Het is altijd een feestje om naar de beautymarket te gaan en er weer mooier en verzorgder te vertrekken. Super aardige lui!
Gellak manicure
Arina•ongeveer 7 jaar geleden
Mijn eerste bezoek ooit en ik was positief verrast... Een groot en kleurrijke omgeving met allemaal mooie en lieve mensen die je graag van dienst zijn.
Ik kreeg te horen dat er volgende maand zal worden verbouwd zodat het er nog mooier en luxer uit gaat zien, ben benieuwd! Ik ga ik ieder geval zeker terug...!
De 4 sterren voor prijs/kwaliteit is omdat de kwaliteit niet anders is dan normaal, maar je betaalt er wel 5 euro meer voor. Das alles!
Behandeling door Gleice•Pedicure
Shardha•ongeveer 7 jaar geleden
Prima bindweefsel massage door Kelly gehad. Aan te bevelen voor een ieder.
Facials / Gezichtsbehandelingen
Jose•ongeveer 7 jaar geleden
Heerlijk rustmomentje in de stoel terwijl mijn wimpers en wenkbrauwen geverfd werden. Goed ontvangst, drankje aangeboden, vriendelijke medewerkers die je bij vertrek zelfs naar de uitgang leiden. En het belangrijkste: dolblij met mijn look!
Wimpers en/of wenkbrauwen verven
Ingeborg•ongeveer 7 jaar geleden
Heerlijke facial gehad, vriendelijk personeel.Enige nadeel wel is dat de behandelkamers nogal dunne wandjes hebben en dat het personeel wat op de gang loopt dan wat lawaaierig is. Hierdoor kun je niet maximaal ontspannen.