Alle haar en beauty
in de buurt van Rotterdam Meent, Rotterdam
Elke datum
Olaplex
4 salons met:

Olaplex in de buurt van Rotterdam Meent, Rotterdam

Ashvin Sadhoe

4,9
406 reviews
Rotterdam
Laat zien op de kaart
Vrouwen - Wassen, knippen en droogblazen 45 min
vanaf €60
22 sep:
10:00
11:00
12:00
Vrouwen - knippen of in combinatie met kleur behandeling 30 min
€40
22 sep:
10:00
11:00
12:00
Balayage advies/ Color consultation balayage/highlights 15 min
€25
22 sep:
10:00
11:00
12:00
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0019:00
WoWoensdag
10:0019:00
DoDonderdag
10:0019:00
VrVrijdag
10:0019:00
ZaZaterdag
10:0019:00
ZoZondag
Gesloten

Welkom bij Ashvin Sadhoe. In deze relaxte salon voel je je direct thuis. De gepassioneerde eigenaresse Ashvin werkt graag een op een. Met toewijding en expertise zorgt zij ervoor dat elke klant zich speciaal voelt en de persoonlijke aandacht krijgt die ze verdienen. Je kunt hier terecht voor verschillende behandelingen waaronder highlights, een trendy kleur of een balayage. Verlaat de salon met een prachtig kapsel en een goed gevoel.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

Metro- en tramhalte Beurs is op loopafstand.

Het Team:

Het team bestaat enkel uit eigenaresse Ashvin die meer dan 10 jaar ervaring heeft in haar vak. Ze heeft jarenlang gewerkt als kapster in Suriname voordat zij naar Nederland kwam.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Persoonlijk en warm.
  • Gespecialiseerd in: Haarbehandelingen
  • Merken en producten: Olaplex, Color WOW, Innersense, Redken,
  • Wella, O&M, L'Oréal Kiss, Keune
  • De extra’s: De salon is gevestigd binnen The Gallery Studios en je kunt betaald parkeren in de buurt.

Felipe Francisco

4,9
582 reviews
Rotterdam-West, Rotterdam
Laat zien op de kaart
Vrouwen - Wassen, knippen & föhnen 50 min
€60
18 sep:
10:00
10:10
13:20
Vrouwen - Wassen, föhnen & stylen of krultang 45 min
€35
18 sep:
10:00
10:15
13:20
Olaplex-behandeling 45 min
€37,50
18 sep:
10:00
10:15
13:20
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
12:0018:00
VrVrijdag
10:0017:00
ZaZaterdag
10:0016:00
ZoZondag
Gesloten

Als zelfstandig ondernemer (zzp’er) werkt Felipe vanuit een gehuurde stoel bij Muscari Art of Hair. Hier brengt hij zijn creativiteit en vakmanschap samen om jou de look te geven die bij je past. Met oog voor detail en passie voor het vak zorgt hij ervoor dat jij straalt en helemaal in het middelpunt van de aandacht staat.

Of je nu komt voor een frisse coupe, een verzorgende haarbehandeling of een trendy kleur: bij Felipe ben je aan het juiste adres. Tijdens de behandeling geniet je van een ontspannen sfeer, zodat je de salon verlaat met zowel een prachtige look als een heerlijk relaxed gevoel.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

De dichtstbijzijnde openbaar vervoer halte is de Schiekade tramhalte, die op slechts 4 minuten loopafstand ligt.

Het team:

Eigenaar Felipe heeft 11 jaar ervaring en verschillende certificaten: Volledige kappersopleiding, Vidal sassoon Londen academy cutting & Kevin murphy Session salon.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Stijlvolle, industriële omgeving met rustgevende achtergrondmuziek.
  • Gespecialiseerd in: Kleuren, Knippen stylen, higlights en balayage
  • Merken en producten: Olaplex, Urban alchemy, Authentic, Beauty,0&M en STMNT
  • De extra’s: De salon is LGBTQIA+ vriendelijk.