Na zolang zoeken en kijken op hun instagram, eindelijk een afspraak gemaakt. Het personeel wat er werkt is echt fantastische en super gastvrij. Weten veel over hun vak en geven daarin een goed advies wat het beste voor je haar is. Ze werken ook nog eens met het super product Olaplex. Voortaan hebben ze er een nieuwe vaste klant bij heel erg bedankt en tot de volgende keer!
Balayage
Sanne•bijna 6 jaar geleden
Al jaren vaste klant bij sevala. Ik heb deze keer een nieuw kleurtje geprobeerd en het is heel mooi geworden. Sevala en Stefan zijn heel creatief met kleuren ze weten ook goed te voorspellen hoe het zal uitpakken ook al mengen ze meerdere kleuren.
Ik heb ook een product aangeschaft. Wow van Chris appleton. Ik ben hier echt heel blij mee. Het doet echt wat het beloofd. Je krijgt het salon effect als je het op de juiste manier gebruikt!
Styling door Sevala Rustemovic•Kleuren - uitgroei
Maja•ongeveer 6 jaar geleden
Hier kom ik voor de beste balayage en klant gerichte personeel. Stefan I love you ❤️
Kleuren - uitgroei
Anne•ongeveer 6 jaar geleden
Super vriendelijk personeel dat er alles aan doet om je haar te krijgen zoals je het voor ogen had! Nemen echt de tijd voor je.