Super mooie wimperextensions, ben er superblij mee. Fijne sfeer en goede prijs. Ik kom hier zeker terug
Sharon•ongeveer 8 jaar geleden
Ik was met mijn vriend mee, zou eigenlijk even wachten maar er was plek en toch maar een massage genomen. was verrassend goed! Enige Keer dat ik eerder een massage had gehad was een Thaise en dat was eigenlijk te hard en soms zelf een beetje pijnlijk. Dit was precies goed, niet te zacht niet te hard en viel steeds bijna in slaap zelfs zo ontspannen raakte ik. Nu ik weet dat dit hier zit kom ik zeker nog een keertje terug.
Danielle•ongeveer 8 jaar geleden
Erg goede massage. De Balancing pressure massage is, zoals aangegeven, een stuk intensiever dan de traditionele massage. Op advies voor gekozen vanwege de pijn in mijn bovenrug en de masseuse heeft dit los perfect los weten te masseren. Zeer vakkundig en prettige oosterse ambiance.
Melis•ongeveer 8 jaar geleden
Het was weer geweldig! Wat een verwennerij. Voel me weer helemaal ontspannen en kalm. Altijd weer een mini-vakantie hier.
Anoniem•ongeveer 8 jaar geleden
Ik ben weer speciaal uit Amsterdam naar Utrecht gereden voor een massage hier. Niet alleen de massage is elke keer uitstekend, ook de ambiance is top. Zo'n fijne plek! Duurt altijd te kort, tijd vliegt. Zou hier wel de hele dag kunnen blijven. Nu twee keer een andere masseuse gehad, allebei even goed.