Ontharingssalon
in de buurt van Koekoekslaan, Provincie Utrecht
・
Elke datum
Ontharingssalons
Verberg kaart
Kies uit 2

ontharingssalons in de buurt van Koekoekslaan, Provincie Utrecht

Ann's Wax & Beauty, Nieuwegein

5,0
6 reviews
Cityplaza, Provincie Utrecht
Laat zien op de kaart
Sugaring - Bovenlichaam 20 min - 55 min
vanaf €20
Volgende beschikbaar over 3+ weken
Vrouwen waxen - Brazilian 30 min - 35 min
€45
€50
Volgende beschikbaar over 3+ weken
Vrouwen waxen -Handen 20 min
€10
Volgende beschikbaar over 3+ weken
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:00–16:00
DiDinsdag
10:00–15:00
WoWoensdag
10:00–21:00
DoDonderdag
10:00–21:00
VrVrijdag
10:00–21:00
ZaZaterdag
10:00–15:00
ZoZondag
Gesloten

Bij Ann’s Wax & Beauty staat jouw comfort centraal. Tijdens de behandeling neem ik de tijd om uit te leggen wat ik doe en wat je kunt verwachten. Zo kun je ontspannen de behandeling ingaan, of je nu kiest voor waxen of sugaring.

De salon ligt centraal in Nieuwegein en is goed bereikbaar met zowel de auto als het openbaar vervoer. De dichtstbijzijnde haltes zijn Nieuwegein City en Antonius Ziekenhuis.

Persoonlijke behandeling
Bij Ann’s Wax & Beauty werk ik alleen. Je wordt dus altijd door mij persoonlijk behandeld. Als allround schoonheidsspecialiste, ervaren waxspecialiste en gecertificeerd sugarista combineer ik vakkennis met een rustige en vriendelijke benadering.

De salon
Persoonlijk, vriendelijk, vertrouwd en professioneel, met volledige aandacht voor jouw comfort en privacy. De salon is gespecialiseerd in professionele wax- en sugaringbehandelingen voor een glad en verzorgd resultaat.

Bij aankomst
De salon bevindt zich in een bedrijfspand. Bel bij aankomst aan bij ‘1D AWB’, linksonder op het belplateau. Ik kom je vervolgens ophalen bij de ingang.

Parkeren
Voor de salon geldt betaald parkeren. Controleer voor vertrek de actuele parkeermogelijkheden in de omgeving.