Alle haar en beauty
in de buurt van Schilderswijk, Den Haag
Elke datum
Alle haar en beauty

Kies uit 8 salons met haar en beauty in de buurt van Schilderswijk, Den Haag

Barber Oz

5,0
117 reviews
Parallelweg, Den Haag
Laat zien op de kaart
Mannen - Knippen 30 min
€30
Mannen - Knippen & baard trimmen(overloop)1 u
€45
Kinderen 5 t/m 10 jaar - Knippen 30 min
€20
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0018:00
DiDinsdag
09:0018:00
WoWoensdag
09:0018:00
DoDonderdag
09:0018:00
VrVrijdag
09:0018:00
ZaZaterdag
09:0018:00
ZoZondag
Gesloten

Welkom bij Barber Oz in Den Haag! Gelegen in het hart van Den Haag, biedt Barber Oz een unieke en persoonlijke ervaring voor de moderne man die op zoek is naar stijl en vakmanschap. Bij binnenkomst word je hartelijk ontvangen door Oz, die je direct op je gemak stelt met een kop koffie en een ontspannen sfeer. Of je nu komt voor een strakke scheerbeurt of een stijlvolle knipbeurt, Oz staat klaar om jouw look te perfectioneren.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen bij de halte Den Haag, Calandplein,

Het team:
Als ervaren barber heeft Oz een passie voor zijn vak en een scherp oog voor detail. Hij luistert naar jouw wensen en geeft professioneel advies om het beste uit jouw stijl te halen. Oz werkt uitsluitend met producten van hoge kwaliteit,zoals Reuzel Uppercut Proraso en Gabri om ervoor te zorgen dat jouw haar en baard de aandacht krijgen die ze verdienen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: gezellig en ontspannen
  • Gespecialiseerd in: persoonlijke aandacht en hoogwaardig vakmanschap
  • Gebruikte merken en producten: alleen de beste producten voor jouw haar en huid ​​​​​​
  • De extra’s: meer dan 19 jaar ervaring​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

MOMO Clinics

5,0
133 reviews
Laakhaven-West, Den Haag
Laat zien op de kaart
Tussen de borsten 15 min
€30
Voeten 10 min
€30
Vingers 10 min
€30
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
09:3019:00
WoWoensdag
09:3017:30
DoDonderdag
09:3018:00
VrVrijdag
09:3018:00
ZaZaterdag
09:3018:00
ZoZondag
Gesloten

Sfeer in salon: Er heerst een knusse en gezellige sfeer in deze leuke salon.

Merken en producten: De salon werkt samen met Mesoestetic & heeft ook Atelier Rebul producten.

Het team: Eigenaresse Meliha heeft een ware passie voor beauty en ze heeft meer dan 13 jaar ervaring. Je staat in de salon altijd centraal.

Gespecialiseerd in: MOMO Clinics is een schoonheidssalon met ervaren specialisten zij verwelkomen jou in hun salon in het hartje van Den Haag. Je wordt met harte ontvangen voor diverse en hoog kwalitatieve behandelingen onder andere gezichtsbehandelingen, Diode ice laser (ontharen), elektrisch epilatie, co2 fractional laser, Laser (tatoeage verwijderen) G8 anti cellulitis vacuum therapie & nog veel meer! De eigenares is gekwalificeerd en heeft ook een specialisme in Visagie, Acne therapie, Onthaar technieken & veel meer.

Dichstbijzijnde openbaar vervoer: Goed te bereiken met trein, bus, tram of auto. Trein IC & SPR Bus 22 & 26 Tram 9 & 11. Betaald parkeren voor de deur.

Extra's: Er worden meerdere talen gesproken, de salon is vriendelijk, is goed bereikbaar met het OV & Auto en je krijgt een gratis koffie/cappuccino drankje en WIFI. (Er is parkeergelegenheid)

Shehnaaz Massage en Holistische Therapie

1,0
1 review
Den Haag
Laat zien op de kaart
Ontspanningsmassage Introductie 30 min
€25
Handen, armen & voeten massage 30 min
€40
Voetmassage 30 min
€40
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
17:0020:00
DiDinsdag
17:0020:00
WoWoensdag
17:0020:00
DoDonderdag
17:0020:00
VrVrijdag
17:0020:00
ZaZaterdag
17:0020:00
ZoZondag
17:0020:00

Voor persoonlijke aandacht en een fijne massage kun je terecht bij Shehnaaz Massage en Holistische Therapie in Den Haag. Eigenaresse Shehnaaz is gespecialiseerd in verschillende massagetechnieken voor mannen en vrouwen. Zo kun je onder andere kiezen uit een Lomi Lomi Exotische massage, een beenmassage of een heerlijke ontspanningsmassage, met of zonder aromatherapie. Indien gewenst kan ik ook houten attributen gebruiken om dieper te masseren, dit op verzoek en bij licht therapeutische klachten. De prachtige, rustige en ontspannen omgeving zorgt ervoor dat je je op je gemak voelt tijdens je bezoek aan de salon. Minimaal 3 dagen van te voren inboeken graag, in verband met de planning.

  • Het is geen erotische salon, dingen zijn wel bespreekbaar, maar grenzen zijn grenzen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

Tram 1 - Uitstappen Kurhaus Tram 9 - Uitstappen Circustheater of Kurhaus Bus 22 - Uitstappen Harstenhoekplein Bus 23 - Uitstappen Harstenhoekplein Bus 21 - Uitstappen Kurhausweg

Het team:

Eigenaresse Shehnaaz heeft ruim 10 jaar ervaring. Ze heeft verschillende certificaten voor ontspanningsmassage, aromatherapie, lomi lomi en andere massage technieken.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Lichte serene sfeer, huiselijk, zacht en ontspannen
  • Gespecialiseerd in: Massages voor mannen en vrouwen
  • Merken en producten: Basis natuurlijke olie en natuurlijke aroma's
  • De extra’s: Spreekt Nederlands en Engels.