Hele gezellige sfeer met het lekkere kopje koffie,krijg je een goed advies met uitleg door vakkundige stylist.Een heerlijke ontspannen behandeling.Na een bezoek zien mijn haren er weer stralend mooi,verzorgd en stijlvol uit!Zeer tevreden met mijn nieuwe look!Dank heel veel dank aan echte professioneel werk van Sevala Rustemovic!Groetjes,Tatiana.
Anoniem•meer dan 8 jaar geleden
Vandaag balayage gedaan met olaplex bij glamour studio en resultaat is flawless. Zeer tevreden en tot over 6 weken. Anne
Anoniem•meer dan 8 jaar geleden
Bij deze salon voel je je altijd welkom en ga je pas naar buiten als je er weer tiptop uitziet. Sevala neemt de tijd voor je en doet haar best om het je tijdens de behandeling naar de zin te maken zodat je met een tevreden en fijn gevoel de salon verlaat!
Marion•meer dan 8 jaar geleden
Deze salon bied super goede kwaliteit en prachtige magnifieke kleuren indien uw haar wordt geverfd. Je krijgt er een werkelijk ware metarmafose na de behandeling. Een echte aanrader dus.
Anoniem•meer dan 8 jaar geleden
Ik ben heel kieskeurig wat kappers betreft en dit Is mijn vaste kapper al jaren. Ik kan blindelings mijn haar aan sevala toevertrouwen en ik weet dat ik na elk bezoek tevreden de deur uitga. De producten die gebruikt worden zijn van uitmuntende kwaliteit en er wordt aandacht besteed aan vernieuwingen in materiaal en techniek. Voor mij Is glamour Eindhoven nummer 1.