Nagelstudio's en Nagelstylisten
in de buurt van De Nollen, Alkmaar
Elke datum
Nagelstudio's en nagelstylisten
Populaire behandelingen
4 salons met:

nagelstudio's en nagelstylisten in de buurt van De Nollen, Alkmaar

Studio Lac

4,7
6 reviews
Beverkoog, Alkmaar
Laat zien op de kaart
BIAB andere salon verwijderen voor nieuwe behandeling (extra bij te boeken voor nieuwe klanten met product van andere salon) 15 min
€10
BIAB verwijderen + mini manicure 30 min
€25
Manicure 30 min
€29,95
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:3021:00
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
09:0021:00
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Studio Lac – Alkmaar is een gespecialiseerde manicure- en pedicuresalon waar zorg, precisie en comfort centraal staan, met als doel iedere klant te laten vertrekken met perfect verzorgde nagels en een zelfverzekerd gevoel. Met een sterke focus op BIAB-behandelingen en gellak creëert de salon duurzame, natuurlijke en stijlvolle resultaten die passen bij elke levensstijl.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Alkmaar Station.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: rustig, schoon, professioneel en gezellig

Gespecialiseerd in: BIAB-behandelingen, gellak, manicure en pedicure Gebruikte merken en producten: The Gel Bottle, The Gel Expert

De extra’s: Persoonlijke aandacht staat centraal en eigenaresse Carina zorgt voor een ontspannen, maar gezellige ervaring. De salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en biedt een rustige setting waarin kwaliteit en hygiëne voorop staan.

Beauty Dream By Laura

5,0
305 reviews
Heerhugowaard, Noord-Holland
Laat zien op de kaart
Last-minute
Gellak - Gellak verwijderen 15 min
vanaf €22,50
bespaar tot 10%
Voeten - Shine on - Oude gellak verwijderen 20 min
€25
Extra bij te boeken nail art - 2/4 nagels 15 min
€12,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0018:00
DiDinsdag
11:0021:00
WoWoensdag
09:0021:00
DoDonderdag
09:0018:00
VrVrijdag
09:0018:00
ZaZaterdag
08:3014:00
ZoZondag
Gesloten

De salon is gevestigd op de Dudokweg in Heerhugowaard. Het is een bedrijfspand op het industrie terrein. Om bij ons in de salon te komen moet u een trap op. Wij beschikken niet over een lift. Houd hier rekening mee.

De salon bestaat sinds 10 april 2017! Het is allemaal begonnen in een slaapkamer aan huis en uitgebreid naar een groot beauty center op de Dudokweg 50.

Bij ons in de salon vinden we het belangrijk dat iedereen zicht thuis voelt! Iedereen is welkom! Wij houden van een huiselijke sfeer, hier is de salon ook naar ingericht.

Wij zijn geopend van maandag tot zaterdag. Wij hebben 2 koopavonden dinsdag en woensdag avond.

Wimperextensions: de behandeling waar het allemaal mee begonnen is! In de loop der tijd zijn we al flink uitgebreid. Wij zijn nu gespecialiseerd in Wenkbrauwen, Nagels, harsen, Brazilian, Schoonheidsspecialisten, Haarextensions en beschikken over een kapsalon.

Natuurlijk heeft bij ons ieder zijn eigen specialiteit, hierdoor versterken we elkaar en kunnen we ons allemaal richten op het gene wat we het liefste doen.

Wij blijven up to date doordat we regelmatig cursussen doen om ons zelf beter te maken.

Extra informatie: Op loopafstand van het station. Gratis parkeren voor de deur. Koffie en thee staat voor u klaar.

Wilt u kennis maken met ons Team? Neem dan een kijkje op onze website.