Er was een verschil in de eerste keer deep tissue massage en de tweede keer. Dit keer is er veel meer gebruik gemaakt van de onderarm en een stuk minder van de handen/ vingers van de masseuse. Mijn voorkeur gaat daar naaruit.
Deep tissue massage
Mraielle•meer dan 7 jaar geleden
Geverifieerde review
👍🏼👍🏼👍🏼
Thaise massage
Sandra•meer dan 7 jaar geleden
Geverifieerde review
Beste gezichtbehandeling tot nu toe in regio Haarlem. Goede producten, professionele mensen, super fijne thaise sfeer. Helemaal ontspannen. Alleen wat aan de prijzige kant, waar je voor een volledige gezichtbehandeling kiest.
Facials / Gezichtsbehandelingen
Mara•meer dan 7 jaar geleden
Geverifieerde review
Goede massage, dit keer iets te deep. Ik had beter m'n grens moeten aangeven. Na reactie was iets te veel.
Volgende keer mag het iets zachter😉
Deep tissue massage
Annemarie•meer dan 7 jaar geleden
Geverifieerde review
Voor een zwangere vrouw is dit echt een aanrader, een cadeautje voor jezelf. Heerlijk ontspannen, even helemaal relax. Lieve mensen en hele fijne sfeer.