De Vlinder Reviews

168, Van Woustraat, Amsterdam

Check beschikbaarheid en boek online

De reviews zijn geschreven door klanten na hun bezoek.

4,7
1035 reviews

Reviews filteren

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Je wordt niet ontvangen als je binnenkomt. Vrouw controleerde mn afspraak niet en vroeg ook niet wat ik wilde. Eigenaar is volgens mij een adequate kapper, maar er lopen 2 vrouwen rond die al kauwgomkauwend op sloffen je haar knippen. Haren overal op de vloer. Je moet cash betalen. Voor het bedrag wat je betaalt knippen ze opzich prima. Maar zou niet snel hier durven kleuren of vertrouwen op mooi opsteken. Het is een obscure sfeer en zou sowieso niet online vooruit betalen hier. Zeker voor de normaal mooie salons bij treatwell is dit echt een tegenvaller.
Flawless process, good quality
Erg enthousiaste medewerkers en mijn haar is perfect geknipt! Ik ben nu al 3 keer bij de vlinder geweest om mijn haar te laten knippen en ik ga er zeker de volgende keer weer heen.
Laatst m'n haar geknipt bij Salon B, kostte me €56,- ze beloofde een wasmassage. Vervolgens thuis highlights geverfd maar het was teveel en ik was niet tevreden. Natuurlijk kon ik niet terug naar een salon om het hun opnieuw te laten doen. Dus ik ging naar 'de vlinder'. Ik heb nu de perfecte bruine kleur gekregen, bijna identiek met mijn eigen kleur dus ik hoef het niet meer bij te werken. Heeft een mooie rode gloed en glans, gelukkig niet groen dus (wat je vaak hoort van geblondeerd naar bruin). Ik kreeg ook nog eens een lange wasmassage! Ik kom zeker terug :)
Zeer vreemd: kapster sprak geen Nederlands dus kon slecht uitleggen wat ik wilde. Onder luid kauwgom-gekauw ging ze zonder vragen aan de slag. Uiteindelijk wel ok geknipt maar niet voor herhaling vatbaar.