Kies uit 5 salons met wimperextensions in de buurt van Victor van Vrieslandstraat, Haarlem

Le Belle Allure

4,7
20 reviews
Eksterlaan, Haarlem
Laat zien op de kaart
One by one (nieuwe set)2 uren
€60
Extensions verwijderen 30 min
€20
One by one opvullen 1 week1 u
€30
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0021:00
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
Gesloten
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Bij het maken van een afspraak gaat u automatisch akkoord met de voorwaarden.

Heb jij mijn Instagram profiel al eens gezien? Zo niet, neem dan vooral een kijkje voor inspiratie of om een nog beter beeld van mijn salon te krijgen✨ @lebellealluree

Welkom bij Le Belle Allure,

mijn naam is Melanie Le Belle en vanuit mijn passie voor beauty heb ik mijn eigen salon opgericht in Januari 2025.

Ik geloof dat iedereen het verdient om zich stralend en zelfverzekerd te voelen en dat begint bij de juiste verzorging en aandacht. Met de correcte trainingen/certificaten en persoonlijke aandacht zorg ik ervoor dat jouw wimpers er niet alleen prachtig uitzien maar ook gezond blijven. Of je nu gaat voor een subtiele, natuurlijke uitstraling of een volle, glamoureuze look, samen kijken we naar wat het beste bij jou past.

Le Belle Allure is één dag per week geopend (Maandag). Dit komt doordat ik mijn salon combineer met andere verantwoordelijkheden (werk /studie). Hierdoor kan ik op de dagen dat ik wél open ben alle aandacht geven aan mijn klanten en mijn behandelingen met volle aandacht en hoge kwaliteit uitvoeren. In de toekomst hoop ik mijn beschikbaarheid uit te breiden. Bedankt voor het begrip en vertrouwen.🤍

Voor vragen of opmerkingen kunt u altijd contact opnemen, hopelijk tot snel!

Algeme voorwaarden

• Afspraken moeten minimaal 24 uur van te voren worden afgezegd, binnen 24 uur word er 50% van de kosten in rekening gebracht. Indien u niet komt opdagen of meer dan 15 minuten te laat arriveert word de afspraak geannuleerd en word er 100% van de kosten in rekening gebracht. Pas na de betaling kan er een nieuwe afspraak worden gemaakt.

• Klachten dienen binnen 48 uur na de behandeling worden gemeld zodat we samen naar een gepaste oplossing kunnen kijken. Er word geen geld terug gegeven.

• Het opvullen van een set extensions van een anderen salon word niet aangeboden. Dit zal eerst verwijderd moeten worden om vervolgens een nieuwe set te kunnen plaatsen.

• De klant is zelf verantwoordelijk voor het doorgeven van allergieën, oogproblemen of andere relevante informatie.

• Le Belle Allure is niet aansprakelijk voor schade of allergische reacties die ontstaan wanneer deze informatie niet vooraf is gemeld of wanneer de nazorgadviezen niet worden opgevolgd.

• Graag zonder (oog)make up/ met schone wimpers naar de afspraak komen.

• Kom alleen naar je afspraak.