Erg genoten van de zwangerschap massage, een heerlijk moment voor jezelf en wat brengen de dames je tot rust.
Mijn complimenten voor lena, super massage gehad
Behandeling door Ruimte 1•Zwangerschapsmassage
Anoniem•meer dan 5 jaar geleden
Ik vind de prijs/kwaliteit verhouding echt niet goed.
Ons werd bij binnenkomst gevraagd om 20min extra te wachten omdat een andere afspraak was uitgelopen. Wij hadden een duo behandeling en onze ervaringen waren wel heel verschillend.
Mijn vriendin vond de behandeling wel prettig. Mijn masseuse was hardhandig (ik hou van veel druk tijdens de massage, maar zij deed gewoon lomp.)
Wij hadden wij gevraagd om een drukpunt massage, vooral gericht op schouders en nek, het leek een gewone massage.
Behandeling door Ruimte 2•Duo-massage
Anoniem•meer dan 5 jaar geleden
De massage was niet best. Kreeg het idee dat er zomaar wat gedaan werd en dat ze niet echt wist wat ze aan het doen was.
Behandeling door Ruimte 1•Duo-massage
Anoniem•meer dan 5 jaar geleden
Geweldig
Behandeling door Ruimte 1•Duo-massage
Anoniem•meer dan 5 jaar geleden
Heel relaxte sfeer, prettige benadering door personeel, zeer fijne massage met extra aandacht voor probleem gebieden (schouders in mijn geval).