty (Ladies Only)

4,8
961 reviews
Buiksloterham, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Opschonen - wenkbrauwen 10 min - 15 min
vanaf €15
Threaden - wenkbrauwen 10 min - 15 min
vanaf €15
Shapen - wenkbrauwen 15 min - 20 min
vanaf €25
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0020:00
DiDinsdag
09:0020:00
WoWoensdag
09:0020:00
DoDonderdag
09:0020:00
VrVrijdag
09:0020:00
ZaZaterdag
09:0020:00
ZoZondag
10:0020:00

Bij schoonheidssalon PinkDiamond Beauty in Amsterdam ben je aan het juiste adres voor manicures, pedicures, acrylnagels en diverse wimper- en wenkbrauwbehandelingen. Er hangt een huiselijke en ontspannen sfeer in de salon waardoor je je al snel op je gemak voelt. Je bent hier in goede handen als het gaat om je nagels, of andere behandelingen. Of je nou voor natuurlijke nagels, nail art, gellak of biab kiest: Er word ervoor gezorgd dat je met mooie en verzorgde nagels de salon verlaat. Naast nagelbehandelingen kun je hier ook terecht voor je wenkbrauwen, lashlift, tanden witten en threading (ontharen met touwtje) neem gerust contact op voor eventueel verdere vragen of verzoeken.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen bij de halte Distelweg.

Het team:
Eigenaresse Elly heeft ruim 15+ jaar ervaring en veel passie voor haar vak. Persoonlijke aandacht en perfectie staan in deze salon centraal en er wordt echt de tijd genomen voor jou.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: nagel- & schoonheidsbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: The Gelbottle, PG, Young Nails, CND
  • De extra’s: -

STUDIO NINA VAN VELUW

4,9
305 reviews
Oosterparkbuurt, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Wenkbrauwen epileren (met pincet) 15 min
€20
Wenkbrauwen threaden (met touw) 15 min
€20
Wenkbrauwen threaden (met touw) 15 min
€20
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0022:00
DiDinsdag
09:0022:00
WoWoensdag
09:0022:00
DoDonderdag
09:0022:00
VrVrijdag
08:0022:00
ZaZaterdag
09:0018:00
ZoZondag
09:0022:00

STUDIO NINA VAN VELUW in Amsterdam is een exclusieve boutique studio waar schoonheid, precisie en ontspanning centraal staan. Het doel: het accentueren van natuurlijke schoonheid met hoogwaardige behandelingen in een serene en verfijnde omgeving.

STUDIO NINA VAN VELUW heeft de 1e prijs gewonnen op de Lash World Cup in Amsterdam. Drie van de beste wimperstylistes van Amsterdam werken bij bij ons in de studio. Wimperextentions worden volgens de beste technieken gezet. De resultaten zijn zacht, natuurlijk en aangepast per persoon.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Linnaeusstraat / Wijttenbachstraat, in het hart van Amsterdam-Oost.

Het team: De Studio heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk, zeer kundig en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: De sfeer is exclusief, rustig, warm en oprecht – een echte verborgen parel waar persoonlijke aandacht vooropstaat.

Gespecialiseerd in: (SPMU) Semi-Permanente Make-Up voor -wenkbrauwen -ogen -lippen Corrigeren of verwijderen van foutieve PMU

Gespecialiseerd in: -Wimperextensions -Wimperlift -Brow lamination -Threading -Henna brows (Mrs. Highbrow) -Wimpers verven -Waxen/threaden van het gezicht.

Gespecialiseerd in: -Face sculpting & buccal massage -Full body massages,

Gebruikte merken en producten: Lash Extend, Mrs highbrow, Elleebana, Hulscher Cosmetics, Ecuri, Loveli

De extra’s: Altijd lekkere koffie, thee of detox ijsthee Zalige muziek Warme sfeer Weinig tot geen uitloop Handig online 24/7 boekingssysteem

La Lique Browbar

4,8
89 reviews
Amsterdam
Laat zien op de kaart
Daluren
Brow waxing 20 min - 40 min
vanaf €17,96
bespaar tot 9%
Brow shape (epileren) 20 min
vanaf €17,96
bespaar tot 9%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0020:00
DiDinsdag
09:0020:00
WoWoensdag
09:0020:00
DoDonderdag
09:0020:00
VrVrijdag
09:0020:00
ZaZaterdag
09:0020:00
ZoZondag
09:0020:00

Bij La Lique Browbar in Amsterdam ben je aan het juiste adres voor een wenkbrauwlift of wimperlift. Weet je nog niet helemaal wat je met je wimpers wilt doen? Of welke wenkbrauwbehandeling bij je past. Geen zorgen! Ashley heeft genoeg ervaring en kan samen met jou kijken naar wat je wensen zijn. Tijdens de behandeling ervaar je een relaxte sfeer, zodat je volledig ontspannen de salon verlaat.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

De dichtstbijzijnde bushalte is Oostenburgergracht (5 min lopen), tramhalte is Rietlandpark (8 min lopen). Met de auto? Parkeer het beste bij ParkBee Cruquiusstraat.

Het team:

De hoofd styliste is Ashley, zei geeft ook lessen en heeft nog een eigensalon in Almere. Op locatie voor het afrekenen is Noud. Met een trotse geschiedenis van 30 jaar is La Lique een gevestigde naam. Onze hoofdstyliste, Ashley, voegt daar haar expertise aan toe met 8 jaar ervaring in het vak. Samen vormen ze een team dat staat voor jarenlange toewijding en vakmanschap. Ashley is volledig gecertificeerd, en bij La Lique zijn we een erkend opleidingsinstituut met jarenlange ervaring en up-to-date kennis.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Betreed onze luxueuze salon in een nieuw, modern pand. De strakke architectuur en stijlvolle inrichting creëren een elegante ambiance. Comfortabele meubels, zachte verlichting en doordachte details zorgen voor een uitnodigende sfeer.
  • Gespecialiseerd in: Wenkbrauwbehandelingen, wimpers en waxen.
  • Merken en producten: MRS. Higbrow, Perfect Eyelash, Golden Rose, CND, Naturys
  • De extra’s: Ontdek de unieke charme van onze browbar, waar we niet alleen professionele wenkbrauwbehandelingen aanbieden, maar ook een winkel hebben met meer dan 4000 cosmetische producten, van make-up tot alles voor de perfecte wenkbrauwen.