Anna komt kundig over in haar vak, maar professioneel vind ik haar niet. Haar collega vond het nodig om afkeurend mee te kijken naar mijn (beschadigde) haar. Dat is voor een klant echt niet fijn. Anna kon haar prima aan het werk zetten, want ik vond het al erg genoeg om mijn haar af te moeten knippen. Naast het feit dat die collega op me nek zat te hijgen samen met Anna, praatte ze continue in het Armeens met Anna. Ipv dat Anna haar even corrigeert, praat ze gewoon lekker mee. Naar mijn mening is dat echt asociaal.
Doe hier wat aan! Je mag dan wel in hartje Lombok gevestigd zijn, maar dat is geen reden om continue Armeens te praten.
Styling door Team Anna•Vrouwen knippen
Anoniem•bijna 7 jaar geleden
Wenkbrauwen laten threaden, met een super mooi resultaat. Goede sfeer en heel erg lief personeel, zeker een aanrader om nogmaals heen te gaan!
Behandeling door Team Anna•Gezicht threaden
Anoniem•bijna 7 jaar geleden
Ontvangst was niet heel hartelijk (geen drankje, werd niet gezegd 'ik kom zo bij je' oid, ben zelf maar gaan zitten). Algehele communicatie niet optimaal, beetje traag. Toen ik eenmaal in de stoel zat was het beter. Prima geknipt, nam de tijd. Tevreden met resultaat.
Styling door Team Anna•Vrouwen knippen
Anoniem•bijna 7 jaar geleden
Behandeling was goed en snel
Behandeling door Team Anna•Gezicht threaden
Anoniem•bijna 7 jaar geleden
Echt een fijne salon. Prima geknipt, kom er steeds weer terug 😊