Kies uit 16 salons met wimpers en/of wenkbrauwen verven in de buurt van Parallelweg, Den Haag

Nieuw

Kapsalon Manolya - Boekhorststraat

5,0
5 reviews
Zuidwal, Den Haag
Laat zien op de kaart
Verven - wenkbrauwen 10 min
€12
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0018:00
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
10:0019:00
VrVrijdag
09:0019:00
ZaZaterdag
09:0019:00
ZoZondag
12:0018:00

Kapsalon Manolya in Den Haag is een veelzijdige kapsalon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel elke klant te laten stralen met een frisse look en een goed gevoel. De vestiging aan de Boekhorststraat heeft een knusse en toegankelijke sfeer en bevindt zich midden in een levendige winkelstraat — ideaal voor wie houdt van persoonlijke aandacht en professionele service.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de haltes Brouwersgracht en Wagenstraat. Tram 2, 3, 4 en 6 en bus 25 stoppen op slechts enkele minuten loopafstand.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: warm, laagdrempelig en vertrouwd

Gespecialiseerd in: epileren, ontharen, knippen, kleuren, wenkbrauwstyling, haarverzorging, make-up, laserontharing (voor dames en heren), body waxen en permanente make-up (alleen op afspraak via de locatie Weimarstraat)

Gebruikte merken en producten: L’Oréal, Wella

De extra’s: De salon is makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer, biedt korte wachttijden en heeft ruime ervaring met behandelingen voor dames, heren en kinderen. Voor permanente make-up kan telefonisch een afspraak worden gemaakt bij de vestiging aan de Weimarstraat.

BellezArtista

4,9
766 reviews
Den Haag Stationsbuurt, Den Haag
Laat zien op de kaart
Daluren
Modelleren & Verven Wenkbrauwen 30 min - 45 min
vanaf €29,50
bespaar tot 10%
Wenkbrauwen Verven 15 min
€19
Wimpers verven 15 min
€19
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:3021:00
DiDinsdag
09:3021:00
WoWoensdag
09:3021:00
DoDonderdag
09:3021:00
VrVrijdag
09:3021:00
ZaZaterdag
09:3018:15
ZoZondag
11:0020:00

BellezArtista -recentelijk verhuisd- is gevestigd aan de Boomsluiterskade 337 (Rivierenbuurt) een uitstekend bereikbare locatie in het centrum van Den Haag.,Je komt terecht in een fijne rustige omgeving met veel persoonlijke aandacht, waar er naar jouw wensen wordt geluisterd.Laat je verwennen!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

Den Haag CS is op circa 2 min lopen. Er is mogelijkheid om betaald te parkeren op straat of in garage Q-Park Rijnstraat.

Het team:

Erika, gediplomeerd schoonheidsspecialiste, heeft ruim 22 jaar ervaring in wellness en geavanceerde schoonheidsbehandelingen en is een ware "Artista de Belleza”, zij zorgt ervoor dat iedereen stralend de deur uit loopt. De behandelingen worden afgestemd op je huidtype en -conditie: je bent in vertrouwde handen. Nagenoeg alle behandelingen zijn geschikt voor alle huidtypen, leeftijden, mannen en vrouwen. De massages zijn echter alleen voor vrouwen / ladies only.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: De salon is relaxt. De massage ruimte geeft de klanten rust.
  • Gespecialiseerd in: Massages, gezichtsbehandelingen (facials) en ontharen (waxing)
  • Merken en producten: Gebruiken uitsluitend natuurlijk producten.
  • De extra’s: Hier spreken ze Engels, Spaans en (beperkt) Nederlands. Kopje koffie, thee of een glas koud water is inbegrepen. Na de behandeling kun je nog in alle rust nagenieten of opfrissen.