Nagelstudio's en Nagelstylisten
in de buurt van Lombardijen, Rotterdam
Elke datum
Nagelstudio's en nagelstylisten
Populaire behandelingen

Kies uit 31 salons met nagelstudio's en nagelstylisten in de buurt van Lombardijen, Rotterdam

AYSMEÉ STUDIOS

4,8
45 reviews
Lombardijen, Rotterdam
Laat zien op de kaart
Biab reparatie ( per nagel) 15 min
€3
Nagel art/ glitters/ stenen/ tekenen vanaf per nagel 10 min
€2
Acryl nagel Reparatie ( per nagel) 20 min
€3
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0018:00
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
10:0018:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

AYSMEÉ STUDIOS in Rotterdam is een nagel- en voetverzorgingssalon waar zorg, kwaliteit en comfort centraal staan, met als doel iedere klant te laten stralen met perfect verzorgde handen en voeten.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Groene Hilledijk en is gemakkelijk bereikbaar met Tram 2, Bus 76 of met de auto.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: De sfeer bij AYSMEÉ STUDIOS is warm, modern en gezellig. De ruimte is uitnodigend en professioneel ingericht, wat zorgt voor een ontspannen beleving.

Gespecialiseerd in: BIAB, acryl, opvullen, manicure en pedicure.

Gebruikte merken en producten: De salon werkt uitsluitend met hoogwaardige producten van betrouwbare merken, zodat kwaliteit en duurzaamheid gegarandeerd zijn.

De extra’s: De salon is meertalig (Nederlands, Engels & Spaans), goed bereikbaar met het openbaar vervoer en heeft ruime openingstijden, zodat er altijd een moment te vinden is dat past bij jouw agenda.

Beautytime by Alicia

5,0
24 reviews
Barendrecht, Zuid-Holland
Laat zien op de kaart
Biab verwijderen ANDERE SALON en nieuwe set plaatsen 25 min
€15
Nagel reparatie 20 min
€5
Knippen teen nagels bij gellak 20 min
€7,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0017:00
DiDinsdag
10:0017:00
WoWoensdag
10:0017:30
DoDonderdag
10:0017:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Beautytime by Alicia – Barendrecht is een veelzijdige schoonheidssalon waar zorg, comfort en persoonlijke aandacht centraal staan. Het doel: iedere klant laten stralen met een ontspannen gevoel en een verzorgde, natuurlijke uitstraling van top tot teen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gunstig gelegen nabij bushalte Lindehoevelaan, bushalte Middenbaan en treinstation Barendrecht, en daardoor gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer.

Het team: Alicia is sinds 15 mei 2020 de trotse eigenaresse van deze veelzijdige en groeiende schoonheidssalon

Wat we leuk vinden aan de salon: De sfeer is warm, verzorgd en ontspannen – een plek waar je volledig tot rust komt terwijl je geniet van professionele behandelingen in een prettige ambiance.

Gespecialiseerd in: - Wenkbrauwen – Perfect gevormd en in balans met je gezicht. - Wimperextensions & Lashlifting – Voor een sprekende, natuurlijke oogopslag. - Gezichtsbehandelingen – Op maat gemaakt voor iedere huid, met hoogwaardige verzorgingsproducten. - Wenkbrauwen & wimpers verven – Voor een verzorgde, langdurige look. - Pedicure – Professionele voetverzorging, uitgevoerd in samenwerking met gecertificeerde pedicures. - Gellak / BIAB – Duurzame en glanzende nagels met een verzorgde afwerking. - Waxen gezicht & lichaam – Zachte, gladde huid dankzij de effectieve waxmethodes van Starpil Wax. - Massages – Ontspannende behandelingen die lichaam en geest in balans brengen.

Gebruikte merken en producten: - Neicha - Oh My Lash - Nouvital - Dutch Nail Cosmetics - Pink Gellac - Starpil Wax

De extra’s: - Goed bereikbaar met openbaar vervoer - Persoonlijke aandacht en deskundig advies - Ruime openingstijden op afspraak

Isatu’s nail studio

5,0
22 reviews
Bloemhof, Rotterdam
Laat zien op de kaart
Free hand design (lijntjes/stippen/print) (per nagel) 10 min
€2
Glitter/chrome/pigment (per nagel) 5 min
€1
Crystal steentjes medium design (per nagel) 10 min
€3
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0019:00
DiDinsdag
09:0019:00
WoWoensdag
09:0019:00
DoDonderdag
09:0019:00
VrVrijdag
09:0019:00
ZaZaterdag
09:0019:00
ZoZondag
Gesloten

Nailzbyisatu is een unieke nagelsalon gelegen in het bruisende hart van Rotterdam. Deze salon is de ideale plek voor iedereen die op zoek is naar een professionele manicure of pedicure in een ontspannen en vriendelijke omgeving.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Het is eenvoudig om Nailzbyisatu te bereiken met het openbaar vervoer. De dichtstbijzijnde tramhalte is Hillevliet, op slechts 10 minuten lopen. Bovendien is het Maashaven station ook dichtbij, op slechts 12 minuten loopafstand van de salon.

Het team: Het team van Nailzbyisatu bestaat uit hoogopgeleide nagelstylisten met een passie voor hun vak. Ze zijn gespecialiseerd in de nieuwste trends en technieken op het gebied van nagelverzorging en nemen de tijd om ervoor te zorgen dat elke klant de best mogelijke behandeling krijgt.

Wat we leuk vinden aan de salon: - Het is een gespecialiseerde nagelsalon met een breed scala aan behandelingen. - De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. - Het professionele en vriendelijke team zorgt ervoor dat elke klant zich welkom en verzorgd voelt. - De salon is gevestigd in het hart van Rotterdam, een levendige en dynamische stad.

B&D Beauty Collection

4,9
229 reviews
Hillesluis, Rotterdam
Laat zien op de kaart
Cosmetische pedicure excl. eelt verwijderen en gellac 45 min
€37,50
Gellak1 u
€27,50
Cosmetische Manicure1 u
€35
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0018:00
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
10:0022:00
DoDonderdag
10:0018:00
VrVrijdag
10:0022:00
ZaZaterdag
10:0022:00
ZoZondag
13:0018:00

B&D staat voor Bentley en Dennusca maar ook voor Beauty & Direct. Een familie bedrijf dat is ontstaan uit een passie van moeder en dochter. Wij houden van mensen en willen dat ze uitstekend eruitzien en altijd tevreden zijn. Wij behartigen zowel onze nieuwe en bestaande klanten hun belangen.

Het team: Via onze site kunt u het team bekijken. Er missen nog een paar collega's maar we zijn er hard mee bezig.

Gespecialiseerd in: Inmiddels zijn we gespecialiseerd in verschillende behandelingen gericht zowel op uiterlijk als haar. U kunt het allemaal via onze site www.bentbeauty.nl bekijken.

Merken en producten: Wij zijn op dit moment hard bezig om naar groen te gaan qua onze producten, we willen eigenlijk alles op natuurlijke basis. We gebruiken op dit moment 2 van de beste merken uit Duitsland: CNC en Mary Kay producten.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Beyerlandselaan is een heel bekende drukke straat in Rotterdam-Zuid. En wij zitten in een zijstraat daarvan. De salon is makkelijk te bereiken met tram 25 vanuit CS of andersom.

Extra's: Sinds ons bestaan moeten we eerlijk zeggen van al die duizenden klanten die we hebben en gehad hebben zijn er 2 klachten binnen gekomen. Is toch Top. U bent van harte welkom om de sfeer in onze salon te komen proeven. Ook hebben we een webshop. Bezoek onze site.