Beauty Land Clinics Reviews

De Linie 3C, 2905AX Capelle a/d IJssel

Check beschikbaarheid en boek online

De reviews zijn geschreven door klanten na hun bezoek.

4,8
1748 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Ik bleek bij aankomst 3 kwartier extra wachttijd te hebben, voor een behandeling die nog geen kwartier zou duren. Kan op zich gebeuren, maar een telefoontje was leuk geweest. Ik kon niet zo lang wachten, dus ik ben niet geholpen 🤷🏼‍♀️
Ik ben er totaal niet blij mee, ten eerste bij binnenkomst geen goedemorgen , daarna ruim een half uur moeten wachten, en dan 2 1/2 uur gezeten en totaal niet goed de nagels gedaan! En dan ineens ook nog € 5,00 duurder als voorheen.!!!!
Heel goed en vriendelijk💯👍👍
Wij zijn geholpen door Anissa, mijn dochter en ik. Anissa is een fijne medewerker bij ik graag kom. Tijdens de behandeling blijf ze met je in co tact en vraagt of alles naar wens is.
Beste, Hierbij mijn feedback. Afspraak was 5 min later dan was afgesproken, kan gebeuren. Behandeling was niet bijzonder, snel afgehandeld met weinig aandacht, erg jammer. Achteraf merkte ik ook dat er nog haren zijn overgeslagen, ook jammer. Al met al niet de professionaliteit die ik van jullie gewend ben. Hoop dat het een volgende keer weer top is. Goed weekend. Mvg Richard.