Kies uit 42 salons met wimpers en/of wenkbrauwen verven in Oud-Zuid, Amsterdam

The Glam Lab

4,9
479 reviews
De Pijp, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Last-minute
Lash Tint (Wimpers Verven) 30 min
vanaf €33,15
bespaar tot 15%
Brow Shaping + Tinting (Wenkbrauwen Modelleren & Verven) 30 min
vanaf €41,65
bespaar tot 15%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
08:0021:00
DiDinsdag
08:0021:00
WoWoensdag
08:0021:00
DoDonderdag
08:0021:00
VrVrijdag
08:0021:00
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
10:0018:00

Stap binnen in deze luxe salon, waar exclusieve ambiance en op maat gemaakte ervaringen samenkomen. Hier wordt elke klant behandeld als een VIP-gast. Met een stijlvolle inrichting, hoogwaardige producten en deskundig personeel wordt er een sfeer gecreëerd van luxe en welzijn. Ervaar een salon die verder gaat dan standaardbehandelingen, waarbij de nieuwste technologieën en premium materialen gecombineerd worden voor een ongeëvenaarde schoonheidservaring. Ontdek een oase van welzijn, waar jouw unieke behoeften centraal staan..

Het team: Eigenaresse Babet komt uit de corporate wereld, maar kwam er gaandeweg achter dat zij graag met haar handen wilde werken. Zij wilde een vak uitoefenen waarin zij haar oog voor detail kon inzetten. De beauty industry was daarom de perfecte match. Met chirurgische precisie, passie voor de beste resultaten, en het aanpassingsvermogen om voor iedereen de beste ervaring te bieden, wil zij met The Glam Lab een omgeving creëren waarin iedereen zich op haar mooist voelt.

Specialisaties: The Glam Lab onderscheidt zich door een sterke persoonlijke benadering bij iedere behandeling. Er wordt veel waarde gehecht aan de vraag en de wens die jij, als klant, hebt. Bij een eerste behandeling wordt ruim de tijd genomen om het proces van de behandeling te verduidelijken om al jouw vragen en verwachtingen te bespreken. Zo kunnen we er voor zorgen dat je bij The Glam Lab altijd eindigt met het resultaat dat jij, voor de behandeling begon, voor ogen had.

Openbaar vervoer: Bushalte Pijpstraat.

Lashes Boss

4,9
119 reviews
Vondelpark, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Daluren en last-minute
Brow Lamination & Tint1 u
vanaf €59,50
bespaar tot 15%
Modelleren & verven - Wenkbrauwen / Brows - Dye & Shape 45 min
vanaf €31,50
bespaar tot 10%
Verven - Wimpers & wenkbrauwen met wenkbrauwen shapen/ Brows Shape & Dye incl eyelashes tinting1 u
vanaf €54
bespaar tot 10%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0019:00
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
10:0019:00
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
10:0019:00
ZoZondag
Gesloten

Lashes Boss is een ontharingssalon gelegen in Amsterdam. De salon straalt een warme en uitnodigende sfeer uit, waar klanten zich direct op hun gemak voelen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. De dichtstbijzijnde halte is de Amstelveenseweg tramhalte, die op slechts 4 minuten loopafstand ligt.

Het team:
Het team van Lashes Boss bestaat uit toegewijde professionals die er alles aan doen om ervoor te zorgen dat hun klanten tevreden en ontspannen de salon verlaten. Ze hebben een passie voor hun vak en dit is te zien in de kwaliteit van hun werk. Ze nemen de tijd voor elke klant en bieden een service op maat, afgestemd op de individuele behoeften en wensen van de klant.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Zuid Amerikaanse sfeer waar je gelijk bij binnenkomst fijn voelt .
  • Gespecialiseerd in: Wimpers & wenkbrauwen.
  • Gebruikte merken en producten: London eyeslash, Elan & Mrs high brow.
  • De extra's: Er wordt Nederlands, Engels en Spaans gesproken en je kan betaald parkeren in de buurt van de salon.

Bodyline Beauty and More

4,7
247 reviews
Achillesstraat, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Verven - wimpers en wenkbrauwen 30 min
€32,50
Verven - wenkbrauwen 20 min
€19
Verven - wimpers 20 min
€23,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
14:0020:00
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
Gesloten
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
10:0016:00
ZoZondag
Gesloten

Bodyline Bodyline, jouw schoonheidssalon en kapper in Amsterdam Zuid, voor zowel vrouwen als mannen. Hier kan je terecht voor een breed scala aan behandelingen. In de winkel, tevens salon, ben je van harte welkom voor hun haar- en cosmetica producten. Bodyline Beauty & More is gespecialiseerd in behandelingen op het gebied van: • Hairweave/haarverlenging en haarverbetering • Huidverbetering en anti-aging/huidverjonging • Afslanken/figuurcorrectie • Permanente make-up

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
 De salon is gelegen bij de halte Olympiaplein.

Het team: Geke Klooster is de trotse eigenaresse van Bodyline Beauty & More sinds 1996, een schoonheidssalon waar kwaliteit en persoonlijke aandacht centraal staan. Met haar jarenlange ervaring en passie voor huidverzorging biedt Geke een breed scala aan behandelingen, variërend van huidverjonging en huidverbetering tot afslankbehandelingen en ontspannende schoonheidsrituelen.

Bij Bodyline Beauty & More wordt elke klant met zorg en op maat bediend, met gebruik van de nieuwste technieken en hoogwaardige producten. Geke’s expertise strekt zich uit van gespecialiseerde gezichtsbehandelingen tot contourverbetering en lichaamsverzorging, waarbij ze altijd streeft naar de beste resultaten voor haar klanten. Of het nu gaat om huidverjonging, cellulitisbehandelingen, of een luxe manicure en pedicure, Geke zorgt ervoor dat iedere klant de salon verlaat met een gevoel van welzijn en zelfvertrouwen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: schoonheidsbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten:  Jan Marini – Nimue – Allisi Brountē - Pascaud – beMineral – Crystal Clear - DP Dermaceuticals – CHI – Matrix – OPI – Alesandro – HFL Laboratories.

Erra Art of Beauty

4,8
1037 reviews
Balthasar Floriszstraat, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Brows threading | tint - Brows correction | tint 20 min
€25
Brows threading | tint - Brows | Full shaping | tint 25 min
€31
Brows threading | tint - Brows correction | tint & Upper lip | Combo 30 min
€35
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0018:00
DiDinsdag
10:0021:00
WoWoensdag
10:0021:00
DoDonderdag
10:0021:00
VrVrijdag
10:0021:00
ZaZaterdag
09:0016:00
ZoZondag
08:0016:00

Erra Art of Beauty in Amsterdam is a salon where care and comfort are more than important values with the aim of offering customers a unique wellness experience.

Nearest public transport:
 The venue is conveniently situated close to plenty of public transport options like metro 12, 24, 52., ensuring a hassle-free journey to the venue for all beauty enthusiasts.

The team: The salon has a small team of employees who take care of the customers. The company was founded in 2017 and is successfully moving forward. They expanded their team with professional and qualified artists.

What we like about the salon:

  • Atmosphere:The atmosphere in a salon is cozy and quiet. The salon takes care of your comfort and rest.
  • Specialised in: The salon specialises in eyebrows and lashes treatments.
  • Brands and products: "Erra Beauty lashes, London Lash pro, Dyotics, Supercilicum, Bronsun.
  • The extra's: The salon takes care about hygiene and provides the best quality for every single treatment. In the venue you can also buy lash extensions and other products for your business.