Dewi weet goed wat ze doet, ze adviseert en luistert goed naar je wensen. Ze kletst gezellig met je tijdens de behandeling,maar dat gaat niet ten koste van het resultaat. Ze neemt rustig de tijd en dat zorgt voor een mooi resultaat.
Behandeling door Lash and Brow Clinic•Wimperextensions
Jade•ongeveer 4 jaar geleden
Vandaag de duo coco en coffee scrubmassage gehad, het was heerlijk! Na de tijd voelt je huid zacht aan en het ruikt lekker.
Wij hebben gisteren de duo balancing pressure massage gehad en waren zo tevreden dat we vandaag direct weer een massage hebben geboekt. Wij gaan morgen weer naar huis, na een paar dagen Utrecht, maar komen zeker weer langs als we hier in de buurt zijn! ❤️
Behandeling door Ruimte 1•Duo-massage
Yshia•ongeveer 4 jaar geleden
Heerlijke rustgevende massage gehad, er werd echt de tijd voor ons genomen dus zeker een aanrader!!
Behandeling door Ruimte 1•Duo-massage
Yshia•ongeveer 4 jaar geleden
Heerlijke ontspannen na de duo massage in de sfeervolle ruimte 2!
Behandeling door Ruimte 2•Duo-massage
Jesse•ongeveer 4 jaar geleden
Complete en heel ontspannende, goed stevige massage. Vond het hoofdmassage deel zelf wat minder maar verder heel tevreden.