Wimpers en/of wenkbrauwen verven
in de buurt van Hoogezand-Sappemeer Trein, Provincie Groningen
Elke datum
Wimpers en/of wenkbrauwen verven

Kies uit 6 salons met wimpers en/of wenkbrauwen verven in de buurt van Hoogezand-Sappemeer Trein, Provincie Groningen

Nieuw

La Laura pedicure

5,0
1 review
Hoogezand-Sappemeer, Provincie Groningen
Laat zien op de kaart
Browstyling en verven 30 min
€32
Hybrid brows 30 min
€37
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
08:0017:15
DiDinsdag
08:0017:15
WoWoensdag
08:0017:15
DoDonderdag
08:0017:15
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

La Laura Pedicure in Sappemeer is een knusse en professionele pedicure- en wenkbrauwsalon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel klanten weer met een goed gevoel en verzorgde uitstraling de deur uit te laten gaan.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen aan de Noordbroeksterstraat 31 in Sappemeer, op loopafstand van bushalte Stationsstraat en dus goed bereikbaar met het openbaar vervoer.

Het team: De salon wordt gerund door één toegewijde en ervaren specialist die alle behandelingen met aandacht, zorg en professionaliteit uitvoert. Persoonlijke service en kwaliteit staan hier voorop.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: schoon, persoonlijk, ontspannen en gezellig.

Gespecialiseerd in: Pedicurebehandelingen, verzorging en styling van wenkbrauwen, en persoonlijke aandacht in een privésetting.

Gebruikte merken en producten: Kwalitatieve verzorgingsproducten die passen bij de professionele aanpak van de salon.

De extra’s: La Laura Pedicure biedt een rustige, privébeleving met persoonlijke aandacht. De salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en er is voldoende parkeergelegenheid in de buurt. Behandelingen zijn op afspraak en de salon spreekt Nederlands.