Nagelstudio's en Nagelstylisten
in de buurt van Jan Pieter Heijestraat, Amsterdam
Elke datum
Nagelstudio's en nagelstylisten
Populaire behandelingen

Kies uit 19 salons met nagelstudio's en nagelstylisten in de buurt van Jan Pieter Heijestraat, Amsterdam

Ezoncs Beauty Salon Amsterdam

4,8
453 reviews
Foodhallen, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Daluren
ADD ON: + Biab Removal Before New (Hands) 15 min
vanaf €13,80
bespaar tot 40%
Level 1 - (e.g Chrome, French, lines, stones etc) 10 min - 20 min
vanaf €3
bespaar tot 40%
BIAB natural (nail repair/per nail) 15 min
vanaf €7,20
bespaar tot 40%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0021:00
DiDinsdag
10:0021:00
WoWoensdag
10:0021:00
DoDonderdag
10:0021:00
VrVrijdag
09:0021:00
ZaZaterdag
10:0021:00
ZoZondag
10:0021:00

Welcome to Ezoncs Beauty Salon Amsterdam. Our salon provides 100% vegan biab, semi permanent, acrylics and pedicure nail treatment with in-house developed vegan and hypoallergenic products. You are welcome regardless of who you are as we strive to provide a personalised experience for you. Whatever treatment you choose, you will leave the salon with a smile on your face and a glam on your nails. Because your happiness is our priority, we are highly receptive to our clients’ feedback, valuing their insights as essential to our continuous improvement in our service as we value our clients experience. Before giving a rating, if you aren’t happy with a treatment, please contact, call or whatsapp us.

Nearest public transport:

Bellamystraat is approximately 100 meters away, which is about a 2 minute walk. Ten Katestraat is around 200 meters away, approximately a 3 minute walk and Kinkerstraat is about 300 meters away.

The team:

6 - 10 employees with 5 - 10 years experience.

What we like about the venue:

  • Atmosphere: Welcoming and friendly space with good music.
  • Specialised in: Vegan Biab, Manicure, (Medical) Pedicure and Foot Massage.
  • Brands and products used: NUdx (InHouse) Vegan and Eco friendly Brand following our core belief in sustainable beauty.
  • The extra touches: (vegan) cappuccino and tea

Classic Care Amsterdam

4,9
1250 reviews
Oud-West, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Dry Russian Manicure with Rubber Base 35 min - 1 u 20 min
vanaf €45
Dry Russian Pedicure 40 min - 1 u 5 min
vanaf €55
Spa Russian Pedicure - Deep Clean 50 min - 1 u 15 min
vanaf €70
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
12:0020:00
DiDinsdag
10:0020:00
WoWoensdag
10:0020:00
DoDonderdag
10:0021:00
VrVrijdag
10:0021:00
ZaZaterdag
10:0019:00
ZoZondag
10:0017:00

Classic Care Amsterdam is een beautysalon met een groot verscheidenheid aan behandelingen onder één dak. Wanneer je er binnenkomt, het eigenlijk niet voelt alsof je in een salon bent, er wordt voor ieder een plek geboden die voelt als thuiskomen. Wanneer je een afspraak hebt of slechts een kopje koffie komt drinken. Laat je verwennen en verlaat de salon weer als herboren!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is perfect te bereiken met het openbaar vervoer. Tram 1 stopt recht voor de deur bij de halte J.P. Heijestraat en staat in directe verbinding met het Leidseplein en station Lelylaan.


Het team:
De specialiste en tevens eigenaresse is Ionica Mihailov.


Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Zoals de naam al doet vermoeden is de salon enigszins klassiek ingericht, hetgeen een huiselijke en fijne sfeer creëert. Een samenhang van luxe, kunst en warme tinten zorgen voor de perfecte ambience voor jouw Classic (self-)Care moment!
  • Gespecialiseerd in: Er wordt op een persoonlijke manier behandeld. Doordat geen klant hetzelfde is, vraagt elke behandeling om een unieke formule. Een formule van de beste producten, de juiste behandeling met daarbij open en eerlijk advies!
  • Merken en producten: Babor voor beauty, The Gelbottle voor nails & L’Anza voor hair.
  • De extra’s: Classic Care, Beauty, Nails & Hair! Op één adres van top tot teen verzorgd en gestyled. Voor een alledaagse verpletterende indruk of speciale gelegenheden, geen wens is te gek!

Sabrinails Amsterdam

5,0
18 reviews
Overtoom, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Last-minute
nail art par nail (depends) 10 min
vanaf €2,25
bespaar tot 10%
chrome 10 min
vanaf €6,30
bespaar tot 10%
ombré/ babyboom 15 min
vanaf €10,80
bespaar tot 10%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0020:00
DiDinsdag
09:0020:00
WoWoensdag
09:0020:00
DoDonderdag
09:0020:00
VrVrijdag
09:0020:00
ZaZaterdag
09:0020:00
ZoZondag
09:0020:00

Sabrinails Amsterdam is een manicure- en pedicuresalon in Amsterdam waar zorg, kwaliteit en comfort centraal staan, met als doel iedere klant te laten stralen met perfect verzorgde nagels in een elegante maar huiselijke sfeer. De salon biedt een combinatie van professionele behandelingen en een warme ambiance waarin persoonlijke aandacht voorop staat.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de tramhalte Rhuys Feithstraat en is eenvoudig bereikbaar met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: De sfeer is professioneel, schoon en comfortabel. De salon ademt rust, is stijlvol ingericht en biedt een fijne plek om even helemaal tot jezelf te komen.

Gespecialiseerd in: BIAB-behandelingen, manicures, pedicures, nagelverlenging en creatieve nail art met een langdurig en hoogwaardig resultaat.

Gebruikte merken en producten: The Gel Bottle, Indigo, Sabrinails en andere premium professionele producten.

De extra’s: De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer, werkt met flexibele openingstijden en spreekt zowel Nederlands als Engels. Hygiëne, vakmanschap en klanttevredenheid staan altijd centraal.

Sabrinails Amsterdam – voor wie op zoek is naar een verfijnde nagelbeleving met een persoonlijke touch!

DE IJDELTUIT&THE CHECKLIST SKIN•BODY

4,9
113 reviews
Jan Pieter Heijestraat, Amsterdam
Laat zien op de kaart
GELPOLISH REMOVE before NEW 20 min
€8,50
BIAB REMOVE before NEW 25 min
€11
STRENGTHENING LAYER OF BIAB (under gelpolish) 10 min
€10
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0018:00
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
10:0018:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
Gesloten

DE IJDELTUIT&THE CHECKLIST SKIN•BODY in Amsterdam is een salon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel de klanten een unieke wellnesservaring te bieden.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
 De salon is gelegen bij de halte Amsterdam, J.P. Heijestraat.

Het team:
 De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Het team bestaat uit diverse specialisten, elk met hun eigen unieke stijl en expertise.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Iedereen is welkom, jong en oud. De salon zorgt voor een ontspannen sfeer, waar klanten direct bij binnenkomst kunnen genieten van een moment voor zichzelf – echte ME-TIME.
  • Gespecialiseerd in: De salon biedt een breed scala aan behandelingen, waaronder gellak, BIAB en nail art voor de nagels. Daarnaast zijn er gespecialiseerde behandelingen zoals Japanse head spa, waxen, brows & lashes en bindweefselmassages. Het nieuwste aanbod, de kriebelmassage, zorgt voor ultieme ontspanning.
  • Gebruikte merken en producten: Er wordt gewerkt met hoogwaardige producten van The GelBottle en Kalahari.