Ontharingssalon
in de buurt van Vollersgracht, Leiden
Elke datum
Ontharingssalons
Kies uit 3

ontharingssalons in de buurt van Vollersgracht, Leiden

By Gi Beauty & Academy

4,9
237 reviews
Leiden
Laat zien op de kaart
Vrouwen harsen - Brazilian 25 min - 45 min
€49,99
Vrouwen waxen - Gezicht 10 min
vanaf €10
Gellak - Manicure 50 min - 1 u 30 min
vanaf €45
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0018:00
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
10:0018:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
10:0016:00
ZoZondag
Gesloten

Exclusieve Schoonheidsbehandelingen met Persoonlijke Zorg
Welkom bij Bij Gi Beauty Leiden, een exclusieve schoonheidssalon in het hart van Leiden, waar professionele esthetiek, ontspanning en persoonlijke aandacht samenkomen.
Bij ons kunt u genieten van hoogwaardige behandelingen voor gezicht en lichaam, waaronder gezichtsbehandelingen, lichaamsbehandelingen, ontharing, massages, wimper- en nagelbehandelingen, gewichtsverliesbegeleiding en gespecialiseerde postoperatieve zorg.
Welke behandeling u ook zoekt, bij Bij Gi Beauty vindt u een professionele aanpak die volledig is afgestemd op uw lichaam, uw wensen en uw persoonlijke schoonheid.
Eleven locations
From salon welcome to the unique location:
Slechts 2 minuteslopen vanaf Leiden Centraal Station
Gelegen in het centrum van Leiden, tegenover de beroemde Molen de Valk
Een gemakkelijk bereikbare plek waar u even kunt ontsnappen aan de drukte en kunt genieten van een moment helemaal voor uzelf.

Over eigenaresse Gigi
Sinds 2019 staat eigenaresse Gigi bekend om haar passie voor geavanceerde esthetische technieken uit Portugal en Nederland.
Met haar jarenlange herring ontwikkelde zij haar eigen exclusieve methode:
SuperDren – from geavanceerde lymfedrainage techniek van Bij Gi Beauty.
Deze unieke methode is gericht op het stimuleren van het lichaam, het verbeteren van het welzijn en het ondersteunen van het herstelproces.
Gigi is gespecialiseerd in postoperatieve behandelingen na plastische chirurgie en werkt met moderne technieken uit de esthetiek. Haar expertise in personlijke begeleiding maken Bij Gi Beauty een bijzondere plek voor vrouwen die professionele en veilige zorg zoeken.
Bij Gi Academy
Naast behandelingen biedt Bij Gi Academy professionele opleidingen.

Personnel aandacht en professionele begeleiding
• Exclusive technology in hoogwaardige behandelingen
•Gespecialiseerd in vrouwelijke schoonheid in welzijn
•Een rustige en vertrouwde omgeving waar alleen vrouwen worden behandeld
Bij Bij Gi Beauty Leiden draait alles om u: uw schoonheid, uw welzijn en uw zelfvertrouwen.
Ervaar de kwaliteit van professionele esthetiek en ontdek uw mooiste versie bij Bij Gi Beauty.

Pluk Studio - Brazilian Wax & Sugar Wax specialist

5,0
28 reviews
Leiden
Laat zien op de kaart
Bikinilijn - Bikinilijn 10 min
€30
Oksels 10 min
€27
Gezicht - Wenkbrauwen bijwerken - Eyebrow touch up 10 min
€27
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0018:00
DiDinsdag
09:0018:00
WoWoensdag
09:0020:00
DoDonderdag
08:0020:00
VrVrijdag
08:0018:00
ZaZaterdag
09:0017:00
ZoZondag
09:0017:00

Welkom bij Pluk Studio, De Brazilian wax & sugarwax specialist op de grens van Leiden en Oegstgeest. Pluk Studio is er voor iedereen die geen zin heeft in schaamte of scheerirritatie. De behandelingen zijn snel, hygiënisch en verrassend comfortabel. Of je nu komt voor een Brazilian wax, full legs of een Pluk-pakket: we zorgen dat jij je welkom, veilig en gezien voelt.

Pluk Studio is gespecialiseerd in Brazilian wax en er wordt uitsluitend gewerkt met 100% natuurlijke suikerwax op basis van suiker en water. Geen parfum, geen troep. De wax wordt professioneel geproduceerd voor salons en zijn geschikt voor alle huidtypes. Daarnaast wordt er gebruik gemaakt van verzorgende pre- en postwaxproducten die de huid kalmeren en verzorgen, zonder agressieve ingrediënten. Alles wat er gebruikt wordt is geselecteerd op effectiviteit, huidvriendelijkheid en hygiëne.

Anne & Masha zijn de gezichten achter Pluk Studio. Wat begon als een gedeelde liefde voor suikerwax, groeide uit tot een plek waar we meer bieden dan alleen gladde benen of een strakke Brazilian Wax. Masha heeft een passie voor huidverzorging en geeft het liefst de hele dag huidadvies - eerlijk, helder en afgestemd op jou. Anne staat bekend om haar luisterend oor en rake adviezen. Samen hebben de twee eigenaren jarenlange ervaring met sugaring, maar wat we vooral belangrijk vinden is dat jij je bij ons op je gemak voelt.

We Plukken je graag kaal.

Pluk Studio bevindt zich op 5 minuten loopafstand van Leiden Centraal Station.

Nb. Pluk Studio heeft behandelingen uitsluitend voor vrouwen.