De Skin Boutique

Joan Muyskenweg 82, Amsterdam , 1114AN
Open Morgen: 12:00 - 19:00

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Reviews

5,0
27 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Ik ga nu al een jaar naar de skin boutique en na elke behandeling ben ik weer mega tevreden met de resultaten. Er wordt professioneel te werk gegaan en de sfeer is heel aangenaam. Bij elke behandeling wordt er duidelijk uitgelegd wat de procedure zal zijn, de verwachte herstelperiode en vaak worden er ook andere behandel adviezen doorgegeven. Ik voel mij altijd comfortabel en helemaal op mijn gemak en heb 4-5 dagen na elke behandeling clean & glowy skin. Zeker een aanrader om langs te komen!
Thanks Candice voor de fijne relaxte behandeling. Ik kom snel terug!
Heel tevreden met mijn behandeling. Candice gaat altijd heel netjes te werk en legt duidelijk uit waar de behandelingen goed voor zijn en wat de nodige aftercare is.
Fijne ervaring gehad met Candice. Zij geeft voldoende informatie over de behandeling zelf en de aftercare. Zeker aan te raden
Voor het eerst langs geweest voor een behandeling en tevreden met de resultaten. De huidtherapeut legt alles duidelijk uit en vraagt tussendoor of het goed gaat tijdens de behandeling.
Toon meer reviews...

Over

De Skin Boutique
Joan Muyskenweg 82
1114AN Amsterdam

Sfeer in de salon: Professioneel en persoonlijk.

Merken en producten: Décaar, Salonnepro.

Het team: Gepassioneerd met jaren lang ervaring in de beauty branche.

Gespecialiseerd in: Acne, huidverbetering, anti-aging, hyperpigmentatie.

Dichtsbijzijnde openbaar vervoer: Bus 44.

MaMaandag
10:0019:00
DiDinsdag
10:0019:00
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
12:0017:00
VrVrijdag
12:0019:00
ZaZaterdag
10:0017:00
ZoZondag
Gesloten

Schoonheidssalons in de buurt