Een goede kapsalon met zeer vriendelijk personeel. Shiva is zeer bekwaam in haar werk en ze is ontzettend vriendelijk. Kan iedereen aanbevelen om naar deze haarstudio ye gaan
Behandeling door Shiva•
Vrouwen knippenToon alles…
Els•meer dan 4 jaar geleden
Geverifieerde review
Ik ging voor permanent maar de foto's die ik had waren geen permanent foto's maar met de krultang gemaakt. Gelukkig een eerlijk advies over hoe het wel zou worden en dat is niet wat ik wilde. Uiteindelijk highlights en ik ben superblij met het mooie resultaat. Prachtig geworden. Super kapper!
Styling door Shiva•Permanent
Maartje•meer dan 4 jaar geleden
Geverifieerde review
Topper
Mannen knippen
Thijs•meer dan 4 jaar geleden
Geverifieerde review
We voelden ons erg op het gemak bij Rachelle en liepen weer stralend naar buiten !!! dankjewel!
Kinderen knippen
meike•meer dan 4 jaar geleden
Geverifieerde review
Heel vriendelijk. Het leek alsof ze luisterde naar mijn wensen, maar ik liep de salon uit met een ander kapsel dan die ik gevraagt had. Ook de haarproducten leken mooi, maar de geur was zo aanhoudend en indringend, dat ik er hoofdpijn van kreeg! Helaas moest ik daarom de zelfde dag uitwassem, ook was de werking goed.