Francis Beleza

Assendelverstraat 42a, Haarlem, 2013SK
Open Vandaag: 09:00 - 21:00

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Alle
Nagels
Gezicht
Massage

Reviews

4,9
464 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Echt perfect. Mega blij met de Wimperextensions. Heel mooi gezet heel natuurlijk.
Francis is altijd heel secuur en zowel pedicure als manicure is erg netjes. De salon is ook schoon en hygiënisch. Echt een aanrader.
Always a nice atmosphere and very professional outcome from the treatment. Francis does a great job!
Geweldig zo vriendelijk als ik geholpen wordt, ook als er (door mijn schuld) iets mis gaat met mijn nagel
Elke keer een feestje om langs te komen. Guida is lief, heeft altijd aandacht voor mijn wensen en mij en wel 1000 veschillende kleuren, opties en geen vraag is te gek. Kijk nu al uit naar de volgende keer!
Toon meer reviews...

Ontmoet het team

Over

Francisbeleza

Behandelingen

Nagels
Massage
Gezicht

Portfolio

Wat onze klanten zeggen over Francis

Professioneel29
Vakkundig28
Zorgzaam16
Ervaren16

Behandelingen

Nagels
Gezicht

Voorzieningen

Betalingsmogelijkheden
Contant geaccepteerd
Pin geaccepteerd
Locatie
Bushalte dichtbij
Treinstation dichtbij

Over

Francis Beleza
Assendelverstraat 42a
2013SK Haarlem

Francis Beleza is gelegen in Leidsevaartweg. De salon ligt 5 minuten fietsen van Haarlem centrum en 5 minuten verwijderd van de albertheijn Westergracht. In onze salon kun je perfectie, rust, en een luisterend oor voor al je vragen en wensen verwachten. Je bent hier op het juiste adres voor wimperextensions, (henna) brows, spa pedicure, BIAB, ontspanningsmassage, hotstone massage, Powderbrows enmeer!

Dichtsbijzijnde openbaar vervoer: Bushalte raaks Haarlem.

Het team: Bij Guida kun je perfectie, rust en een luisterend oor voor al je vragen en wensen verwachten

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Rustige omgeving
  • Gespecialiseerd in: Wimperextensions, wenkbrauwen, BIAB
  • De extra’s: gratis Parkeren als je de oprit oprijdt bij het groene gebouw. De salon is makkelijk te vinden vanuit hier omdat je al snel de banner buiten ziet staan.
MaMaandag
09:0021:00
DiDinsdag
09:0021:00
WoWoensdag
09:0021:00
DoDonderdag
09:0021:00
VrVrijdag
09:0021:00
ZaZaterdag
09:0021:00
ZoZondag
09:0021:00

Salonawards

Top Rated 2023Top Rated 2022

Schoonheidssalons in de buurt