Alle haar en beauty
in de buurt van Copernicusplein, Den Haag
Elke datum
Alle haar en beauty

Kies uit 29 salons met haar en beauty in de buurt van Copernicusplein, Den Haag

Ligracia Beauty

4,9
171 reviews
Laan van Meerdervoort, Den Haag
Laat zien op de kaart
BIAB ONE COLOR - BIAB ONE COLOR INCLUSIEF VERWIJDEREN VAN OUDE KLEUR1 u
€50
BIAB REMOVAL 15 min
€10
Extra: Voetmasker 15 min
€10
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0016:00
WoWoensdag
11:0016:00
DoDonderdag
Gesloten
VrVrijdag
11:0016:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Ligracia Beauty is een exclusieve schoonheidssalon in Den Haag, waar zorg, ontspanning en persoonlijke aandacht centraal staan. De salon biedt een breed scala aan beautybehandelingen met als doel klanten te laten stralen en een ultieme verzorgingservaring te bieden.

Locatie & Bereikbaarheid De salon is gevestigd in kapsalon Change Your Hair en is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. De dichtstbijzijnde haltes zijn Goudenregenstraat en Fahrenheitstraat (tram 3 en 4). Parkeren kan voor de deur (betaald) of gratis in de omliggende straten.

Het Team Ligracia Beauty wordt gerund door een gepassioneerd team van specialisten. De salon is een familiebedrijf, waarbij moeder en zus zich richten op haarstyling en de eigenaresse haar expertise inzet voor huidverzorging en schoonheidsbehandelingen. Met meer dan 10 jaar ervaring in de beautybranche staat professionaliteit en precisie hier voorop.

Wat maakt de salon bijzonder? Sfeer: professioneel, warm en ontspannen

Persoonlijke service: elke klant krijgt een behandeling op maat

Hygiëne & kwaliteit: gewerkt wordt met zorgvuldig geselecteerde merken

Gespecialiseerd in: ✔ Luxury facials & huidverzorging ✔ Waxen (gezicht & lichaam) ✔ Wenkbrauwbehandelingen ✔ Permanente make-up (PMU) ✔ Fine line tattoos ✔ Acryl gel & nageldesign ✔ BIAB/Gelpolish ✔ Nagelverlenging & opvullen ✔ Pedicure

Gebruikte merken & producten: Kalahari

Dutch Nail Store

Footlogic

Victoria Vynn

De extra’s: Meertalig: Nederlands en Engels

Flexibele openingstijden

Gemakkelijk bereikbaar met openbaar vervoer

Wil jij jezelf verwennen met een luxe beautybehandeling in een sfeervolle en professionele omgeving? Ligracia Beauty verwelkomt je graag!

Law and Beauty

4,8
277 reviews
Laan van Meerdervoort, Den Haag
Laat zien op de kaart
Microneedling 30 min - 50 min
vanaf €52
Children | Braids2 uren 45 min - 3 uren 30 min
vanaf €80
Henna brows 45 min
€47,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0018:00
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
09:0019:00
DoDonderdag
09:0020:00
VrVrijdag
09:0019:00
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
Gesloten

Law and Beauty is het eerste zelfzorgcentrum ter wereld dat schoonheidsbehandelingen combineert met holistisch welzijn en juridische en sociale bescherming. Bij Law and Beauty draait alles om er goed uitzien, je goed voelen en jezelf empoweren. Onze behandelaars fungeren als vertrouwenspersonen en hebben naast hun beauty behandelingen ook specialisaties zoals stressmanagement en begeleiding bij terugkeer naar de werkvloer na een burnout. Bij Law and Beauty kun je terecht voor diverse schoonheidsbehandelingen zoals headspa, hoofdhuidbehandelingen voor type 4 haar, pedicures, manicures, gezichtsbehandelingen, ontspanningsmassages, wenkbrauwbehandelingen en meer. Kom langs en ervaar zelf de unieke combinatie van zorg voor je uiterlijk en welzijn.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

De salon ligt op korte loopafstand van de tramhaltes 3, 11 en 12.

Het team:

Een team van gediplomeerde schoonheidsspecialisten met 15 jaar ervaring in de branche die een persoonlijke service bieden aan elk van hun klanten.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: rust, ontspanning en luxe. Ze streven ernaar om elke klant een veilige en gastvrije omgeving te bieden waarin ze volledig kunnen ontspannen.
  • Gespecialiseerd in: een breed scala aan behandelingen, waaronder facials, haarspa, massages, pedicures, manicures, semi-permanente make-up, wimperextensions en wenkbrauwbehandelingen.
  • Gebruikte merken en producten: Mesoestetic, Perma Blend, OLAPLEX en The Gel Bottle.
  • De extra's: spreekt Nederlands en Engels. Gratis parkeren tot 18h.

by esterella

5,0
80 reviews
Wilgstraat, Den Haag
Laat zien op de kaart
Intake 30 min
€30
Complete Eyebrow Treatment + Lashes 50 min
€59
Brow Grooming (men) 30 min
€35
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:3014:30
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
09:3017:30
DoDonderdag
09:3020:30
VrVrijdag
09:3017:30
ZaZaterdag
10:0016:00
ZoZondag
Gesloten

Sfeer in de salon: Ontspannen, schoon en gezellig Produten: Cosmedix - SkinPen - Celluma Led Therapie - Ere Perez - Esse Organic Skincare Ervaringen: Esterella heeft 14 jaar ervaring als huidspecialist in de (cosmetische) beauty branche Specialiteiten: Natuurlijke huidverbeterende behandelingen met een holistische benadering. Tot 18.00 gratis parkeren Vervoer: Valkenbosplein Den Haag Extra's: Ben je op zoek naar een huidverbeterende behandeling op maat, een moment voor jezelf om op te laden of individueel make-up advies? De eigenaresse heeft een persoonlijke benadering en denkt graag met je mee wat jouw huid nodig heeft. Samen bekijken jullie de mogelijkheden, met aandacht voor meer dan alleen skincare. De salon werkt uitsluitend met schone, effectieve en wetenschappelijk bewezen formules van het cosmeceutische merk Cosmedix, veelal op basis van botanische ingrediënten en de natuurlijke op pre, pro en post biotische producten van het duurzame en grotendeels biologische huidverzorgingsmerk Esse, pure essentiële oliën van Synchronic en de meest veilige en hygiënische vorm van microneedling met de SkinPen, samen met de gezonde natuurlijke make-up van Ere Perez.